Oferta

strony i sklepy internetowe

Twoja strona www, strona sprzedażowa czy sklep internetowy pracują dla Ciebie, przynosząc Ci dochody i stałych klientów – razem możemy to osiągnąć.

Współpracę zaczniemy od spotkania i ustalenia Twoich priorytetów i celów. Po nim stworzę dla Ciebie tablicę inspiracji, gdzie umieszczę przykładowe zdjęcia pasujące do kolorystyki i klimatu Twojej marki, dobiorę kolory i czcionki. Tablica ta wyznaczy nam kierunek i cel działań.

Potem wyruszymy w drogę. To, jaką trasę wybierzemy, zależy w zupełności od Ciebie. Dochodząc do celu, zyskasz profesjonalną i piękną stronę internetową, która pracuje dla Ciebie, przynosząc Ci dochody i stałych klientów. Strona będzie w 100% spójna z Tobą i Twoją marką. Prosta w obsłudze, dostosowana do różnych urządzeń. Nawet najbardziej oporny użytkownik Internetu poradzi sobie z dotarciem do Ciebie. Ty zaś będziesz doskonale wiedzieć, jak się po niej poruszać, dzięki czemu analizy Twojego biznesu staną się proste jak nigdy!

Na zakończenie spotkamy się raz jeszcze, abym mogła pokazać Ci, jak obsługiwać swoją stronę internetową. Dodatkowo otrzymasz ode mnie dostęp do platformy, na której znajdziesz tutoriale o tym, jak zmieniać czy edytować poszczególne elementy na stronie (np. teksty, zdjęcia czy tekst w stopce). Filmy te nagrałam wcześniej, na podstawie strony testowej.

Oto jak pomogłam moim Klientkom.
Profesjonalizm i unikatowy styl w zaledwie kilka tygodni.

lub sprawdź pojedyncze case sudies na blogu

Co

otrzymasz

decydując się na współpracę

Unikatową szatę graficzną

W całości dopasowane do Twoich potrzeb projekty podstron, takich jak: strona główna, o mnie, oferta, portfolio, referencje, blog czy kontakt. Każdy z tych elementów zaprojektowany wyłącznie dla Ciebie. Nie używam gotowych motywów. Każdy biznes to inna historia. Nie opowiadam różnych historii w ten sam sposób.

Makiety sklepu, strony sprzedażowe, strony zapisu, itp. całkowicie spójne z Tobą i Twoją marką, dostosowane do Twojego biznesu.

Projekty maili sprzedażowych i posprzedażowych, newsletterów, prezentów za zapis i wiele innych!

Programistyczny know-how

Wdrożenie na łatwym w obsłudze CMS do zarządzania treścią – WordPress w połączeniu z builderem DIVI.

Zintegrujesz stronę z wybranym programem mailingowym oraz, jeśli będziesz potrzebować (opcjonalnie), uzyskasz instrukcję tworzenia automatycznego lejka sprzedażowego.

Bezpieczne zarządzanie wtyczkami wraz z modułem tworzącym kopie zapasowe strony

Zyskasz stronę technicznie przygotowaną pod wymogi SEO (bez pozycjonowania).

Mockup projektu

Strona www

Zyskasz profesjonalną i spójną z Twoją marką stronę internetową. Przejrzystą i piękną, dopasowaną do każdego urządzenia. To miejsce w sieci przyniesie Ci nowych klientów, którzy z Tobą zostaną. W kilka tygodni zyskasz ważnego gracza, który w Twoim teamie będzie zajmował strategiczne miejsce. Ty zaś będziesz mogła skupić się na sednie swojego biznesu!

Inwestycja od 3800zł

Strona www + blog

Jeśli chcesz opowiedzieć światu swoją historię lub podzielić się wiedzą, blog jest rewelacyjną przestrzenią, aby to zrobić! Jego zadaniem jest łączenie – Ciebie z Twoim klientem. Pokazywanie, że jesteś osobą godną zaufania. Stwórz swój blog, który będzie zachwycał i przyciągał do Ciebie każdego, kto spotka się z Tobą w jego progach.

Inwestycja od 3800zł

Sklep internetowy lub platforma kursowa

Truizmem jest mówienie, że zakupy on-line to codzienność każdego człowieka. Nie są czymś wyjątkowym, stają się nawykiem każdego z nas. Spraw, aby Twój sklep pracował dla Ciebie jak najlepiej! Wiem, jak sprawić, aby Twoje produkty przyciągały klientów i ich pieniądze. Zakupy u Ciebie staną się wówczas niezapomniane i każdy będzie chciał je powtarzać!

Inwestycja od 5100zł

Landing page

Przygotowałaś wspaniały produkt, ale nie wiesz, jak powiedzieć o nim innym? Nic prostszego! Zrobię dla Ciebie wspaniałą Landing Page, która wypromuje Ciebie i Twoje handlowe dziecko. Wszystko będzie spójne z Tobą i Twoją marką. Zyskasz: godny zaufania wizerunek i spójność w przekazie, co w dzisiejszym internetowym świecie jest na wagę złota.

Inwestycja od 2250zł

Zadbaj o markę

kompleksowo

Zadbaj, aby każdy element Twojego zespołu był spójny z Tobą!
Wizerunek marki, strona internetowa, e-book, grafiki reklamowe – wszystko razem, spójne i przejrzyste.
Zamów kompleksową usługę i zyskaj zniżkę!

Opinie

Aby uzyskać pilną pożyczkę bez zadawania pytań 24 godziny na dobę, należy odwiedzić naszą stronę internetową pod adresem https://pożyczkaonline.com.pl/poyczki/szybka-poyczka-bez-odmowy/.

Polskie sloty https://slotyonlinepolska.com/ mają określone bonusy zwane darmowymi spinami, które pozwalają rozegrać kilka rund bez wydawania własnych pieniędzy. Jako nowy gracz, kasyna online często wręczają Ci darmowe spiny lub bonus kasynowy jako sposób na powitanie Cię na stronie.

Co klientki mówią o naszej współpracy:

Współpraca z Anią nad projektem mojej strony internetowej i sklepu przerosła moje oczekiwania. Od samego początku Ania zaskoczyła mnie swoją wiedzą, cierpliwością i empatycznym podejściem. Dzięki tej współpracy byłam w stanie bardziej sprecyzować na w jaki sposób chcę przedstawić swoją markę jak i ofertę. Jeśli chodzi o efekty strony to jestem bardzo zadowolona. Ania wysłuchała moje preferencje, jak widzę swoją markę i dostosowała projekt. Ma super wyczucie estetyczne. Najlepsze jest to, że po zakończeniu tego projektu wiem, że w razie potrzeby mogę liczyć na dalsze wsparcie Ani.

Ula

https://instytutwitalnejenergii.pl/

Strona, którą stworzyła mi Ania jest przejrzysta i przyjemna w obsłudze, no i po prostu piękna. Do tego współpraca z Anią była dobrze zaplanowana i realizowana zgodnie z harmonogramem. Ania słuchała uważnie, jak wyobrażam sobie swoją stronę i szukała rozwiązań, które mi odpowiadały. Miała też dużo cierpliwości podczas uczenia mnie jej obsługi. Bardzo polecam!

Agnieszka

https://www.agnieszkapodlesna.pl/

Współpracowałam z Anią przy okazji dalszego rozwoju mojego bloga magellanka.pl. Ania miała za zadanie przeistoczyć moją stronę i wprowadzić na nią produkty-ebooki. Muszę przyznać, że była to wyjątkowa współpraca. Pracowałam już wcześniej z różnymi osobami nad blogiem i Ania jest pierwszą, która naprawdę potrafiła wsłuchać się w moje potrzeby, przyjmować ze spokojem uwagi, szukać rozwiązań bez odkładania ich na później. Bardzo ważny jest dla mnie fakt, że Ania ma zmysł estetyczny, a to rzadkie u technicznych. Na ogół ktoś informatycznie robi dobrze stronę, ale totalnie nie umie dobierać kolorów albo nie rozumie, że coś źle wygląda. Uważam, że jestem dosyć wymagająca i Ania sprostała moim oczekiwaniom. Mogę bardzo polecić Anię i mam nadzieję być z Anią w dalszym kontakcie! P.S. Ebooki sprzedają się, więc cel też został osiągnięty!

Ania

https://magellanka.pl/

Opcje

ciąć koszty

Aniu, bardzo chcę z Tobą pracować, ale muszę ciąć koszty!
Nie martw się, mam ofertę zaprojektowaną specjalnie dla Ciebie!

Razem możemy więcej!

Wspólnie tworzymy Twoją stronę internetową, sprzedażową czy blog.

Spotykamy się 4 razy, ze spotkań wynosisz wiedzę, którą od razu wcielasz w życie, tworząc swoje miejsce w sieci.

Szkolisz się w tworzeniu stron w technologii WordPress w motywie Divi.

W ciągu 1,5 – 2 miesięcy zyskujesz swoją stronę internetową oraz wiedzę, jak tworzyć kolejne.

Otrzymujesz wszystkie nagrania z naszych spotkań, pełne wiedzy i trików do obsługi stron www, które służą Ci latami.

Inwestycja 1300zł

Gotowce nie takie złe!

Stronę tworzę samodzielnie, korzystając z gotowych szablonów z biblioteki Divi. Dostosowuję kolorystykę i charakter do archetypu Twojej marki i Twojego klienta.

Realizuję zlecenie, pod warunkiem dostarczenia wszystkich materiałów, w ciągu miesiąca.

Pomagam w dobraniu grafiki, pasującej do archetypu Twojej marki.

Na zakończenie otrzymujesz ode mnie dostęp do platformy z filmami instruktażowymi, jak dalej obsługiwać stronę.

Inwestycja 2000zł

Sprawdźmy to! czyli audyt strony

Gruntownie “przebadam” Twoją stronę internetową: zarówno pod kątem spójności wizerunku, jak również podstawowych elementów, mających wpływ na pozycjonowanie strony w Google.

Przygotuję dla Ciebie raport, w którym umieszczę informacje, w jaki sposób możesz rozmieścić treści na stronie tak, by stały się one czytelniejsze dla Twojego klienta.

Sprawdzę, jak możesz zaprojektować stronę tak, by stała się dla Twojego klienta podróżą, w której wie gdzie i jak ma się poruszać.

Inwestycja 500zł

Newsletter

Chcesz wyczarować piękną stronę, która będzie zgodna z aktualnymi trendami, przepisami RODO i będzie przyjazna dla SEO?

Nie wiesz od czego zacząć?

Pobierz schemat przykładowej makiety strony i zacznij działać już dziś.

.