Moje projekty stron

01

Konieczna asystentka

Magda zajmuje się autsorsingiem administracyjnym dla firm. Magda najpierw skorzystała z mojej usługi  „stwórzmy razem piękną stronę w DIVI w dwa dni”. Później, gdy okazało się, że nie jest w stanie dokończyć jej z braku czasu (Magda dużo czasu przebywała poza domem na spotkaniach) zleciła to mnie.

02

MWR - Agencja Marketingowa

Katarzyna i Wojtek zajmują się szeroko pojętym marketingimem w sieci. Mój zakres prac polegał na stworzeniu najpierw loga, a później strony internetowej zgodnie z ustalonymi założeniami.

03

Zuza Dzwiękoczuła

Zuzia Dudek zajmuje się szeroko pojętą muzykoterapią. Towarzyszy kobietom w ciąży w przygotowaniach do porodu. Wspieram mamy małych dzieci w codzienności rodzicielskiej. A ja wsparłam Zuzę swoimi umiejętnościami tworzenia stron internetowych.

 

04

Joanna Tor-Gazda - Dostrajanie

Asia bardzo chciała odświeżyć wygląd swojej strony. W oparciu o przesłany moodboard dobrałam jej nowe, pasujące do logo i stylu czcionki. Umówiłyśmy się również na konsultacje 1:1 w czasie której podpięłyśmy razem sklep woocommerce do strony i dodałyśmy pierwsze produkty do strony.

Masz jakiś projekt w głowie?

Ulotki, strona, ebook, projekt freebies? Zaprojektujmy go razem.