Strona dla Agnieszki, ekspertki od numerologii

Case Study

Agnieszka specjalizuje się w liczbach. Jednak nie chodzi tu o jakieś księgowe zawiłości, a o wnętrze człowieka! Numerologia – to to, czym się zajmuje.

Dzięki danym klientki jest w stanie określić, jaką ta jest osobą, co jest dla niej ważne i jakie związki tworzy. Niesamowite, co? Jak wiele może skryć się w liczbach, z którymi jesteśmy związane.

Współpraca z Agnieszką przebiegała dobrze i harmonijnie. Zaczęłyśmy od rozmowy, w czasie której ustaliłyśmy zakres współpracy i rozwiązania, jakie Agnieszka chciałaby mieć wdrożone na swojej stronie. Agnieszce bardzo zależało też na złotych akcentach w projekcie i looku marki premium.

Dla Agnieszki opracowałam również logo, dobrałam grafiki oraz zdjęcia nawiązujące do tego, czym się zajmuje. Zaprojektowałam szablony okładek do postów na bloga w Canva do późniejszego użycia.

Co Agnieszka powiedziała o naszej współpracy:

“Ania wykonała dla mnie stronę internetową wraz z projektem graficznym, a także stworzyła od podstaw logotyp NumerologiaLab. Jestem zadowolona ze współpracy z nią. Ania jest osobą bardzo kreatywną, mającą duże poczucie estetyki i potrafiącą dostosować projekt do oczekiwań klienta. Strona www.numerlogialab.pl którą Ania stworzyła jest estetyczna, ale też niebanalna. Wyróżnia się designersko na tle innych stron, ma ciekawe połączenie kolorystyczne, a jednocześnie pasuje do profilu mojej działalności. Technicznie, stronka internetowa działa poprawnie, nie ma w niej błędów i ma dość krótką ścieżkę klienta (a na tym mi zależało). Polecam Anie jako partnera w realizacji projektów sklepów internetowych i graficznych.
Dziękuję Aniu!!!”

Fragment ćwiczeń brandingowych

Pobierz fragment ćwiczeń brandingowych

Są to ćwiczenia, które wysyłam klientom do wypełnienia przed startem współpracy, gdy nie jest jeszcze określony branding marki. Ćwiczenia te pomagają mi wczuć się w Twój biznes, a z tego co wiem od klientów również pisać teksty na stronę i zdefiniować do kogo konkretnie chcemy mówić.

.

Projekt w Figma

Pakiet Dziecięcy numerologia lab
Pakiet Biznesowy Numerologia Lab

Daj znać, jakie są Twoje wrażenia. Jestem bardzo ciekawa.

A jak się miewa Twoja strona? 🙂

Zarezerwuj spotkanie

Potrzebujesz strony internetowej lub sklepu?

Napisz do mnie na adres kontakt@annakrupa.com, umów się na niezobowiązująca rozmowę i zobacz, jak mogę Ci pomóc.