Droga do siebie – strona dla gabinetu psychoterapii
Case Study
Asia jest jedną z tych osób, które niosą pomoc drugiemu człowiekowi w sprawach tak delikatnych jak nasze serce, emocje, psychika. Wiedziała, że jej strona ma budować przekaz pełen ciepła i poczucia bezpieczeństwa. Zarówno kolorystyka, jak i zdjęcia wnoszą spokój i wyciszenie – wszystko, czego dzisiejszemu człowiekowi tak bardzo brakuje.
Z Asią pracowało mi się niezwykle przyjemnie. Zaczęłyśmy od omówienia oczekiwań wobec projektu. Na takim spotkaniu zwykle ustalamy realny termin współpracy. Ten termin głównie zależy od tego, na kiedy klientka jest w stanie przygotować mi treści na stronę.
Wbrew pozorom napisanie dobrych treści nie jest takie proste, szczególnie jeśli na co dzień pracujesz na etacie i po prostu nie masz okazji, by usiąść spokojnie i je napisać. Przy każdej współpracy, jeśli piszesz treści samodzielnie, staram się pomóc Ci je dobrze napisać. Robię mini audyt treści. Podpowiadam, co warto w nich umieścić, ewentualnie jak sformułować zdania, by treści nie były tylko o Tobie, ale by klient mógł się w nich przejrzeć jak w zwierciadle. Ale… ostateczna decyzja o tym, jak będą wyglądały, zawsze należy do Ciebie. 🙂
U Asi sugerowałam umieszczenie opinii klientek na stronie, jednak z pewnych względów Asia się na to nie zdecydowała.
Zobacz również inne case study:
Las Życia – rebranding strony programu
Historia współpracy z Asią Bajek, sklep dla ręcznie szytych maskotek
Projekt Singiel – case study sklepu internetowego
Strona Dotyk Spokoju – Case Study
Strona Czułe Plemie – Case Study
Droga do siebie – projekt i wdrożenie strony dla terapeutki pracy z ciałem
Pobierz fragment ćwiczeń brandingowych
Są to ćwiczenia, które wysyłam klientom do wypełnienia przed startem współpracy, gdy nie jest jeszcze określony branding marki. Ćwiczenia te pomagają mi wczuć się w Twój biznes, a z tego co wiem od klientów również pisać teksty na stronę i zdefiniować do kogo konkretnie chcemy mówić.
Projekt w Figma
Gdy do mnie trafiła, miała już piękne logo i określoną część brandingu. Pozostało mi dobranie i dopracowanie reszty. Standardowo najpierw powstał projekt w Figma. Uwielbiam to narzędzie. Gdy miałyśmy problem z dobraniem kolorystyki przycisków, po prostu się zdzwoniłyśmy i dopracowałyśmy to w pół godziny. Pierwsza moja propozycja okazała się dla Asi odrobinę za żywa, zresztą musisz pamiętać, że kolory na monitorze u każdej osoby będą wyglądały odrobinę inaczej. Efekt możesz podziwiać na stronie:
Zarezerwuj spotkanie
Napisz do mnie na adres kontakt@annakrupa.com, umów się na niezobowiązująca rozmowę i zobacz, jak mogę Ci pomóc.