Sklep Projekt Singiel – wszystko dla singla

Case Study

Projekt singiel

Czy zastanawiałaś się kiedyś, jak wygląda życie singla? A może znasz je z autopsji?

Ja jeszcze do niedawna niewiele o tym myślałam. Jednak pewnego dnia zapukała do mnie Ola – singielka, która chciała zrobić w sieci miejsce właśnie dla singli. Skąd ten pomysł? Z doświadczenia. Ola doskonale zna ten świat, trudności, jakie się z nim wiążą, potrzeby, które się pojawiają. Tak zrodził się Projekt Singiel, dla którego projektowałam całą identyfikację marki razem z logo. Postawiłam też stronę ze sklepem.

Faktem jest, że troszkę nam ta współpraca zajęła. Jednak postawienie sklepu, zaczynając najpierw od samego pomysłu po realizację, zajmuje dużo czasu. Wiele godzin pochłaniają różnego rodzaju testy i analizy. Bardzo często praca, którą wykonuję na tym etapie, pozostaje dla klienta niewidoczna na pierwszy rzut oka. Zwykle jest to praca, którą robi się niejako na zapleczu. Tym razem było podobnie.

Określenie grupy odbiorców, do kogo mówimy, czego te osoby potrzebują, to bardzo ważny etap. Ola wybrała swoją niszę, gdyż zna bardzo dobrze jej potrzeby. Sama jest singielką. Zajmuje się nieruchomościami i już nie raz pomagała samotnym osobom znaleźć odpowiednie dla nich lokum. Postanowiła więc rozszerzyć swoją ofertę, dodając do tej układanki sklep, w którym oferuje m.in. zestawy wyprowadzkowe czy szkolenia i warsztaty dla singli.

Projekt Singiel zawiera wszystko, czego potrzebuje osoba mierząca się z życiem w pojedynkę. Jeśli należysz do tej grupy osób, bardzo zachęcam Cię do zerknięcia!

Dla mnie projekt ten to była naprawdę ciekawa przygoda! Zresztą jak każdy, który realizuję. Zawsze jest to dla mnie otwarcie oczu na jakąś przestrzeń życia, która wcześniej była dla mnie niewidoczna lub nad którą niewiele się zastanawiałam. Nieustannie zachwyca mnie nasze bogactwo – to, ile talentów i zasobów mamy jako ludzie. Korzystajmy z nich dla dobra nas wszystkich!:-)

Jak dodać niestandardowy font do strony

W tym mini kursie nauczysz się:

  • co zrobić, by podpiąć font zakupiony na stronie typu CreativeMarket, Font Squirell, lub DaFont do strony utworzonej w WordPressie, przy wykorzystaniu Divi
  • dowiesz się jak ominąć najczęściej pojawiający się problem przy wgrywaniu fontu na serwer

30,00 

Jak podpiąć prezent za zapis

W tym mini kursie nauczysz się:

  • tworzyć formularz zapisu w systemie mailerlite,
  • podpiąć prezent do pobrania pod konkretny formularz zapisu oraz
  • umieścić formularz zapisu na konkretnej stronie w WordPress ( w Divi).

25,00 

A oto co sama Aleksandra pisze o naszej współpracy:

Aniu dziękuję za współpracę. Sklep wyszedł świetnie w takim stylu jak chciałam. Dziękuję za pomoc i przeprowadzenie mnie przez cały proces jaki wiąże się z prowadzeniem własnego sklepu internetowego Pozdrawiam !

Zarezerwuj spotkanie

Potrzebujesz strony internetowej lub sklepu online?

Napisz do mnie na adres kontakt@annakrupa.com, umów się na niezobowiązująca rozmowę i zobacz, jak mogę Ci pomóc.