Strona internetowa dla Emilia Telatycka

Case Study

Agnieszka Podleśna - widok strony głównej

Pierwszy oddech niemowlaka i głośny płacz dają znać, że nowy człowiek przyszedł właśnie na ten świat. Jest to moment zarówno ekscytujący, jak i wzruszający. Oddech jest życiodajny – co się z nim stało, skoro jako dorośli często oddychamy płytko i niedbale, będąc w nieustannym stresie i napięciu? Te pytania stawiała sobie Emilia, która kilka lat temu poszukiwała dróg rozwoju dla siebie. Gdy w końcu odnalazła klucz, postanowiła stworzyć przestrzeń “Razem w mocy” dla dzieci, mam i w ogóle dorosłych. Oddech może stać się naszą mocą i najlepszym wsparciem w każdej chwili.

Właśnie do tego – do pracy z oddechem, Emilia zaprasza poprzez swoją stronę internetową, którą dla niej robię. Strona jest nie dokończona, ale… Emilia nie ma czasu by dosłać mi materiały, więc stoi to w tej postaci (w momencie gdy to piszę, ale… Emilia zdecydowała się już kończyć ją sama -> razem mamy jeszcze tylko dostawić sklep). Na pierwszy rzut oka tego nie widać. Nieprawdaż? 😉

Początkowo z Emilią miałyśmy pracować na stronie opartej na jednym z szablonów z biblioteki Divi. Ciężko było nam jednak dopasować odpowiedni. Po długim namyśle, zdecydowałam, że jednak o wiele łatwiej będzie mi przygotować wstępny projekt w Figma, a później go wdrożyć, niż bawić się z szablonami i ich dopasowywaniem. W związku z tym, że Emilia nie miała własnych zdjęć, a w dobie pandemii zajęcia z dziećmi nie mogły się odbywać, więc nie było szans na zrobienie dobrych fotografii, posiłkowałyśmy się zdjęciami ze stocka. Spotkałyśmy się na kawie w restauracji, by wspólnie poszukać na stronę odpowiednich ujęć w określonej kolorystyce. To był koniec lipca. W założeniu strona miała działać przed rozpoczęciem roku szkolnego, zanim Emilia ruszy z nowym cyklem zajęć dla dzieci i rodziców. Jak widać, termin się nieco wydłużył, ale jestem przekonana, że uda nam się dokończyć projekt i tym samym stworzyć przestrzeń, gdzie każdy będzie mógł odetchnąć głęboko i poczuć ulgę w codziennym biegu.

Jak dodać niestandardowy font do strony

W tym mini kursie nauczysz się:

  • co zrobić, by podpiąć font zakupiony na stronie typu CreativeMarket, Font Squirell, lub DaFont do strony utworzonej w WordPressie, przy wykorzystaniu Divi
  • dowiesz się jak ominąć najczęściej pojawiający się problem przy wgrywaniu fontu na serwer

30,00 

Jak podpiąć prezent za zapis

W tym mini kursie nauczysz się:

  • tworzyć formularz zapisu w systemie mailerlite,
  • podpiąć prezent do pobrania pod konkretny formularz zapisu oraz
  • umieścić formularz zapisu na konkretnej stronie w WordPress ( w Divi).

25,00 

A oto co sama Emilia pisze o naszej współpracy:

Współpraca z Anią przebiegła w niezwykle spokojnej atmosferze, co bardzo sobie cenię:)

Projekt strony idealnie dobrany pode mnie i moją dziedzinę. Niesamowite jest, że można część „biznesu” oddać w ręce specjalistów, oddetchnąć z ulgą i nie brać wszytskiego na siebie!

Dziękuję i polecam z ❤

Zarezerwuj spotkanie

Potrzebujesz strony internetowej lub sklepu online?

Napisz do mnie na adres kontakt@annakrupa.com, umów się na niezobowiązująca rozmowę i zobacz, jak mogę Ci pomóc.