Strona internetowa dla Alicja Szuchnik Czułe Plemię

Case Study

Agnieszka Podleśna - widok strony głównej

Jak się dziś czujesz? – to zdanie, którym powita Cię Alicja na swojej stronie Czułe Plemię. I tak jak sama nazwa wskazuje, czułość i delikatność dotykają Cię nie tylko za pośrednictwem słów, ale również grafiki, kolorów i zdjęć. Strona Alicji jest jak delikatne dotknięcie serdecznej i ciepłej dłoni życzliwej kobiety, która pragnie Cię wesprzeć w tym, co przeżywasz.

Z Alicją na prace nad stroną umawiałyśmy się jeszcze jesienią 2019 roku. Tak mi się wydaje, że było to przed pandemią. Byłyśmy razem w programie Kaśki Żbikowskiej –  Shift. Generalnie umówiłyśmy się i czekałyśmy na termin u copywriterki. Alicja miała piękne zdjęcia zrobione już wcześniej. Patrząc na nie, od razu widziałam kolorystykę, która pięknie by się z nimi wiązała. Ze względu na opóźnienia z tekstami, termin startu nad stroną również się odrobinę przesuwał.

Strona Alicji to był pierwszy projekt stworzony przeze mnie w Figma. Od tego momentu pokochałam to narzędzie. Kolory dobierałyśmy bardzo długo. Miałyśmy kilka podejść zanim doszłyśmy do przekonania, że to jest właśnie TO. I tu ujawniły się wszystkie zalety Figmy.  Mogłyśmy z Alicją zdzwonić się i na żywo dopracowywać szczegóły. Kiedy to zrobiłyśmy, przerzucenie gotowego projektu z Figmy do WordPress to już kwestia tylko kilku dni.

Jak dodać niestandardowy font do strony

W tym mini kursie nauczysz się:

  • co zrobić, by podpiąć font zakupiony na stronie typu CreativeMarket, Font Squirell, lub DaFont do strony utworzonej w WordPressie, przy wykorzystaniu Divi
  • dowiesz się jak ominąć najczęściej pojawiający się problem przy wgrywaniu fontu na serwer

30,00 

Jak podpiąć prezent za zapis

W tym mini kursie nauczysz się:

  • tworzyć formularz zapisu w systemie mailerlite,
  • podpiąć prezent do pobrania pod konkretny formularz zapisu oraz
  • umieścić formularz zapisu na konkretnej stronie w WordPress ( w Divi).

25,00 

Zobacz stronę Czułego Plemienia i daj znać, jakie są Twoje wrażenia. Jestem niezwykle ciekawa, czy udało nam się osiągnąć efekt, o jaki chodziło: ciepłego, otulającego miejsca, poprzez które Alicja w delikatny i otwarty sposób zaprasza do kontaktu i włączenia się w Plemię. Czułe Plemię.

Zarezerwuj spotkanie

Potrzebujesz strony internetowej lub sklepu online?

Napisz do mnie na adres kontakt@annakrupa.com, umów się na niezobowiązująca rozmowę i zobacz, jak mogę Ci pomóc.