Strona internetowa dla Anny Coacha Ustawień Systemowych

Case Study

Agnieszka Podleśna - widok strony głównej

Ania dojrzewała do swojej obecnej strony kilka lat. Zakładając biznes, była raczej grzeczną, ułożoną kobietą, dopiero przygotowującą sobie swoje biznesowe miejsce. Z biegiem lat, nabytym doświadczeniem i wewnętrznymi zmianami, Ania doszła do punktu, w którym doskonale wie, komu i w czym chce pomagać. Jak sama o sobie mówi: “Łączy świadome z nieświadomym” tak, by pomóc człowiekowi odzyskać zgubiony smak życia. Obecnie ma za sobą setki sesji ustawieniowych i coachingowych i jeszcze większą liczbę rekomendacji. Zresztą sama poczytaj na stronie: 

Ania już kiedyś się ze mną kontaktowała, na samym początku działalności mojej firmy. Ale wtedy jeszcze obie nie byłyśmy gotowe na współpracę. Od tamtej pory minęło dobrych parę lat, wiem jednak, że cały ten czas była jedną z moich stałych czytelniczek newslettera (o stronach). Jak sama powiedziała, od zawsze wiedziała, że wykonanie strony zleci właśnie mnie.

Ania, zgłaszając się do mnie, chciała, by witryna była odzwierciedleniem zmian, które zaszły w niej samej. Z grzecznej i ułożonej stała się pełną pasji, podążającą za wewnętrzną intuicją kobietą, która jest jednocześnie zdecydowana i delikatna, i wie, jak pomóc konkretnej osobie. Łączy w sobie analityczny umysł i intuicję pochodzącą z serca. I właśnie to chciała pokazać na stronie. Jestem przekonana, że udało nam się to osiągnąć: kolorystyka oraz grafiki nadają subtelny ton, który złączony jest z konkretem oferty i rekomendacji.

Jak dodać niestandardowy font do strony

W tym mini kursie nauczysz się:

  • co zrobić, by podpiąć font zakupiony na stronie typu CreativeMarket, Font Squirell, lub DaFont do strony utworzonej w WordPressie, przy wykorzystaniu Divi
  • dowiesz się jak ominąć najczęściej pojawiający się problem przy wgrywaniu fontu na serwer

30,00 

Jak podpiąć prezent za zapis

W tym mini kursie nauczysz się:

  • tworzyć formularz zapisu w systemie mailerlite,
  • podpiąć prezent do pobrania pod konkretny formularz zapisu oraz
  • umieścić formularz zapisu na konkretnej stronie w WordPress ( w Divi).

25,00 

Dla mnie ta współpraca była bardzo owocna. Przegadałyśmy miliony godzin, dopracowując detale strony. Mogłam liczyć na jej sugestie, tak by witryna rzeczywiście w pełni odpowiadała jej potrzebom i marzeniom.
Obecnie jesteśmy nieustannie w kontakcie.

Bo ja z większością swoich klientów dalej współpracuję, w takiej lub innej postaci (np. poprzez opiekę nad stroną czy w ramach wsparcia graficznego – niebawem pojawią się pakiety wsparcia graficznego, które, tak testowo, wejdą w pierwszym kwartale 2022 do oferty – więcej informacji oczywiście w newsletterze).

To jest duży plus dla osoby, którą technikalia przerażają. Jeśli jesteś jedną z nich – napisz, wspólnie poszukamy rozwiązań, aby trudności na drodze nie stały się dla Ciebie zbyt długą przerwą, a odskocznią do rozwoju Twojego biznesu i Twoich umiejętności!

Emilia Telatycka widok strony głównej

Strona Anny Burdajewicz

Zarezerwuj spotkanie

Potrzebujesz strony internetowej lub sklepu online?

Napisz do mnie na adres kontakt@annakrupa.com, umów się na niezobowiązująca rozmowę i zobacz, jak mogę Ci pomóc.