Strona internetowa dla Anety Walloch – Blask Kobiety

Case Study

Agnieszka Podleśna - widok strony głównej

Pomysł Anety zrodził się z potrzeby. Potrzeby serca, aby dzielić się tym, co sama odkryła kilka lat temu: kobiecość jest w sercu. Nie jest czymś, co przychodzi z zewnątrz. Jest ukryta we wnętrzu każdej z nas i czeka na naszą uwagę i troskę. Tak powstał “Blask kobiety” – projekt skierowany do kobiet po 45 roku życia, które pragną doświadczyć zmiany w przeżywaniu siebie i swojej kobiecości, szczególnie w obszarach ciała. Aneta jest dietetyczką, uczy technik automasażu, prowadzi konsultacje dietetyczno-lekarskie. Gdy nastała pandemia, chciała przenieść w części swoją działalności do Internetu.

Początkowo była totalnie zielona: technikalia ją przerastały. Jednak dzięki znajomym kobietom teksty do strony i logotyp już powstawały. To sprawiło, że mogłam stworzyć dla Anety spójną i bardzo jasną w przekazie stronę internetową. Otrzymawszy logo, teksty oraz zdjęcia Anety mogłam dobrać kolorystykę oraz czcionki. Odpowiednio ułożyć layout, aby był niósł klarowną wiadomość światu. Anecie bardzo zależało, by strona była jasna w odbiorze. Od razu też ustaliłyśmy, że zdjęcia pozostaną czarno białe.

Jak dodać niestandardowy font do strony

W tym mini kursie nauczysz się:

  • co zrobić, by podpiąć font zakupiony na stronie typu CreativeMarket, Font Squirell, lub DaFont do strony utworzonej w WordPressie, przy wykorzystaniu Divi
  • dowiesz się jak ominąć najczęściej pojawiający się problem przy wgrywaniu fontu na serwer

30,00 

Jak podpiąć prezent za zapis

W tym mini kursie nauczysz się:

  • tworzyć formularz zapisu w systemie mailerlite,
  • podpiąć prezent do pobrania pod konkretny formularz zapisu oraz
  • umieścić formularz zapisu na konkretnej stronie w WordPress ( w Divi).

25,00 

Kiedy sama stajesz przed zadaniem stworzenia lub odświeżenia strony internetowej, pamiętaj, że to jest bardzo ważne: spójność logotypu, tekstów, zdjęć. Dzięki temu cała kolorystyka i czcionki również będą dobrane tak, aby tworzyły jedną, spójną całość z pozostałymi elementami strony.

Emilia Telatycka widok strony głównej

Strona Blask kobiety

Współpraca z Anetą przyniosła nam wiele satysfakcji. Jestem przekonana, że jej misja jest bardzo ważna. Nigdy nie jest za późno na otulenie siebie ciepłem i troską. W następnym tygodniu będziemy jeszcze pracować nad sklepem, tak by można było konsultacje zakupić bezpośrednio na stronie. Na razie czekamy na regulamin sklepu od prawnika – przy konsultacjach, gdzie dochodzi jeszcze przetwarzanie dokumentacji medycznej więcej rzeczy trzeba doprecyzować.

Zarezerwuj spotkanie

Potrzebujesz strony internetowej lub sklepu online?

Napisz do mnie na adres kontakt@annakrupa.com, umów się na niezobowiązująca rozmowę i zobacz, jak mogę Ci pomóc.