Historia współpracy z Asią Bajek, sklep dla ręcznie szytych maskotek

Case Study

Asia zgłosiła się do mnie z polecenia. Potrzebowała “domu w Internecie” dla swoich przepięknych maskotek. Miała już podpisaną umowę przedwstępną z jedną z firm na hosting oraz stworzenie strony internetowej. Po kilku rozmowach z tą firmą okazało się, że jedyne co ma zrobić to przesłać materiały. Nie będzie żadnego doradztwa ani przegadania nurtujących ją spraw. Firma po prostu weźmie treści i uzupełni nimi szablon, na którym stawia strony klientom. Asia zaczęła więc mieć wątpliwości…

Gdy się do mnie zgłosiła, najpierw przegadałyśmy przez telefon nurtujące ją sprawy, jak wybór hostingu czy sposób przygotowania zdjęć produktów. Asia miała już moodboard oraz logo marki przygotowane przez inną projektantkę. Zależało nam na tym, by ten nastrój w projekcie utrzymać.

Gdy pracowałyśmy nad stroną Asi, postanowiłam pokazać jej projekt, który wcześniej opracowałam w Figma. Asia napisała, że jest cudowny! W ten oto sposób miałyśmy kolejny puzzel w naszej układance – wiedziałyśmy, co jej się podoba i na co szybciej bije jej serce. Projekt, który widziała Asia, wyglądał tak:

Potem nastąpiło wdrożenie i dostawienie sklepu do strony.
Wycena rękodzieła


Wycena Rękodzieła – Praktyczny mini-przewodnik

A teraz skaczemy dalej – do tematu wycen. Asia jest rękodzielniczką. Jak powinna wyceniać swoje prace? Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się nad tym, co wchodzi w skład cen, które widzisz? To niezwykle istotny temat, szczególnie dla rękodzielników. Bo jak w końcu wyceniać pracę, której wykonanie sprawiło masę radości i tylko odrobinę trudu? Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że jedynie ciężka harówka zasługuje na solidną zapłatę. Gdy praca przychodzi nam z lekkością, wówczas tracimy pewność, czy na zapłatę w ogóle zasługujemy… Agnieszka Gaczkowska z oplotki.pl napisała na ten temat kilka ważnych słów. Przeczytaj, proszę, wpis, który gościnnie pojawił się na moim blogu.

Jak dodać niestandardowy font do strony

W tym mini kursie nauczysz się:

  • co zrobić, by podpiąć font zakupiony na stronie typu CreativeMarket, Font Squirell, lub DaFont do strony utworzonej w WordPressie, przy wykorzystaniu Divi
  • dowiesz się jak ominąć najczęściej pojawiający się problem przy wgrywaniu fontu na serwer

30,00 

Jak podpiąć prezent za zapis

W tym mini kursie nauczysz się:

  • tworzyć formularz zapisu w systemie mailerlite,
  • podpiąć prezent do pobrania pod konkretny formularz zapisu oraz
  • umieścić formularz zapisu na konkretnej stronie w WordPress ( w Divi).

25,00 

Zarezerwuj spotkanie

Potrzebujesz strony internetowej lub sklepu?

Napisz do mnie na adres kontakt@annakrupa.com, umów się na niezobowiązująca rozmowę i zobacz, jak mogę Ci pomóc.