Promocja urodzinowa

Kłapouchy mówił: “A czymże w zasadzie są urodziny? Dziś są, jutro ich nie ma”. Jego dojmująco depresyjne spojrzenie na rzeczywistość jest mi niemal zupełnie obce. Myślę, że urodziny to wspaniały czas, moment celebrowania swego istnienia, dzielenia się tą radością!

Oferta urodzinowa zniknie za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Właśnie dlatego przygotowałam dla Ciebie promocję urodzinową – świętuj razem ze mną! Tylko do 06.05 wszystkie kursy oraz dostęp do ArtClubu będzie można kupić o 40 % taniej!

ArtClub

Co miesiąc na platformie pojawia się nowy temat rozbity na krótkie 10-15 minutowe lekcje. Dzięki temu możesz przysiąść do swojego kreatywnego hobby, nawet jeśli nie masz do wygospodarowania godziny w ciągu dnia. Lekcje te są dostępne wyłącznie w ArtClubie.

dostęp na 3 miesiące 40 urodziny

ArtClub dostęp na 3 miesiące

Pakiet 3-miesięczny jest idealny do tego, aby sprawdzić, czy ArtClub jest dla Ciebie.  Jeśli Ci się spodoba, zawsze możesz skorzystać z przedłużenia subskrypcji. Mając pakiet 3-miesięczny, na pewno załapiesz się na jeden (lub dwa, kto wie) bonusowy warsztat na żywo, tylko dla uczestników platformy.

Pełen dostęp do wszystkich treści
Idealny na próbę
Dodatkowy warsztat na Zoom tylko dla uczestniczek ArtClub w trakcie trwania subskrypcji
W każdym miesiącu wyzwanie z nagrodami
dostęp na 12 miesięcy 40 urodziny

ArtClub dostęp na 12 miesięcy

Pakiet 12-miesięczny jest idealny wtedy, gdy wiesz, że mój sposób nauki akwareli totalnie Ci odpowiada. Byłaś nieraz na moich bezpłatnych warsztatach i wiesz, że mamy wspólne flow. Jeśli jesteś jedną z tych osób, ta opcja będzie dla Ciebie najlepsza – również pod względem cenowym.

Pełen dostęp do wszystkich treści
Dodatkowe, bardziej rozbudowane warsztaty na Zoom tylko dla uczestniczek ArtClubu w trakcie trwania subskrypcji (minimum 4 warsztaty w ciągu trwania subkrypcji).
W każdym miesiącu wyzwanie z nagrodami

(to aż 40% taniej!!!!)
Bez subskrypcji i ukrytych kosztów. Płatność jednorazowa.

Jeśli bywasz na moich bezpłatnych warsztatach na Zoom, to doskonale wiesz, jak wyglądają. Jeśli jednak nigdy na nie nie trafiłaś, zobacz, co piszą o nich uczestniczki.

Co mówią uczestnicy moich warsztatów:

Aniu,

Dziękuję za świetne warsztaty. Bawiłam się świetnie z całą moją trójka dzieci.  Stworzyliśmy pracę z których jesteśmy dumni. Każdy inną i to jest piękne! Każdy z nas był bardzo zadowolony. Czekamy na następne warsztaty!!!

W załączeniu przesyłam zdjęcia prac- moja i syna Szymona-12 lat. W kolejnym mailu załączę pliki dwóch córek bo tu się już nie zmieściły załączniki.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za miły czas.

Asia

praca Asi
opinia kingi
To moje pierwsze warsztaty ale myślę, ze tempo było dobre, wszystko zdążyłam spróbować namalować bez pośpiechu, dużo informacji przydatnych dla początkujących,
a zaawansowani mogą miło spędzić czas w dobrym towarzystwie
Dorota

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 150zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 500zł

(to aż 40% taniej!!!!)
Bez subskrypcji i ukrytych kosztów. Płatność jednorazowa.

Oferta urodzinowa zniknie za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Co znajdziesz w ArtClub

w każdym miesiącu?

biblioteka szkiców

Biblioteka szkiców

Biblioteka to zdjęcia referencyjne oraz szkice, które możesz wykorzystać do przerobienia materiałów z platformy. Często do każdego z kursów dołączone są dwie wersje szkiców po to, byś mogła sobie dany temat utrwalić, niekoniecznie wykonując dwie identyczne prace.

podstawy akwareli

Podstawy akwareli

W tej części znajdziesz tutoriale dotyczące podstaw akwareli, takich jak np. mieszanie kolorów z limitowanej palety barw, czy technika negative painting.
zapisy warsztatów

Zapisy bezpłatnych warsztatów, które odbyły się na żywo z 2023 i 2024

Znajdziesz tu tematy takie jak: świąteczna pocztówka z kubkiem, jeżówki stylem wolnym, łubin, kompozycja z astrami, leśny pejzaż z jeleniem, zachód słońca z palmami, monastera, akwarelowy kogut i wiele innych.
przygody miesiaca

Przygody miesiąca

Co miesiąc na platformie pojawia się nowy temat rozbity na krótkie 10-15 minutowe lekcje. Dzięki temu możesz przysiąść do swojego kreatywnego hobby, nawet jeśli nie masz do wygospodarowania godziny w ciągu dnia. Lekcje te są dostępne wyłącznie w ArtClubie. Pod koniec każdego miesiąca na platformie pojawi się rozpiska: jaki temat zostanie rozbity na kawałeczki w następnym miesiącu oraz co i kiedy pojawi się na platformie. Przygody mają na celu pomóc Ci rozwinąć różnorodne umiejętności, które razem stworzą podstawę Twojego unikalnego stylu i zmienią Cię w szczęśliwą, niezależną artystkę.
krótkie tutoriale

Krótkie tutoriale

Idealne, gdy przerobisz już przygodę danego miesiąca, a wciąż masz ochotę poszerzyć swoje umiejętności malarskie. Tutoriale te obejmują różne style malowania, od tzw. loose po malarstwo bardziej naturalistyczne. Dzięki temu możesz sprawdzić, który styl “woła” Cię najbardziej i który sprawia Ci najwięcej przyjemności.

warsztat na zoom

Dodatkowe warsztaty na Zoom

Raz na kwartał, a od września raz na dwa miesiące zobaczymy się na dodatkowym warsztacie online. Tematy, które będą pojawiać się na tych warsztatach, nawiązują do przygody miesiąca, rozbudowując ją i utrwalając. Np. w maju 2024 na platformie pojawi się temat bratków malowanych (prawie) realistycznie. A w czasie warsztatów namalujemy wspólnie ich kompozycję.

Co mówią uczestnicy moich kursów:

praca Doroty
praca Doroty

(to aż 72% taniej!!!!)
Bez subskrypcji i ukrytych kosztów. Płatność jednorazowa.

Oferta urodzinowa zniknie za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Pojedyncze kursy online

sikorka czubatka urodzinowa

Sikorka czubatka

W kursie pokażę Ci, jak krok po kroku namalować sikorkę, a raczej jej amerykański odpowiednik – Tufted Titmouse. Nauczysz się nie tylko malować, ale również mieszać farby tak, aby uzyskać pożądany kolor.

Użyjemy farb akwarelowych do namalowania tła i wiszącej jarzębiny. Samą zaś sikorkę namalujemy farbami gwash, które są bardziej kryjące. Pracować będziemy etapami, dlatego nie musisz poświęcić od razu 2-3h na namalowanie całej pracy. Spokojnie po każdym z etapów możesz wrócić do swoich obowiązków.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 47zł

Funky flowers

Kurs to półtoragodzinne nagranie, w którym krok po kroku (powoli i bez przyspieszania) pokazuję, jak namalować piękną kompozycję kwiatową. Składają się na nią 3 rodzaje kwiatów i 2 rodzaje liście. Nauczysz się malować je tak, by Twoje wszystkie kompozycje stały się jeszcze bardziej zróżnicowane.

Kwiaty są zdecydowanie ponadczasowe. Swoje prace powstałe podczas przerabiania tego kursu możesz podarować sobie lub innym – na różne okazje. Niech zdobią one Twoje wnętrza – niezależnie od pory roku na dworze!

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 47zł
funky flowers promocja urodzinowa
aniołek promocja urodzinowa

Aniołek

Miłość nigdy się nie dezaktualizuje. Jeśli chcesz ją komuś okazać czy wyznać po raz pierwszy, możesz dołączyć do tego własnoręcznie namalowanego miłosnego amorka.

W tym kursie pokażę Ci, jak to zrobić. Wystarczy dobry papier do akwareli i kilka ulubionych odcieni (w moim przypadku są to wszelkie niebieskości). Poprowadzę Cię krok po kroku, bez pośpiechu, w atmosferze pełnej łagodności i radości.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 47zł

Leśny wilczek

Namalujemy wspólnie prosty pejzaż akwarelowy z wilkiem w roli głównej. Jeśli tak jak ja przepadasz za naturą, kurs jest zdecydowanie dla Ciebie! Krok po kroku pokażę Ci, jak stworzyć piękne dzieło, które będzie cieszyć oczy.

Kurs zawiera bonus, w którym pokażę Ci, jak przygotowuję szkic do swojej pracy i czym się kieruję przy wyborze zdjęć ze stocka.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 47zł

kurs lesny wilczek promocja urodzinowa
kurs akwarela dla początkujących promocja urodzinowa

Kurs Akwarele dla początkujących

Kurs, w którym krok po kroku pokażę Ci, jak namalować 9 różnych kwiatów (m.in. tak popularne jak róże i piwonie) oraz 5 rodzajów liści, a następnie jak połączyć je w piękne akwarelowe kompozycje w stylu swobodnym.

Ponadto pokażę Ci, od czego zacząć przygodę z akwarelą, tak by nie zakończyła się ona zniechęceniem i rzuceniem farb w kąt. Nauczysz się malować akwarelowe kwiaty i liście oraz mieszać kolory, tak byś mogła otrzymać każdy odcień, który sobie wymarzysz. Na koniec podzielę się z Tobą całą wiedzą, jak łączyć to wszystko ze sobą, aby powstawały piękne kompozycje kwiatowe, którymi z dumą będziesz mogła obdarować bliskich lub klientów.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 99zł

Hej, jestem Ania

Hej, jestem Ania.

Przed pandemią prowadziłam warsztaty stacjonarne, w czasie których zarażałam ludzi akwarelami. Trochę słabe porównanie ze względu na późniejszą pandemię, ale cóż… 😉 Tak właśnie dziewczyny mówiły. Po warsztatach wyciągały zakurzone farby z szafy, nabierały odwagi, by dalej malować. Zaczynały wierzyć, że potrafią. I co najważniejsze – sprawiało im to przyjemność.

Malowanie zawsze było częścią mnie.
Pozwala mi się odstresować, pozbyć nieprzyjemnych emocji, skupić się oraz być tu i teraz. Od grudnia 2022 (ponownie) zaczęłam prowadzić bezpłatne warsztaty online. Zastanawiałam się, czy będą chętne osoby na wspólne malowanie ze mną i czy projekt przetrwa. Początkowo grupa była mała, ale stała, i z miesiąca na miesiąc rosła. Minął ponad rok. Odbyło się 12 warsztatów. I nadal się odbywają. Wiele osób maluje ze mną regularnie, co bardzo mnie cieszy.

Po każdych warsztatach dostaję wiadomości, że uczestniczki nie mogą doczekać się kolejnego wspólnego malowania. To dopiero pandemia! 😉 Oby takich było jak najwięcej – wspólne, twórcze spędzanie czasu daje naprawdę wiele – każda z nas cieszy się rozwojem malarskich talentów (a ja w szczególności – gdy widzę postęp każdej uczestniczki!) oraz możliwością dzielenia tej wspólnej drogi. To naprawdę magiczny i wyjątkowy czas!

FAQ Promocji urodzinowej

Czy cała zawartość jest dostępna od razu, czy jest dostarczana w określonym czasie?

Po zapisaniu się do ArtClubu od razu otrzymujesz dostęp do treści dostępnych na platformie, w tym biblioteki szkiców, comiesięcznych przygód (w każdym miesiącu na platformę trafia nowa przygoda – nowy temat do namalowania), nagrań warsztatów na żywo oraz mini wyzwań z nagrodami, które organizowane są dla osób malujących razem z ArtClubem.

Jeśli zdecydujesz się na zakup pojedynczych kursów, również otrzymujesz do nich natychmiastowy dostęp – z tym, że będzie on realizowany na innej platformie. Po opłaceniu wszystkie dane dostępowe otrzymasz na maila.

Czy istnieje możliwość odroczenia spłaty lub płatności w ratach?

Oczywiście. Istnieje możliwość odroczenia spłaty oraz rozłożenia płatności na raty przy wyborze płatności Paypo.

Czy muszę podpinać swoją kartę, żeby płacić za subskrypcję?

Wszystkie płatności są jednorazowe na określony okres dostępu do kursu, dlatego nie ma konieczności podpinania karty w systemie.

Na jaki czas dostaję dostęp do materiałów?

Dostęp do wszystkich materiałów, poza pakietami ArtClubu, otrzymujesz na rok. Dostęp do ArtClubu przydzielony jest zgodnie z wybranym abonamentem: na rok lub na trzy miesiące.

Czy istnieje możliwość przedłużenia dostępu do ArtClub?

Oczywiście. Przed końcem ważności Twojego pakietu otrzymasz ode mnie informację wraz z ofertą przedłużenia dostępu.
Copyright 2020-2024 | Projekt Anna Grabowska-Krupa