Droga do siebie – strona dla gabinetu psychoterapii

Case Study

Asia jest jedną z tych osób, które niosą pomoc drugiemu człowiekowi w sprawach tak delikatnych jak nasze serce, emocje, psychika. Wiedziała, że jej strona ma budować przekaz pełen ciepła i poczucia bezpieczeństwa. Zarówno kolorystyka, jak i zdjęcia wnoszą spokój i wyciszenie – wszystko, czego dzisiejszemu człowiekowi tak bardzo brakuje.

Z Asią pracowało mi się niezwykle przyjemnie. Zaczęłyśmy od omówienia oczekiwań wobec projektu. Na takim spotkaniu zwykle ustalamy realny termin współpracy. Ten termin głównie zależy od tego, na kiedy klientka jest w stanie przygotować mi treści na stronę.

Bliżej siebie

Wbrew pozorom napisanie dobrych treści nie jest takie proste, szczególnie jeśli na co dzień pracujesz na etacie i po prostu nie masz okazji, by usiąść spokojnie i je napisać. Przy każdej współpracy, jeśli piszesz treści samodzielnie, staram się pomóc Ci je dobrze napisać. Robię mini audyt treści. Podpowiadam, co warto w nich umieścić, ewentualnie jak sformułować zdania, by treści nie były tylko o Tobie, ale by klient mógł się w nich przejrzeć jak w zwierciadle. Ale… ostateczna decyzja o tym, jak będą wyglądały, zawsze należy do Ciebie. 🙂

U Asi sugerowałam umieszczenie opinii klientek na stronie, jednak z pewnych względów Asia się na to nie zdecydowała.

Fragment ćwiczeń brandingowych

Pobierz fragment ćwiczeń brandingowych

Są to ćwiczenia, które wysyłam klientom do wypełnienia przed startem współpracy, gdy nie jest jeszcze określony branding marki. Ćwiczenia te pomagają mi wczuć się w Twój biznes, a z tego co wiem od klientów również pisać teksty na stronę i zdefiniować do kogo konkretnie chcemy mówić.

.

Projekt w Figma

Gdy do mnie trafiła, miała już piękne logo i określoną część brandingu. Pozostało mi dobranie i dopracowanie reszty. Standardowo najpierw powstał projekt w Figma. Uwielbiam to narzędzie. Gdy miałyśmy problem z dobraniem kolorystyki przycisków, po prostu się zdzwoniłyśmy i dopracowałyśmy to w pół godziny. Pierwsza moja propozycja okazała się dla Asi odrobinę za żywa, zresztą musisz pamiętać, że kolory na monitorze u każdej osoby będą wyglądały odrobinę inaczej. Efekt możesz podziwiać na stronie:

Zarezerwuj spotkanie

Potrzebujesz strony internetowej lub sklepu?

Napisz do mnie na adres kontakt@annakrupa.com, umów się na niezobowiązująca rozmowę i zobacz, jak mogę Ci pomóc.