Droga do siebie – projekt strony dla Sylwii, terapeutki pracy z ciałem.

Case Study

Szczerze powiedziawszy, trochę obawiałam się współpracy z Sylwią. Szczególnie tego, że może być nam trudno się porozumieć. Jednak okazało się, że strach ma naprawdę wielkie oczy… I czasem potrafi urosnąć do dziwnych rozmiarów… 😉

Współpraca z Sylwią przebiegła gładko, miło i dobrze. Pod koniec nawet śmiałyśmy się z tych moich początkowych obaw. Czy Ty też czasem obawiasz się jakiejś współpracy, a pod koniec niej śmiejesz się z tego? 🙂 Podejrzewam, że każda z nas miała już kiedyś takie doświadczenie. 

Sylwia jako inspirację pokazała mi stronę, którą stworzyłam dla Magdy https://dotykspokoju.pl/ jakiś czas temu.

Projekt w Figma

Strona Sylwii była również pierwszą, na której zaczęłam wdrażać to, czego nauczyłam się w “Divi Stylist Academy”, więc poprawek na drugim etapie nie było praktycznie wcale.

Zobacz jak strona Sylwii „Droga do siebie” wygląda teraz:

Tip dla Ciebie:

Jeśli Facebook jest jedynym miejscem, w którym klienci publikują Ci opinie o współpracy, to dobrą praktyką jest przeklejanie ich do zewnętrznego dokumentu, np. w Google doc lub Wordzie. Nawet w postaci zrzutów ekranu. Dzięki temu, nawet jeśli stracisz dostęp do social mediów, opinie wciąż zachowasz dla siebie i będziesz mogła z nich korzystać.

Zarezerwuj spotkanie

Potrzebujesz strony internetowej lub sklepu?

Napisz do mnie na adres kontakt@annakrupa.com, umów się na niezobowiązująca rozmowę i zobacz, jak mogę Ci pomóc.