Wspólna praca nad stroną Zdrowo Aktywna

Case Study

Zdrowo aktywna case study

Opowieść Julii, czyli Zdrowo Aktywnej jest początkowo trochę jak opowieść o Wonder Woman – chcąc stworzyć swoją stronę internetową, zakasała rękawy, zebrała materiały i postanowiła wziąć się do pracy. I tutaj historia o Wonder Woman na chwilę zwalnia… Przychodzi moment, kiedy Julia stwierdza: “Utknęłam. I nie wiem, co dalej.” Jak sama mówi:

“Wykupiłam domenę, hosting, certyfikat SSL, wzięłam się za wybieranie skórki, a nawet za jej edycję, jednak okazało się to dla mnie trudniejsze niż myślałam.”

Audyt strony internetowej

Robiąc audyt Twojej strony internetowej sprawdzę Twoją pracę, nie po to, aby wytykać Ci błędy. Po to, aby pomóc Ci wypozycjonować ją tak, by hulała w necie i była spójna z Twoją marką oraz social mediami! Sprawdzam również responsywność strony, jej przejrzystość i spójność. 

Jeśli chciałabyś poprawić funkcjonowanie swojego bloga lub strony internetowej,  i popracować nad różnymi mniejszymi elementami to ta usługa Ci w tym pomorze.

Na koniec otrzymasz ode mnie raport zawierający analizę oraz wskazówki, które ułatwią Ci dopracowanie własnej witryny.

200,00 

Skillshare wspominam bardzo często. Jest to platforma, działająca na zasadzie abonamentowej, gdzie ludzie z całego świata dzielą się swoimi talentami,  udostępniając swoje filmy czy webinary. Płacisz co miesiąc niewielką kwotę i korzystasz ze wszystkich kursów, które ma w swojej bazie. Uwielbiam go za różnorodność. A dziś ode mnie dostajesz 2 miesiące tej cudownej skarbnicy wiedzy gratis. 

Zdrowo aktywna

Strona Zdrowo Aktywna

Szczęśliwie zgłosiła się do mnie – do Divi-Ninja. Przyszłam jej z pomocą i wspólnymi siłami, w miesięcznym programie, stworzyłyśmy jej małe arcydzieło. Ułożyłyśmy graficznie stronę główną oraz menu na WordPressie, dodałyśmy linki do konkretnych social mediów, stworzyłyśmy stronę sprzedażową. Jej wizja w końcu się zrealizowała, a ona wyposażona w nowe moce i wiedzę, może dalej przemierzać świat wirtualny i realny jako Wonder Woman. Oby wszystkie takie historie kończyły się w podobny sposób!:-) 

A oto co sama Julia pisze o naszej współpracy:

Napisałam do Ani szukając pomocy w utworzeniu swojej pierwszej strony internetowej… Teraz mogę śmiało powiedzieć, że nie żałuję!😁 Razem tworzyłyśmy stronę, a poza tym, że takowa powstała, to nauczyłam się również poruszaniu po całym panelu wordpressa, edycji, tworzenia poszczególnych zakładek itp., dzięki czemu wiem, że teraz gdy będę chciała samodzielnie coś pozmieniać, to sobie poradzę. Kontakt podczas całej współpracy był super, a Ania cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania i zawsze starała się pomóc. Jak najbardziej polecam!☺️

Jeśli chcesz, wykonam taką sesję dla Ciebie. Napisz do mnie na adres kontakt@annakrupa.com i zobacz, jak mogę Ci pomóc. Nawet jeśli same się nie spotkamy, polecę Ci kilka sprawdzonych przeze mnie osób.