Sklep internetowy Domowa Tłocznia

Case Study

Magdalena Kowalska - widok sklepu

Historia Domowej Tłoczni to historia człowieka, który odnalazł drogę do zdrowia i chce zapraszać na nią innych.

Ponad dekadę temu pan Mariusz – właściciel marki, wziął sobie do serca dewizę: “Jesteś tym, co jesz” i zaczął bardziej zwracać uwagę na to, co codziennie przygotowuje na śniadanie czy kolację. Pan Mariusz zapragnął, aby dania pulsowały rytmem natury, jej zapachem i jej darami. Ukończył kurs “Zielarz-Fitoterapeuta” i stworzył własną markę pod nazwą “Domowa Tłocznia”. Do tej przygody zaprosił także i mnie, z czego cieszę się ogromnie.

Dla Domowej Tłoczni robiłam sklep, stronę www oraz zdjęcia produktów. Logo dostałam, więc reszta musiała zostać dopasowana do niego. Pan Mariusz zgłosił się do mnie, gdyż chciał sprzedawać w internecie produkty, które tłoczy (głównie oleje). Był to czas lockdownu, kiedy część sklepów była zamknięta, a ludzie bali się nawet robić zakupy w małych, osiedlowych sklepikach.

Ruszyłyśmy więc z pracą nad sklepem. Piszę “ruszyłyśmy”, bo najpierw Kasia Wiekiera napisała teksty oraz opisy wszystkich produktów, a następnie ja stworzyłam wizualizację wszystkich podstron sklepu. Po akceptacji pana Mariusza zakodowałam je przy pomocy Divi Buildera na WordPress. Kiedy te elementy były gotowe, odbyła się sesja zdjęciowa z “modelkami” w postaci butelek z olejami. Później nastąpiła obróbka zdjęć i ostatecznie trafiły na stronę sklepu. Produkty dodane, sklep uruchomiony. Mogę powiedzieć, że misja zakończona.:-)

Jak podpiąć prezent za zapis

W tym mini kursie nauczysz się:

  • tworzyć formularz zapisu w systemie mailerlite,
  • podpiąć prezent do pobrania pod konkretny formularz zapisu oraz
  • umieścić formularz zapisu na konkretnej stronie w WordPress ( w Divi).

25,00 

Szablon DIVI

prosty sposób na postawienie STRONY INTERNETOWEJ

Magda Kowalska widok produktu

Sklep Domowa Tłocznia

Zarezerwuj spotkanie

Potrzebujesz strony internetowej lub sklepu?

Napisz do mnie na adres kontakt@annakrupa.com, umów się na niezobowiązująca rozmowę i zobacz, jak mogę Ci pomóc.