Postawienie sklepu www dla Magdaleny Kowalskiej

Case Study

Magdalena Kowalska - widok sklepu

Magda potrzebowała uruchomić sklep internetowy. Miała już wszystko: kurs on-line i landing page. Brakowało tylko tego jednego puzzla, aby cała układanka była skończona. Odezwała się do mnie z prośbą o pomoc. Tak prawdę mówiąc, mogłaby zrobić to sama, ale po prostu zabrakło jej czasu na naukę. Magda wiedziała dokładnie jak chce, by jej sklep wyglądał – miała przygotowany mockup w canvie. Wystarczyło przełożyć go na WordPress i skonfigurować wszystkie pozostałe rzeczy związane ze sklepem, typu: regulamin, strona sklepu, koszyk oraz zamówienie.

Audyt strony internetowej

Robiąc audyt Twojej strony internetowej sprawdzę Twoją pracę, nie po to, aby wytykać Ci błędy. Po to, aby pomóc Ci wypozycjonować ją tak, by hulała w necie i była spójna z Twoją marką oraz social mediami! Sprawdzam również responsywność strony, jej przejrzystość i spójność.

Jeśli chciałabyś poprawić funkcjonowanie swojego bloga lub strony internetowej,  i popracować nad różnymi mniejszymi elementami to ta usługa Ci w tym pomorze.

Na koniec otrzymasz ode mnie raport zawierający analizę oraz wskazówki, które ułatwią Ci dopracowanie własnej witryny.

200,00 

Skillshare wspominam bardzo często. Jest to platforma, działająca na zasadzie abonamentowej, gdzie ludzie z całego świata dzielą się swoimi talentami,  udostępniając swoje filmy czy webinary. Płacisz co miesiąc niewielką kwotę i korzystasz ze wszystkich kursów, które ma w swojej bazie. Uwielbiam go za różnorodność. A dziś ode mnie dostajesz 2 miesiące tej cudownej skarbnicy wiedzy gratis. 

Szablon DIVI

prosty sposób na postawienie STRONY INTERNETOWEJ

Magda Kowalska widok produktu

Sklep Magdaleny Kowalskiej

A oto co sama Magda pisze o naszej współpracy:

Z serca polecam pracę z Anią. Budowała dla mnie sklep wraz z wszystkimi niezbędnymi instalacjami, konfiguracjami i innymi czynnościami z zakresu czarnej magii.  Bardzo doceniam połączenie jej twardej wiedzy z artystycznym zmysłem. Wystarczyło, że tylko podałam zarys tego, czego bym chciała graficznie, a było już gotowe dużo więcej niż pomyslałam. Ania jest bardzo ciepła, wspierająca i pomocna. I niezwykle cierpliwa wobec gradu pytań gdy blądząc w technologicznej mgle nawet nie wiedziałam jakie pytania zadawać

Dodatkowo uruchomiłyśmy sekwencję OTO, czyli One Time Offer. Zrobiłam jej też porządek z subdomenami (przerzuciłam to, co wiązało się z kursem na stronę kursu, a to co ze sklepem na stronę sklepu) . W sumie trochę tego było, ale dzięki stałej współpracy i niemal codziennym spotkaniom na Zoom udało nam się wszystko uruchomić w tydzień.

Zapraszam! Zerknij na wynik naszych prac…:

Jeśli chcesz, wykonam taką sesję dla Ciebie. Napisz do mnie na adres kontakt@annakrupa.com i zobacz, jak mogę Ci pomóc. Nawet jeśli same się nie spotkamy, polecę Ci kilka sprawdzonych przeze mnie osób.