Nigdy na diecie, strona dla dietetyka

Case Study

Rafał i Kasia to tacy klienci, których życzyłabym sobie duplikować. Kontakt z nimi to była wprost czysta poezja.

W sierpniu odezwał się do mnie Rafał, mówiąc, że potrzebuje skończyć stronę dla swojej dziewczyny (a mija już rok, gdy jej to obiecał), a strona wciąż jest w powijakach.

Szukali kogoś, kto zna się na Divi. Przejrzeli grupy na FB, również te dedykowane konkretnie pod Divi. Jednak większość osób, ogłaszających się tam, nie wzbudziła ich zaufania, bo:

  • albo nie posiadali własnej strony,
  • albo strona bazowała na szablonie z biblioteki Divi.

To tam właśnie mnie wypatrzyli, ale… jeszcze nie zdecydowali się na kontakt. Tak jak i innych, również mnie sprawdzili pod kątem posiadania “własnego miejsca” w sieci.

Po wstępnych rozmowach zdecydowaliśmy się na wspólne działania. Rafał jest programistą i bez problemu umie stworzyć stronę. Problem polegał raczej na tym, że Kasia potrzebowała takiej witryny, którą sama mogłaby zarządzać i która byłaby po prostu ładna i estetyczna. Uzgodniliśmy zatem, że przygotuję im projekt strony głównej w Figma, a potem razem, w trakcie spotkań 1:1, wdrożymy go, wykorzystując dobre praktyki pracy na motywie Divi.

Projekt w Figma

Nigdy na diecie projekt

Praca nad stroną i sklepem trwała miesiąc. Planowaliśmy zdążyć do końca roku, albo nawet do Black Friday, by móc rozpocząć sprzedaż i promocję pakietów na konsultacje. I tak się stało!
Efekt 10 h naszej współpracy możesz podziwiać tutaj:

Dla Kasi stworzyłam też logo z elementami brandingu, które zostało wykorzystane na stronie.

Fragment ćwiczeń brandingowych

Pobierz fragment ćwiczeń brandingowych

Są to ćwiczenia, które wysyłam klientom do wypełnienia przed startem współpracy, gdy nie jest jeszcze określony branding marki. Ćwiczenia te pomagają mi wczuć się w Twój biznes, a z tego co wiem od klientów również pisać teksty na stronę i zdefiniować do kogo konkretnie chcemy mówić.

.
Nigdy na diecie logo

Daj znać, jakie są Twoje wrażenia. Jestem bardzo ciekawa.

A jak się miewa Twoja strona? 🙂

Zarezerwuj spotkanie

Potrzebujesz strony internetowej lub sklepu?

Napisz do mnie na adres kontakt@annakrupa.com, umów się na niezobowiązująca rozmowę i zobacz, jak mogę Ci pomóc.