Strona internetowa dla Magdy Dotyk Spokoju

Case Study

Magdalena Kowalska - widok sklepu

Historia Magdy to opowieść o determinacji i poszukiwaniu rozwiązania na doskwierający problem. Gdy doświadczamy życia, które bardziej przypomina ciągnięcie kilkutonowego traktora, a nie radosne i lekkie pląsanie leśnych nimf, wówczas uruchamia się w nas gigantyczna potrzeba oddechu i zrzucenia ciężaru. Na nieszczęście część z nas tak już się przyzwyczaiła do traktora na plecach, że w zasadzie stwierdziła, że pewnie “tak po prostu ma być”, “takie jest życie”, “cóż… dorosłość jest wymagająca”. Tą osobą na pewno nie była Magda.

Gdy po urodzeniu drugiego dziecka pragnęła już powrotu do pozostałych życiowych ról – pracownika, żony, gospodyni, doświadczyła, że powrót ten jest możliwy, ale nie przynosi pełni satysfakcji. Chciała cisnąć życie jak cytrynę, być w każdej z tych ról na 120%, jednak jej ciało odmawiało współpracy. Energii nie wystarczało, a Magda pogrążała się momentami w stanach przewlekłego zmęczenia i stresu. Pragnienie jednak zwyciężyło. Niczym Sherlock Holmes zaczęła poszukiwać przyczyn swojego stanu. Radziła się lekarzy – tych tradycyjnych i tych alternatywnych. Po drodze była uważna na każdy szczegół, każdą wskazówkę. Na szczęście. Te w końcu doprowadziły ją do celu. Odkrycie terapii czaszkowo-krzyżowej, jej dobroczynnych skutków, były początkiem nowej drogi zawodowej.

Tak zrodził się jej biznes – własne doświadczenia, zdobyta wiedza na różnych kursach oraz pragnienie dzielenia się tym z innymi były bazą do stworzenia gabinetu “Dotyk Spokoju”.

Audyt strony internetowej

Robiąc audyt Twojej strony internetowej sprawdzę Twoją pracę, nie po to, aby wytykać Ci błędy. Po to, aby pomóc Ci wypozycjonować ją tak, by hulała w necie i była spójna z Twoją marką oraz social mediami! Sprawdzam również responsywność strony, jej przejrzystość i spójność.

Jeśli chciałabyś poprawić funkcjonowanie swojego bloga lub strony internetowej,  i popracować nad różnymi mniejszymi elementami to ta usługa Ci w tym pomorze.

Na koniec otrzymasz ode mnie raport zawierający analizę oraz wskazówki, które ułatwią Ci dopracowanie własnej witryny.

200,00 

Skillshare wspominam bardzo często. Jest to platforma, działająca na zasadzie abonamentowej, gdzie ludzie z całego świata dzielą się swoimi talentami,  udostępniając swoje filmy czy webinary. Płacisz co miesiąc niewielką kwotę i korzystasz ze wszystkich kursów, które ma w swojej bazie. Uwielbiam go za różnorodność. A dziś ode mnie dostajesz 2 miesiące tej cudownej skarbnicy wiedzy gratis. 

Szablon DIVI

prosty sposób na postawienie STRONY INTERNETOWEJ

Magda Kowalska widok produktu

Strona Dotyk Spokoju

A oto co sama Magda pisze o naszej współpracy:

Współpraca z Anią przebiegła rewelacyjnie.
Zaczęłyśmy od pracy nad stroną internetową. Zaczęłyśmy od pracy nad stroną internetową. Przed przystąpieniem do pracy Ania poznaję osobę i firmę, usługi a także klimat działalności. Pyta ulubione kolory i motywy wy jak najbardziej strona była zgodna z wizją.

Gdy zobaczyłam efekt pracy Ani, byłam wniebowzięta. Wszystko wyglądało tak jak chciałam w moich wyobrażeniach, choć nie do końca potrafiłam to sprecyzować w oczekiwaniach a Ania to wychwyciła. Strona jest piękna, w kolorach, które uwielbiam, a całość oddaje klimat mojej działalności.

Ania przygotowała dla mnie również kilka reklam wizualnych (szyld na budynek, naklejki na szybę, ulotki i wizytówki). Wszystkie te projekty są spójne ze soba wizualnie.

Współpraca przebiegła bardzo sprawnie, w przyjaznej atmosferze i terminowo. Polecam współpracę z Anią.

W międzyczasie Magda nawiązała współpracę z jedną z firm robiących strony internetowe. Współpraca nie przebiegła dobrze, bo usługodawca stwierdził, że on tylko przyjmuje zlecenie i aż do oddania strony nie kontaktuje się z klientką. Magdzie to nie pasowało. Chciała uczestniczyć w procesie tworzenia strony, jednak w związku z tym, że jest nietechniczna, potrzebowała być prowadzona za rękę. Krok po kroku. Szczęśliwie trafiła do mnie i razem wyruszyłyśmy w tę drogę. Pokazałam jej mapę, ustaliłyśmy cel, wyznaczyłyśmy strategiczne miejsca. Z ogromną radością i satysfakcją przekroczyłyśmy linię mety.

Razem z Magdą stworzyłyśmy też, poza stroną www, całą otoczkę jej marki: ulotki, wizytówki, okleinę na okna oraz baner na budynek.

Owocny koniec naszej współpracy stał się początkiem czegoś nowego. Trzymam kciuki za Magdę bardzo mocno. A jeśli jesteś w Łodzi, choćby przejazdem, wpadnij do jej gabinetu i zakosztuj Dotyku Spokoju.

Zarezerwuj spotkanie

Potrzebujesz strony internetowej lub sklepu?

Napisz do mnie na adres kontakt@annakrupa.com, umów się na niezobowiązująca rozmowę i zobacz, jak mogę Ci pomóc.