Hej, jestem Ania

Hej, jestem Ania.

Tworzę dopracowane graficznie i proste w obsłudze strony internetowe dla marek osobistych.

Moi klienci to głównie coachowie, psychoterapeuci oraz marki związane z ekologią, takie jak farmy kwiatowe.

Zawsze chciałam być grafikiem. Z braku funduszy nie mogłam studiować w innym mieście, więc poszłam na informatykę. Studia skończyłam z tytułem magistra wierząc, że będę programistką. 😉 Teraz łączę obie te umiejętności: graficzne i programistyczne w jedno kombo, projektując małym markom piękne wizualnie, responsywne i proste w obsłudze strony.

Będąc jeszcze na studiach, nie wyobrażałam sobie, że już niedługo będę codziennie wstawać o 7 rano i jechać do pracy. Było to dla mnie czymś nie do pomyślenia. Ale tak było.  Przez pewien czas. A dokładnie przez 13 lat.

Po urodzeniu pierwszego dziecka praca na etacie zaczęła mnie jednak uwierać. Brak elastyczności, brak możliwości awansu, ciągły stres. I tak postanowiłam przejść na swoje.

Teraz pomagam innym kobietom okiełznać technikalia (nawet jeśli nie czują się w spotkaniu z nimi zbyt pewnie).

Dmucham im wiatr w żagle i wspieram w procesie powstawania strony, ale nie tylko.

Planujesz produkt online?

Pierwszy raz będziesz prowadzić webinar?

Chcesz zbudować listę e-mail i na niej zacząć zarabiać?

Budujesz markę na Instagramie?

Akwarelowe kwiaty

Teraz, będąc na swoim, wstaję o 6 rano, choć nikt mnie do tego nie zmusza. Pracuję z domu i jednocześnie mam więcej czasu dla rodziny. To jest ta wolność, którą sobie cenię i która jest jednym z moich głównych motywatorów.

Kobiety, które przychodzą do mnie po strony, również mają swoje motywacje. Wolność, niezależność, pomoc innym. Moją misją jest pomóc im spełnić swoje marzenia.

Wybierz pakiet dla siebie

Proste w obsłudze strony i sklepy internetowe dla kobiecych, eksperckich biznesów

Jeśli właśnie stawiasz pierwsze kroki w swoim biznesie on-line lub marzysz o tym, aby wznieść go na poziom wyżej – jesteś w dobrym miejscu. Stworzę dla Ciebie stronę internetową Twoich marzeń, która w precyzyjny i jasny sposób przekaże Twoim klientom, jakimi wartościami kierujesz się w swoim biznesie i w czym możesz im pomóc. Nauczę Cię też, jak obsługiwać Twoją stronę internetową tak, byś była niezależna i miała kontrolę nad tym, co pokazujesz i jak to działa w sieci. I nie martw się! Nie przyprawi Cię to o zawrót czy ból głowy! Pomagam okiełznać technikalia w taki sposób, byś w spotkaniu z nimi czuła się lekko (jak piórko!) i pewnie jak kierowca formuły 1 na torze wyścigowym ze spokojną pewnością jadący po zwycięstwo.

oprawa graficzna marki - przykładowe logo

Oprawa graficzna marki (logo i branding)

Tak jak Facebook nie byłby Facebookiem bez logo i kolorów, tak Twoja strona nie byłaby Twoja, gdyby nie konkretna oprawa graficzna. To branding jest tym, co pomaga Twojej marce stać się rozpoznawalną w sieci. Dzięki współpracy ze mną staniesz się spójna i rozpoznawalna jak Jan Miodek. Twoja marka będzie piękna i pociągająca jak Marylin Monroe (bo któż nie zna i nie pamięta jej wspaniałego pieprzyka?!). Przyjdzie dzień, w którym Twoje logo będzie mówić głośniej niż sto słów, bo wszyscy będą je kojarzyli i wiedzieli, że za nim stoi solidna marka, którą jesteś Ty.

Czy będziemy idealnie do siebie pasować?

Tak, jeśli:

Jesteś osobą, która rozumie, że stronę się projektuje, a nie tylko wykonuje – cenisz przemyślane koncepcje, idealnie odpowiadające Twojemu biznesowi.

Potrzebujesz kogoś, kto doradzi Ci odpowiednie rozwiązania w zależności od tego, co chcesz osiągnąć i jaki masz na to budżet.

Potrzebujesz projektu szytego na miarę, a nie kolejnej strony postawionej na szablonie, do którego musisz wpasować się z treściami.

kwiaty

Współpraca ze mną nie jest dla Ciebie, jeśli:

zależy Ci na jak najtańszym projekcie i nie ma znaczenia dla Ciebie, jak będzie wyglądać Twoja strona.

Moja praca nie polega jedynie na zaprojektowaniu Twojej strony, tak “by wyglądała”. Strona ma być funkcjonalna, estetyczna oraz przyjazna wyszukiwarkom. W ramach projektu otrzymujesz ode mnie wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy, zaczynając od pomocy w napisaniu treści (nie napiszę ich za Ciebie, ale pomogę spojrzeć na treści z perspektywy klienta).

Potrzebujesz osoby, która wykonuje Twoje polecenia i która zaprojektuje to, o co prosisz, a nie to, czego potrzebujesz.

Potrzebujesz mieć kontrolę nad każdym, nawet najmniejszym etapem projektowania i nie chcesz zdać się na profesjonalistę.

Uwielbiam rozmawiać ze swoimi klientkami. Uważam, że czasem lepiej się zdzwonić i dograć wszystko w trakcie półgodzinnej rozmowy niż wymieniać się mailami. Jest to szybsze rozwiązanie, które generuje mniej  nieporozumień. Ale jeśli zamierzasz dzwonić do mnie o 8:01 (zamiast napisać) wiedząc, że mam dzień wolny, to ta współpraca nie jest dla Ciebie.

Z kim pracowałam:

Projekt magellanka

Magellanka

Współpracowałam z Anią przy okazji dalszego rozwoju mojego bloga magellanka.pl. Ania miała za zadanie przeistoczyć moją stronę i wprowadzić na nią produkty-ebooki. Muszę przyznać, że była to wyjątkowa współpraca. Pracowałam już wcześniej z różnymi osobami nad blogiem i Ania jest pierwszą, która naprawdę potrafiła wsłuchać się w moje potrzeby, przyjmować ze spokojem uwagi, szukać rozwiązań bez odkładania ich na później. Bardzo ważny jest dla mnie fakt, że Ania ma zmysł estetyczny, a to rzadkie u technicznych. Na ogół ktoś informatycznie robi dobrze stronę, ale totalnie nie umie dobierać kolorów albo nie rozumie, że coś źle wygląda. Uważam, że jestem dosyć wymagająca i Ania sprostała moim oczekiwaniom. Mogę bardzo polecić Anię i mam nadzieję być z Anią w dalszym kontakcie! P.S. Ebooki sprzedają się, więc cel też został osiągnięty!

Ania

Numerologia Lab

Numerologia Lab

“Ania wykonała dla mnie stronę internetową wraz z projektem graficznym, a także stworzyła od podstaw logotyp NumerologiaLab. Jestem zadowolona ze współpracy z nią. Ania jest osobą bardzo kreatywną, mającą duże poczucie estetyki i potrafiącą dostosować projekt do oczekiwań klienta. Strona www.numerlogialab.pl którą Ania stworzyła jest estetyczna, ale też niebanalna. Wyróżnia się designersko na tle innych stron, ma ciekawe połączenie kolorystyczne, a jednocześnie pasuje do profilu mojej działalności. Technicznie, stronka internetowa działa poprawnie, nie ma w niej błędów i ma dość krótką ścieżkę klienta (a na tym mi zależało). Polecam Anie jako partnera w realizacji projektów sklepów internetowych i graficznych.
Dziękuję Aniu!!!”

Agnieszka

Projekt Las Życia

Las Życia

“Jest przejrzyście, spójnie i delikatnie. Leśne motywy, pojawiające się liście są wspaniałe! Bardzo się cieszę, Aniu, że mi pomogłaś i tchnęłaś nowe życie w tę stronę. Dziękuję!!!”

Sylwia

Jak pracuję:

Nie przyjmuję zleceń na małe projekty ani pojedyncze grafiki na stronę czy social media.

Cenię sobie długoterminową współpracę z moimi klientkami, dzięki czemu mam możliwość dogłębnego poznania Twojej marki i Twoich odbiorców. W ten sposób mogę dostarczyć Ci rozwiązania, które idealnie pasują do Twoich potrzeb. Nie chcesz marnować czasu ani pieniędzy na projekty, które nie spełnią Twoich oczekiwań, prawda?

Opieram projekt na strategii marki.W mojej pracy stawiam na strategię oraz archetypy marki.

Chcę, aby Twoja identyfikacja wizualna, czy strona internetowa nie była tylko zestawem ładnych grafik, ale rzeczywiście pracowała dla Twojego biznesu. Dlatego na początku zadaję wiele pytań dotyczących strategicznych podstaw Twojej marki. Dodatkowo przesyłam Ci ćwiczenia do wypełnienia lub zadania do zrobienia, które pomogą mi lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i cele oraz Twojego klienta końcowego. Dzięki temu podejściu gwarantuję, że dostarczę Ci spersonalizowane i efektywne rozwiązania, które w pełni odzwierciedlają to, czego potrzebuje Twoja marka i pomogą Ci osiągnąć sukces.

Zależy mi na Twoim dobrym samopoczuciu.

Na pewno zależy Ci na tym, abyś czuła się komfortowo ze swoją stroną internetową. By poza Twoim klientem odzwierciedlała również Twoją misję i osobowość. Dlatego jestem tutaj, aby Ci pomóc. Jestem otwarta na Twoje pomysły i preferencje zarówno jeśli chodzi o strategię marki, jak i wygląd Twojej strony.

Pracuję o różnych porach (głównie rano lub wieczorem).

Jestem mamą 3 dzieci w Edukacji Domowej. To nie tak, że w ciągu dnia siadamy do lekcji. Po prostu często jesteśmy na różnych warsztatach. Cenię sobie elastyczność, więc nie zawsze jestem dostępna w klasycznych godzinach biurowych. Ale zawsze dowożę na czas!

Moje talenty Galupa i jak na nich zyskasz:

Większość moich talentów jest z grupy budowania relacji i rozwijania innych. Dlatego też swoje usługi opieram na bliskiej współpracy z klientem. Dzięki temu mogę doradzać Ci konkretne rozwiązania dostosowane do Twojej sytuacji, budżetu oraz klienta końcowego, tak by projekt strony, który tworzymy razem, był zarówno funkcjonalny, jak i prosty w obsłudze.

Talent gallupa: bliskość, relator

1. Bliskość / Relator

Czerpię radość z długofalowej współpracy z klientem, a taką jest właśnie współpraca nad stroną lub sklepem. To prawie 12 tygodni wspólnej współpracy, którą zaczynam zawsze rozmową. Dzięki temu mam możliwość dogłębnego poznania Twoich potrzeb, marki oraz ostatecznego klienta, dla którego razem tworzymy produkt. Bo pamiętaj, że Twoja strona nie jest o Tobie, tylko o Twoim kliencie. 

Rozmowa umożliwia mi również doradzenie Ci najlepszych rozwiązań, tak by osiągnąć zamierzony cel (i nieważne, czy pracujemy w mentoringu, czy nad stroną internetową).

Musisz wiedzieć jedną rzecz: współprace zwykle nie kończą się wraz z oddaniem strony, a słowa “nad czym jeszcze możemy razem pracować” pojawiają się na zakończenie w ustach klientów dość często.

2. Uczenie się / Learner

Ten talent sprawia, że zdobywanie wiedzy przychodzi mi z łatwością. Staram się być stale na bieżąco z zagadnieniami dotyczącymi stron internetowych, SEO czy reklam. Dzięki temu nie musisz się martwić, że jesteś totalnie nietechniczna, a Internet to dla Ciebie czarna magia. Razem dobierzemy odpowiednie rozwiązania dla Twoich potrzeb.

3. Rozwijanie innych / Developer

Moim naturalnym talentem jest budowanie relacji. Potrafię dostrzec potencjał, który tkwi w innych. Podpowiedzieć, jak mogą go rozwijać i cieszyć się nim w pracy! Zdecydowanie ciągnie mnie do ludzi, a bycie częścią czyjegoś rozwoju jest dla mnie jednym z najlepszych doświadczeń na świecie! Możesz liczyć na moje porady i wskazówki dotyczące Twojej marki i Twojego biznesu. Podpowiem Ci, jak go rozwijać i wznosić o poziom wyżej! Współpraca ze mną gwarantuje Ci to, że Twoja marka i Twój biznes poszybują w górę, wprost do nieba pełnego klientów, którzy płacą!

galup uczenie się
galup zbieranie indywidualizacja

4. Zbieranie / Input

Jeśli Twój sklep lub strona potrzebuje dodatkowej, niestandardowej funkcjonalności, to możesz być pewna, że wyszukam Ci odpowiednie rozwiązanie! Wykorzystam swoją wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje potrzeby i dostarczyć Ci funkcje, które będą doskonale dopasowane do Twojej strony.

5. Indywidualizacja / Individualization

Nie pracuję na szablonach WordPressa. Każdy klient, również Ty – jeśli zdecydujesz się na współpracę ze mną, otrzymuje indywidualny projekt, dostosowany do potrzeb i celu strony oraz Twojego klienta końcowego. W moim odczuciu nie da się postawić dobrze przemyślanej strony w kilka dni. To proces, dlatego nasza współpraca trwa od 8 do 12 tygodni.

6. Empatia / Emphaty

Talent Empatia przekłada się na mój sposób komunikacji z Tobą. Wiem, że masz prawo czegoś nie rozumieć, dlatego staram się używać jak najmniej branżowego słownictwa. Nie bój się pytać. Od tego tu jestem, by pomóc Ci wejść do Internetu w możliwie najmniej stresujący sposób.

A poza tym w wolnym czasie:

Każdy z nas lubi wiedzieć, z kim pracuje. Ja też. Dlatego tutaj znajdziesz kilka ciekawostek o mnie, abyś mogła jeszcze lepiej poczuć, kim jestem i z czym mi jest w codzienności po drodze:

Mam trójkę dzieci w edukacji domowej, co sprawia, że wolnego czasu nie mam zbyt dużo.

Lubię delikatność i harmonię akwareli (i to im w dużej mierze poświęcam niemal każdą wolną chwilę!), ale nie stronię też od wschodnich sztuk samoobrony – Taekwondo stało się od jakiegoś czasu moim drugim hobby.

Moje informatyczne wykształcenie sprawia, iż lubię też nowinki techniczne, zatem ipad i aplikacja procreate oraz dreams to moje dwa ulubione narzędzia do tworzenia różnych ciekawych grafik.

Kreatywność to moje drugie ja. Często zarażam nią innych!

Przepadam za kontaktem z naturą. Moja miejska działka to moje królestwo, w którym podpatruję życie przyrody i czerpię inspirację do tworzenia akwarelowych obrazów lub komputerowych grafik.

Co klientki mówią o współpracy ze mną:

Polecam bardzo ! Z Anią pracuje się lekko, a efekty na prawdę imponujące. Strona jest przejrzysta, stonowana, i miła dla oka, co dla mnie było dość istotne. Jestem zadowolona 🙂

Sylwia

https://drogadosiebie.net.pl/

Jestem bardzo zadowolona z efektów pracy nad stroną. Ania uwzględniła wszelkie szczegóły o które prosiłam. Kolorystyka oraz klimat strony jest taki, jaki oczekiwałam. Dzięki pomocy Ani, moja strona to nie tylko zdjęcia, ale też nastrój i urokliwość. Tak jak chciałam. Strona ma swoją duszę, a na tym bardzo mi zależało. Polecam z całego serca!

Weronika

https://goldmaxbizuteria.pl/

Współpracowałam z Anią przy okazji dalszego rozwoju mojego bloga magellanka.pl. Ania miała za zadanie przeistoczyć moją stronę i wprowadzić na nią produkty-ebooki. Muszę przyznać, że była to wyjątkowa współpraca. Pracowałam już wcześniej z różnymi osobami nad blogiem i Ania jest pierwszą, która naprawdę potrafiła wsłuchać się w moje potrzeby, przyjmować ze spokojem uwagi, szukać rozwiązań bez odkładania ich na później. Bardzo ważny jest dla mnie fakt, że Ania ma zmysł estetyczny, a to rzadkie u technicznych. Na ogół ktoś informatycznie robi dobrze stronę, ale totalnie nie umie dobierać kolorów albo nie rozumie, że coś źle wygląda. Uważam, że jestem dosyć wymagająca i Ania sprostała moim oczekiwaniom. Mogę bardzo polecić Anię i mam nadzieję być z Anią w dalszym kontakcie! P.S. Ebooki sprzedają się, więc cel też został osiągnięty!

Ania

https://magellanka.pl/