Strona dla Emilii, przewodniczki wypalonych i zestresowanych osób

Case Study

Emilia pomaga wypalonym i zestresowanym wracać do BAZY, czyli miejsca wewnętrznej równowagi.

Prace zaczęłyśmy od opracowania logo. W związku z tym, że nie jest to pierwszy biznes Emilii, logo miało nawiązywać do pierwszego, które już istniało. Ostatecznie jednak stwierdziłyśmy, że to pierwsze jest zbyt “toporne” i dlatego zdecydowałyśmy pójść w zupełnie innym kierunku. I to – jak się okazuje – był zdecydowany strzał w dziesiątkę! “To nowe logo idealnie odzwierciedla ideę, jaka obecnie przyświeca mi w pracy!” – stwierdziła pewnego dnia Emilia. Jej słowa dodały mi skrzydeł! Uwielbiam te momenty w mojej pracy!

Halo Baza

Pracę nad stroną zaczęłyśmy z werwą i ogromnym zapałem. Musiałyśmy ją jednak w pewnym momencie zawiesić ze względu na webinar sprzedażowy, który Emilia prowadziła we wrześniu. Potrzebowała mojego technicznego wsparcia. Skupiłyśmy się zatem na tym, co było w danym momencie najważniejsze, czyli:

– na budowaniu listy reklamą w social mediach (Emilia zaczynała od zera),

– uruchomieniu webinaru (spotkałyśmy się 3 razy, by Emilia miała pewność, jak się do niego przygotować i czy na pewno wszystko działa od strony technicznej; byłam również moderatorem spotkania),

– postawieniu landingów do zapisu na webinar oraz sprzedażowego,

– wdrożeniu kampanii mailowej, sprzedażowej.

Projekt w Figma

Co Emilia powiedziała o naszej współpracy:

Ania podchodzi do współpracy spokojnie i metodycznie. Z zaciekawieniem i elastycznością reaguje na pomysły, ale także momenty impasu. Jest chętna, by odpowiadać na pytania, rozjaśniać wątpliwości. Inspiruje i zachęca do samodzielnego rozumienia technicznych niuansów związaną z obsługą strony. Daje duże wsparcie w kontekście projektowania strony, ale także prowadzenia webinarów i innych działań online. Dziękuję za możliwość partnerskiej i profesjonalnej współpracy. “

Fragment ćwiczeń brandingowych

Pobierz fragment ćwiczeń brandingowych

Są to ćwiczenia, które wysyłam klientom do wypełnienia przed startem współpracy, gdy nie jest jeszcze określony branding marki. Ćwiczenia te pomagają mi wczuć się w Twój biznes, a z tego co wiem od klientów również pisać teksty na stronę i zdefiniować do kogo konkretnie chcemy mówić.

.
Halo Baza

Po webinarze wróciłyśmy do tematu strony, która wówczas była już prawie gotowa. Czekała tylko na ostatnie szlify i przeniesienie na serwer docelowy.

Po każdej współpracy umawiam się na szkolenie z obsługi strony, i tak też było z Emilią. Widzę, że korzysta z wiedzy, bo zmiany i nowe posty pojawiły się na stronie.

Daj znać, jakie są Twoje wrażenia. Jestem bardzo ciekawa.

A jak się miewa Twoja strona? 🙂

Zarezerwuj spotkanie

Potrzebujesz strony internetowej lub sklepu?

Napisz do mnie na adres kontakt@annakrupa.com, umów się na niezobowiązująca rozmowę i zobacz, jak mogę Ci pomóc.