Strona internetowa jest jak obraz – dzieło sztuki, które komunikuje odbiorcy ważne informacje od twórcy.

Jeśli chcesz stworzyć taki obraz, mieć swoje miejsce w sieci, a nie wiesz od czego zacząć i jak to ugryźć, czekam na Ciebie!

Projekty, które możemy razem zrobić to połączenie Twojego charakteru i osobowości z moją wiedzą. Duet ten to para doskonała: Ty dajesz wkład – swój charakter, swoje barwy, teksty, a ja pomagam Ci opracować to graficznie. W ten sposób wspólnie możemy stworzyć dzieło, które zachwyci Twoich obecnych klientów i przyciągnie nowych do Ciebie! Sprawdź owoce takiej współpracy i zerknij na projekty, które do tej pory stworzyłam z moimi Klientkami:

Jeśli masz na razie jedynie pragnienie posiada swego miejsca w sieci lub masz już logo, wizję, paletę kolorów, a nie wiesz, jak to wszystko razem połączyć tak, aby stworzyć piękny, a zarazem bardzo konkretny obraz tego, co chcesz oferować swoim klientom,

napisz koniecznie!

Umów się na bezpłatne 30-minutowe spotkanie i zobacz, w jaki sposób możemy wspólnie stworzyć Twoje małe dzieło sztuki – piękną i jednocześnie bardzo konkretną i profesjonalną stronę internetową, która przyniesie Ci nowych Klientów i w jasny sposób opowie o tym, czym się zajmujesz.

Przedstawiam Ci projekty, które samodzielnie wykonały moje kursantki pod moim czujnym i troskliwym okiem w trakcie miesięcznego, indywidualnego programu.

Każda z nich opracowała swoją stronę we współpracy ze mną, jednocześnie ucząc się obsługi Divi i WordPressa. Z moją pomocą i dzięki moim podpowiedziom same dobrały kolory, wybrały czcionki. Po zakończonej współpracy mają nie tylko swoją stronę w Internecie, ale również wiedzę, jak ją obsługiwać i jak tworzyć kolejne. Brzmi dobrze, nie? 😉

Ja jestem bardzo dumna z efektów ich pracy!

Jeśli nie masz budżetu, by zlecić zrobienie strony profesjonaliście, a masz Divi i ni huhu nie wiesz, co z nim zrobić,  

napisz do mnie!

Umów się na bezpłatne 30-minutowe spotkanie i zobacz, w jaki sposób możemy pracować w miesięcznym programie. Dowiesz się, jak mogę pomóc Ci stworzyć prostą, pełną konkretów stronę, która przyniesie Ci nowych Klientów i w jasny sposób opowie o tym, czym się zajmujesz.

Jak długo będą trwały prace nad stroną www?

Prace nad stroną trwają 5-8 tygodni. Zaczynamy od 30-minutowej konsultacji, na której poznaję Twoje potrzeby i cele. Potem przechodzimy do fazy realizacji projektu – do każdego z nich tworzę indywidualny harmonogram działań. Czas tworzenia strony w dużej mierze zależy od Twojego przygotowania oraz od tempa akceptacji poszczególnych etapów. Jeśli masz już logo lub zdjęcia – świetnie! To na pewno przyspieszy prace nad stroną. Jeśli nie – z ogromną chęcią zaprojektuję logotyp dla Ciebie i umówię się na sesję zdjęciową! Jeśli jednak zależy Ci na czasie, przygotuj zawczasu wszystkie teksty i zdjęcia i przemyśl elementy strony głównej.

Kolektyw OKLASKI może pomóc Ci w tym procesie!

Jak długo trzeba czekać na dostępne terminy ?

Dużo zależy od programu, który wybierzesz. Jeśli chcesz, abym sama stworzyła od podstaw Twoją stronę internetową, to czas oczekiwania na dostępne terminy to przeważnie 1,5-2 miesiące. Przyjmuję ograniczoną liczbę projektów do realizacji, żeby zapewnić moim Klientkom najwyższą jakość wykonania i wspaniałe pomysły. Jeśli chcesz mieć zagwarantowany konkretny termin, zaraz po rezerwacji wpłać zadatek. Dzięki temu możesz mieć pewność, że cena się nie zmieni, a czas będzie należał tylko do Ciebie!

Jeśli 1,5-2 miesiące brzmią dla Ciebie jak lata świetlne, napisz do mnie, nic nie mogę obiecać, ale zobaczę, co da się zrobić.

Drugą opcją jest wybór Programu Miesięcznego. Tu możemy zacząć pracę niemal natychmiast. Jednak w tym programie duża część pracy spada na Ciebie, gdyż stronę tworzymy razem. Musisz się solidnie przygotować do tego procesu – w jaki sposób?

Chętnie opowiem Ci w trakcie pierwszego, bezpłatnego 30- minutowego spotkania.

Jakie są opcje płatności? Czy możliwe jest rozbicie płatności na raty?

Płatność podzielona jest na trzy etapy:

  1. pierwszy: 30% zadatku przed rozpoczęciem prac,
  2. drugi: 30% po zaakceptowaniu projektu moodboardu i layoutu strony www,
  3. trzeci: 40% po zakodowaniu i wgraniu strony na serwer (i ewentualnym oddaniu pozostałych materiałów w zależności od wybranego pakietu).

Warto pamiętać, że prawo dysponowania projektem przechodzi na Ciebie wraz z płatnością ostatniej raty. Jeżeli prowadzisz firmę, za każdy etap otrzymasz fakturę VAT. Jeżeli wolisz rozliczyć się  jako osoba fizyczna na podstawie umowy, nie ma problemu.

Jeśli na swojej stronie chcesz mieć sklep internetowy, projekt wyceniany jest indywidualnie. Jego cena uzależniona jest od wybranych opcji/pakietu. Płatność również może być rozbita na raty.

Co muszę przygotować przed rozpoczęciem współpracy?

Każdy projekt jest inny i nie ma jednej, dobrej dla wszystkich formuły. Jeżeli chcesz się dobrze przygotować do współpracy ze mną, umów się najpierw na bezpłatne, 30-minutowe konsultacje, w trakcie których poznam Twoją markę, ocenię, jak mogę Ci pomóc i przekażę  wytyczne co do dalszych prac.. Chętnie odpowiem na Twoje pytania, więc jeśli jakieś się w Tobie zrodziły, napisz do mnie!

Nie mam pojęcia, jaki wizerunek powinna mieć moja marka. Czy pomożesz mi dobrać wszystkie elementy?

No ba! Od tego jestem, więc bez obaw!:-) Pomogę Ci we wszystkim: dobrać zdjęcia, kolory, fonty, wzory i elementy ozdobne. Jeśli chcesz, zaprojektuję też Twoje logo. Stworzę dla Ciebie stronę, która będzie spójna i profesjonalna. Co więcej, będzie odzwierciedleniem Twojego charakteru i marki, którą tworzysz. Dzięki współpracy ze mną zyskasz klientów, którzy zostaną z Tobą na zawsze! 

Nie mam tekstów, zdjęć ani logo, czy w takim razie mogę zacząć pracę nad stroną?

Pewnie, że tak! Od tego jestem – żeby pomóc Ci, gdy chcesz mieć swoją przestrzeń w sieci, a nie wiesz, od czego zacząć. W takiej sytuacji mam dla Ciebie dwie propozycje:

  1. Nawiązanie współpracy z Kolektywem OKLASKI – profesjonalnymi Świetnymi Laskami, które wymiotą konkurencję i pomogą Ci stworzyć spójną i profesjonalną stronę internetową!:-) Kolektyw to grupa trzech dziewczyn – copywriterki, fotografki i mnie – graficzki i Divi-Ninja! Bardzo chętnie wesprzemy Cię w działaniach, więc jeśli potrzebujesz całościowej troski i wsparcia, daj znać koniecznie. Otoczymy Cię opieką i zadbamy, aby Twoja oferta stała się hitem internetów!
  2. Skorzystanie z mojej osobistej bazy osób, z którymi, na różnym etapie swojej ścieżki zawodowej, współpracowałam i które mogę z czystym sercem polecić. Są to profesjonaliści w każdym calu i na pewno zatroszczą się o wszystko, czego potrzebujesz!

 Gdy zdecydujesz się na którąś z tych opcji, odezwij się. Ustalimy dalszy plan działań.