Strona internetowa dla Agnieszka Podleśna Life&Business Coach

Case Study

Agnieszka Podleśna - widok strony głównej

Agnieszka jest jedną z tych osób, które pomagają innym odnaleźć drogi i ścieżki do własnego serca.

Trafiła do mnie z polecenia. Dostała dofinansowanie z urzędu na założenie własnej działalności, potrzebowała więc kogoś, kto stworzy jej stronę.

Początkowo Agnieszka wybrała pakiet “gotowce nie takie złe”. W jego ramach miałyśmy tworzyć stronę w oparciu o jeden z szablonów z biblioteki Divi. W międzyczasie jednak, po tym jak pokazałam jej wstępne projekty dla Czułego Plemienia, Agnieszka zdecydowała, że chce mieć wpływ na każdy element witryny. W związku z tym przeskoczyłyśmy na standardowy pakiet tworzenia strony.

Witrynę tworzyłyśmy w Figma, które stało się ostatnio moim ulubionym narzędziem projektowania stron www. Jest darmowe (do jednego projektu, aczkolwiek można to odrobinę obejść..;-)), stanowi odpowiednik również darmowego Adobe XD. Figma pozwala na zalogowanie się do projektu kilku osobom na raz. Ostatnie szczegóły dopracowywałyśmy zatem będąc na linii i widząc od razu wprowadzane przeze mnie zmiany na ekranie.

Jak dodać niestandardowy font do strony

W tym mini kursie nauczysz się:

  • co zrobić, by podpiąć font zakupiony na stronie typu CreativeMarket, Font Squirell, lub DaFont do strony utworzonej w WordPressie, przy wykorzystaniu Divi
  • dowiesz się jak ominąć najczęściej pojawiający się problem przy wgrywaniu fontu na serwer

30,00 

Jak podpiąć prezent za zapis

W tym mini kursie nauczysz się:

  • tworzyć formularz zapisu w systemie mailerlite,
  • podpiąć prezent do pobrania pod konkretny formularz zapisu oraz
  • umieścić formularz zapisu na konkretnej stronie w WordPress ( w Divi).

25,00 

Agnieszka Podleśna widok strony głównej

Strona Agnieszka Podleśna

A oto co sama Agnieszka pisze o naszej współpracy:

Strona, którą stworzyła mi Ania jest przejrzysta i przyjemna w obsłudze, no i po prostu piękna. Do tego współpraca z Anią była dobrze zaplanowana i realizowana zgodnie z harmonogramem. Ania słuchała uważnie, jak wyobrażam sobie swoją stronę i szukała rozwiązań, które mi odpowiadały. Miała też dużo cierpliwości podczas uczenia mnie jej obsługi. Bardzo polecam!

Szablon DIVI

prosty sposób na postawienie STRONY INTERNETOWEJ

Zdjęcia Agnieszce zrobiła jej znajoma fotograf. Dzięki temu wszystkie nasze sugestie dotyczące kolorów zostały wzięte pod uwagę podczas postprodukcji zdjęć. Strona z założenia miała być kobieca i świetlista.

Jak myślisz, udało nam się uzyskać ten efekt?

Zakodowanie witryny do WordPress to była już pestka. Kiedy projekt w Figma jest w pełni dopracowany, zajmuje to dosłownie chwilę.

Zarezerwuj spotkanie

Potrzebujesz strony internetowej lub sklepu?

Napisz do mnie na adres kontakt@annakrupa.com, umów się na niezobowiązująca rozmowę i zobacz, jak mogę Ci pomóc.