Polecane przeze mnie

systemy i aplikacje

Na co dzień pracuję, wykorzystując różne programy i systemy.

Z czystym sercem polecam wszystkie, które znajdziesz poniżej. Pomagają i ułatwiają realizację kolejnych projektów i zadań. Dodatkowo, gdy skorzystasz z mojego linka skorzystamy na tym obydwoje. Ty dostaniesz rabat lub zniżkę, a ja miesiąc gratis.

Warto!

Strony internetowe

Hosting LH

Jest to hosting na którym aktualnie znajdują się wszystkie moje strony. Na hasło: graficzne.wsparcie.biznes lub korzystając z linku umieszczonego w przycisku otrzymacie 20% rabatu na usługi.

Motyw Divi od Elegant Themes

Mój ulubiony motyw i jednocześnie page builder od Elegant Themes. Aktualizowany na bieżąco, indensywnie się rozwija. Ma bogatą bibliotekę wbudowanych motywów i co tydzień wychodzą kolejne. Ma również moduły dedykowane sklepom postawionym na Woocommerce.

Wordpress

WordPress jest otwartym oprogramowaniem, z którym stworzysz piękną witrynę, blog czy sklep internetowy. Jak zainstalować go na swojej domenie dowiesz się z tego przewodnika.

Grafika

Figma

Darmowe oprogramowanie w którym przygotowuję interaktywne projekty widoków stron dla klienta jeszcze przed wdrożeniem. Pozwala kilku osobom jednocześnie pracować nad tym samym projektem. Najczęściej dopracowuję w ten sposób szczegóły, których dopieszczenie mailowe zajełoby nam wieki.

Canva

Darmowe oprogramowanie działające w przeglądarce oraz apce na telefon, w którym można tworzyć grafiki w prosty i przyjemny sposób do social mediów (i nie tylko).

Skillshare

Moja ulubiona skarbnica wiedzy (po angielsku). Jak dobrze poszukać to znajdziesz tam kursy o różnej tematyce: tworzenie stron na wordpress, malowanie akwarelami, fotografia produktowa.

Pozostałe

Mailerlite

To intuicyjne i proste w obsłudze narzędzie, służące m.in. do zapisu na newsletter, wysyłania e-maili, biuletynów oraz informacji o promocjach. Darmowe do 1000 zgromadzonych maili.

Later

Aplikacja do planowania postów na Instagram, Pinterest oraz Facebook. Jest jednym z oficjalnych partnerów platformy Instagram, dzięki czemu pozwala zapisywać podpisy i hashtagi, zarządzać powiadomieniami i edytować obrazy przed jego opublikowaniem. Jest bardzo intuicyjna i działa na zasadzie „drag & drop” czyli przeciągnij i upuść. W wersji darmowej mamy do dyspozycji jedno konto oraz 30 postów na każdą platformę.

Calendly

Aplikacja do umawiania spotkań. W wersji bepłatnej integruje się z kalendarzem oraz mamy do dyspozycji jeden rodzaj spotkania do zaplanowania.

O innych aplikacjach do umawiania spotkań możesz przeczytać w artykule w bazie wiedzy.

Newsletter

Chcesz wyczarować piękną stronę, która będzie zgodna z aktualnymi trendami, przepisami RODO i będzie przyjazna dla SEO?

Nie wiesz od czego zacząć?

Pobierz schemat przykładowej makiety strony i zacznij działać już dziś.

.