Mufi podufi Sklep Mockup

Trzecia edycja warsztatów startuje na wiosnę 2023 roku.

Wyklikaj samodzielnie stronę lub sklep w Divi.

kurs online z elementami warsztatu

.

To rozwiązanie jest idealne dla Ciebie, jeśli…

masz ograniczony budżet, by zlecić komuś przygotowanie strony od zera, ale zamiast tego dysponujesz wolnym czasem,

nie chcesz czekać w kolejce na postawienie strony przez profesjonalne studio, ponieważ potrzebujesz jej na już,

chcesz stworzyć stronę samodzielnie i przy okazji nauczyć się ją obsługiwać,

zaczęłaś stawiać swoją stronę, ale utknęłaś na jakimś z jej etapów i nie radzisz sobie z wprowadzaniem zmian,

samodzielna praca nad jednym elementem pochłania Ci zbyt dużo czasu,

zleciłaś stronę znajomemu, ale kontakt z nim jest utrudniony i nie wiesz, co dalej zrobić z na wpół ukończonym projektem,

potrzebujesz stworzyć stronę, która będzie Twoją wizytówką, ale także (z czasem) będzie dawała możliwość zakupu płatnych kursów, zapisu na darmowe webinary,

jesteś rękodzielniczką, masz niewiele produktów i nie chcesz inwestować w dedykowany sklep w formacie abonamentowym typu Shoplo.

Z kursem związane są dwie inwestycje: Twój czas oraz jedynie ułamek kwoty, którą zapłaciłabyś profesjonalnemu studiu.

Jak będzie przebiegał warsztat online?

4 tygodnie

Agnieszka Podleśna mockup strony

Grupa startuje oficjalnie 4 października. Przed dołączeniem do grupy proszę Cię o kontakt. Zainstaluję Ci Divi i dodam indywidualny klucz licencji (licencja jest bezterminowa – każdy uczestnik otrzymuje własny klucz). Jeśli nie posiadasz jeszcze hostingu, pomogę Ci go wybrać.

Każdy z etapów możesz konsultować ze mną bezpośrednio na grupie. By nie przytłoczyć Cię ilością wiedzy, będziemy pracować tematycznie tygodniami. Co poniedziałek widzimy się na Zoom w czasie konsultacji. Pomagam Ci wtedy przejść przez problemy, które napotkasz na swojej drodze.

Tydzień 1

Skupimy się na opracowaniu założeń strony. Zastanowimy się, jaki jest jej cel, do kogo jest ona skierowana, jakie elementy powinna zawierać. Dobierzemy kolory oraz zdjęcia. Pokażę Ci również na przykładzie, jak poprawnie rozpisać teksty na stronę. Przygotujemy sobie prosty schemat strony na kartce. Na tym etapie otrzymasz ode mnie potrzebne materiały w postaci checklist w Notion i Asana.

Tydzień 2

Przygotujemy projekt w darmowym narzędziu Figma. Nauczysz się jak tworzyć layout prostej strony. Sprawdzisz również, czy czcionki oraz kolory, które wybrałaś, tworzą spójną całość. Oszczędzisz czas, testując jej funkcjonalność, a samo wdrożenie strony zajmie 2/3 mniej czasu, niż gdybyś „wyklikiwała” stronę bez schematu.

Tydzień 3

Wdrożymy stronę na WordPressie. Twoja strona będzie responsywna, pokażę Ci zatem jak ustawić i przetestować widoki stron na tablet oraz telefon. Podepniemy też newsletter.

Czule Plemię strona mockup
Fizjoterapia Sawczuk Mockup

Tydzień 4

Kończymy wdrażanie strony. Dowiesz się, jak zadbać o jej bezpieczeństwo. Opowiem o podstawach ONSITE-SEO, czyli tej części SEO, którą możesz wdrożyć samodzielnie. Ten temat będzie się również przewijał we wcześniejszych tygodniach pracy nad stroną. Na koniec etapu wdrażania strony dowiesz się również, jakie wtyczki warto jeszcze mieć.

W trakcie trwania warsztatów jestem codziennie na grupie i odpowiadam na pytania. Po zakończeniu warsztatów moje wsparcie nie znika, jedynie się zmniejszy (będę odpowiadać zbiorczo raz w tygodniu).

Kolejny etap to praca nad sklepem

Kolejne 4 tygodnie naszej współpracy to praca nad modułem sklepowym Woocommerce. W tym czasie dostawimy do strony sklep, skonfigurujemy go, dodamy pierwsze produkty oraz skonfigurujemy wtyczki do wysyłki. Pokażę Ci również na przykładzie mailerlite, jak spiąć Twoją bazę mailową ze sklepem i jak dalej ją wykorzystać. Wszystkie nagrania znajdziesz na platformie. Obiecuję, że oglądając je i podążając za moimi wskazówkami, poradzisz sobie bez problemu! Przedstawię w nich proces kroczek po kroczku. Jeśli jednak napotkasz na jakieś problemy i zbierze się 5-7 pytań od uczestniczek, to wówczas zrobimy dodatkowy live, na którym rozwieję wszelkie wątpliwości. Będę też stale obecna na grupie przez kolejne 4 tygodnie, w tym czasie odpowiem na wszystkie Twoje problemy. Jeśli zajdzie taka potrzeba, nagram Ci dodatkowe instrukcje.

Poznajmy się

Zdjęcie Anna Krupa

Jestem kobietą od zadań specjalnych: grafiki, strony i wszelkie technikalia z tym związane to dla mnie bułka z masłem. Postawiłam strony setkom kobietom, współpracowałam z firmami jako szkoleniowiec WordPressa, doskonale poruszam się w świecie stron www.

Już od kilku lat tworzę strony internetowe w procesie 1:1. Jednak od jakiegoś czasu klientki często pytały mnie o tańsze opcje postawienia witryny, dzisiaj wychodzę im naprzeciw.

Czy jesteś jedną z nich? Jeśli tak – ta oferta skrojona jest na Twoją miarę!

Jeśli szukasz współpracy opartej o indywidualne podejście, ubogaconej doświadczeniem również innych kobiet – dołącz do małej grupy.

Moja droga do tych warsztatów była nieco wyboista: długo skupiałam się na pracy 1:1, wówczas jednak mój kalendarz był bardzo mało elastyczny. Klientki musiały czekać długo na “swój termin”. Bardzo chciałam znaleźć rozwiązanie tego problemu. Dodatkowo, gdy współpracowałam z jedną z firm jako szkoleniowiec WordPress odkryłam, że program, który dostałam od tej organizacji i za pomocą którego musiałam uczyć, nie działał zbyt dobrze. Klientki często kończyły kurs, a i tak wciąż coś im na stronie nie działało. Nie mogłam się z tym pogodzić, bo skuteczność, efekty i profesjonalizm to moje drugie imię.

Postanowiłam stworzyć własny kurs. Unikatowy i całościowy, z indywidualnym podejściem do każdej uczestniczki.

Jako że zebrałam już sporo doświadczenia w pracy indywidualnej, mój program ulepszyłam do maksimum. Dzięki temu wiem, że mój proces daje wizualne i namacalne efekty.

Opinie o współpracy ze mną w programie 1:1
„Wyklikaj stronę w dwa dni”

rekomendacje

Na przestrzeni kilku lat pomogłam setkom kobietom postawić swoją stronę internetową. Podczas warsztatów 1:1 opracowałyśmy wiele layoutów, grafik i zdjęć. Teraz ten warsztat zostaje przekształcony na program grupowy. W związku z tym, że wciąż zależy mi na indywidualnym podejściu do każdej mojej klientki, grupa będzie ograniczona maksymalnie do 10 osób.

Jeśli chcesz być jedną z nich, a wciąż masz wątpliwości, przeczytaj, co o współpracy ze mną piszą kobiety:

Zapisz się na listę zainteresowanych

zarezerwuj miejsce

Kolejna, III edycja kursu rusza wiosną 2023 roku.

.

często zadawane pytania, czyli

faq

Jak dokonać płatności ratalnej?

Płatności ratalnej możesz dokonać wybierając bramkę Tpay.

Przygotowałam Ci instrukcję razem ze wszystkimi zrzutami na stronie: https://annagrabowska.com/instrukcja-obslugi-rat/

Na jak długo otrzymam dostęp do nagrań?

Część nagrań (ponieważ te związane ze sklepem będę nagrywać w trakcie trwania kursu) będzie dostępna od razu na platformie. Jeśli pojawią się audyty stron zrobionych na zakończenie przez kursantów również zostaną one przeniesione na platformę.  Dostęp do całości kursu otrzymasz na rok od daty zapisu na warsztat. Wsparcie na grupie (w ograniczonym zakresie) zostanie bezterminowe, dzięki temu nawet jeśli później napotkasz na jakieś problemy nie zostaniesz bez pomocy.

Licencja Divi, czy muszę ją ponownie wykupować?

Nie. Każda osoba biorąca udział w warsztatach dostaje ode mnie indywidualną, dożywotnią licencję na ten motyw (wartość 250$ = ok. 1000zł). Dlatego po zapisie na kurs z elementami warsztatu proszę o kontakt.

Nie mam hostingu, czy pomożesz mi go wybrać?

Oczywiście. Wybierzemy najlepszy hosting dla Ciebie.

Czy wystawiasz faktury?

Oczywiście. Przed dołączeniem do grupy poproszę Cię o kontakt, tak bym mogła zainstalować WordPress pod wybraną przez Ciebie domeną i na wybranym hostingu. Jeśli potrzebujesz faktury po prostu przekaż mi na tym etapie dane, na jakie mam ją wystawić.

Ile wsparcia otrzymuję od Ciebie podczas trwania warsztatu?

Jednym słowem: masę. Po pierwsze: warsztat zbudowany jest na doświadczeniach zebranych przeze mnie podczas pracy z klientkami w formule 1:1. Zarówno wtedy, jak i teraz bardzo zależy mi na poznaniu osoby, z którą pracuję. Przed rozpoczęciem każdej współpracy umawiam się na rozmowę, aby móc lepiej poznać moją klientkę i jej potrzeby. To samo będzie dziać się podczas warsztatu: gdy zgłosisz się do grupy, najpierw poproszę Cię o indywidualne spotkanie. To naprawdę szalenie ważny element naszej współpracy. 

Po drugie: instaluję za Ciebie WordPress oraz motyw Divi. Później widzimy się na live’ach – zaplanowane są cztery spotkania w trakcie trwania całego programu (średnio raz w tygodniu). Odpowiadam na bieżące problemy lub, jeśli tak jest dla Ciebie łatwiej, nagrywam krótkie wideo z instrukcją. Na ostatnim livie proponuję przeprowadzenie krótkiego audytu graficznego strony – kto ma ochotę, może zgłaszać taką potrzebę. Odpowiem na pewno. Po zakończonym warsztacie jestem jeszcze dostępna przez 2 tygodnie w grupie na FB. Osoby, które wykupiły warsztat wraz ze wsparciem mają dodatkowo 2 godziny konsultacji graficzno-technicznych ze mną do wykorzystania w czasie pół roku od zakończenia warsztatu. 

Opcja “dodatkowe wsparcie” - co to jest i z czym się je?

Przy zakupionym pakiecie ze wsparciem masz jeszcze dwie godziny konsultacji graficzno-technicznych ze mną do wykorzystania w czasie pół roku od zakończenia warsztatu. Możesz wykorzystać je jednym ciągiem lub podzielić na dwie godzinne konsultacje. Przed każdą proszę Cię o kontakt, tak byśmy mogły ustalić dogodny dla nas obu termin. W czasie tych konsultacji możesz pytać mnie o wszystko: rozwiązanie problemu technicznego, jak dalej wykorzystać mailerlite, sekwencje oto czy audyt graficzny. Konsultacje najczęśniej nagrywam (jeśli są to konsultacje techniczne lub audyt graficzny) i nagranie wysyłam po naszym spotkaniu.