Las Życia – rebranding strony programu i zapisu na webinar dla Sylwii

Case Study

Sylwia była absolutnie zawalona robotą. Doktorat, kampania sprzedażowa na horyzoncie, różne perturbacje życia skutecznie sprawiły, że nie miała ani sił, ani zasobów, żeby odświeżyć swoją stronę. A było to zdecydowanie konieczne! Kampania potrzebuje fajnej i dobrze działającej strony, czyż nie?

Zgłosiła się do mnie w momencie, kiedy sama miałam dość dużo pracy. Jednak ze względu na starą znajomość, postanowiłam jej pomóc.

Sylwia prowadzi grupy rozwojowo-wsparciowe dla kobiet żyjących w pojedynkę. Zaprasza je do Lasu Życia – bo właśnie tak nazwała swoją działalność.

W lesie czasem potrafimy się zgubić, nie wiedząc dokąd iść. Czasem zaś możemy odetchnąć otulone zielenią, ukojone naturą.

Bardzo zależało jej, żeby strona była delikatna i przejrzysta. Ponadto Sylwia uwielbia jesienną kolorystykę. Jej dotychczasowa strona nie była graficznie zbyt spójna ani ładna. Barwy momentami nieco się gryzły. (i żeby nie było to są słowa Sylwii, nie moje 😉 )

Wygładziłam to wszystko, dodałam leśne motywy, kwiaty czy liście. Tchnęłam w nią nowe życie.

Co Sylwia powiedziała o naszej współpracy:

“Jest przejrzyście, spójnie i delikatnie. Leśne motywy, pojawiające się liście są wspaniałe! Bardzo się cieszę, Aniu, że mi pomogłaś i tchnęłaś nowe życie w tę stronę. Dziękuję!!!”

Fragment ćwiczeń brandingowych

Pobierz fragment ćwiczeń brandingowych

Są to ćwiczenia, które wysyłam klientom do wypełnienia przed startem współpracy, gdy nie jest jeszcze określony branding marki. Ćwiczenia te pomagają mi wczuć się w Twój biznes, a z tego co wiem od klientów również pisać teksty na stronę i zdefiniować do kogo konkretnie chcemy mówić.

.

Projekt w Figma

Daj znać, jakie są Twoje wrażenia. Jestem bardzo ciekawa (zresztą Sylwia też, więc tym bardziej czekamy – obie! na wieści od Ciebie:-)).

A jak się miewa Twoja strona? 🙂

Zarezerwuj spotkanie

Potrzebujesz strony internetowej lub sklepu?

Napisz do mnie na adres kontakt@annakrupa.com, umów się na niezobowiązująca rozmowę i zobacz, jak mogę Ci pomóc.