Instytut Witalnej Energii – projekt strony dla Uli,trenerką dobrostanu myślowo-cielesnego.

Case Study

Dzisiaj chcę napisać Ci kilka słów o współpracy z Ulą, która tworzy Instytut Witalnej Energii. Wspólnie stworzyłyśmy sklep, który hula i zbiera pieniądze do jej sakiewki! 🙂

Z Ulą znamy się od bardzo dawna. Jeszcze z czasów działania w Ekologicznej Kooperatywie Spożywczej w Białymstoku. Ula prowadzi zajęcia z jogi i szeroko pojętego mindfullness, nie tylko stacjonarnie, ale również online. Jako wolontariuszka wspiera różne działania kobiet i nie tylko. Organizowała również zajęcia dla uchodźczyń z Ukrainy.

Ula zgłosiła się do mnie, bo potrzebowała strony. Zaczęła robić ją samodzielnie na WordPressie, ale się zatrzymała. Z braku czasu. Prowadzenie zajęć sprawiało, że nie mogła jej dokończyć.

Ula miała problem z napisaniem tekstów, ponieważ polski nie jest jej pierwszym językiem – tym ojczystym . Urodziła się w USA i tam mieszkała sporą część swojego życia. W związku z tym, że biegle posługuje się angielskim, pracuje również jako tłumacz tego języka, specjalizujący się w tekstach medycznych. Kłopoty z pisaniem po polsku sprawiły, że Ula nie bardzo wiedziała, jak napisać teksty na stronę. Wysłałam jej swoje ćwiczenia brandingowe do wypełnienia. To nie są ćwiczenia, w których pytam o kolory lub ulubione strony. Tego dowiaduję się od klientki w trakcie rozmowy wstępnej. Same ćwiczenia brandingowe są o marce klientki, jej postrzeganiu oraz o jej kliencie końcowym. Ula była nimi zachwycona.

 
Fragment tych ćwiczeń możesz pobrać tutaj:

Co Ula powiedziała o naszej współpracy:

Współpraca z Anią nad projektem mojej strony internetowej i sklepu przerosła moje oczekiwania. Od samego początku Ania zaskoczyła mnie swoją wiedzą, cierpliwością i empatycznym podejściem. Dzięki tej współpracy byłam w stanie bardziej sprecyzować na w jaki sposób chcę przedstawić swoją markę jak i ofertę. Jeśli chodzi o efekty strony to jestem bardzo zadowolona. Ania wysłuchała moje preferencje, jak widzę swoją markę i dostosowała projekt. Ma super wyczucie estetyczne. Najlepsze jest to, że po zakończeniu tego projektu wiem, że w razie potrzeby mogę liczyć na dalsze wsparcie Ani.

Fragment ćwiczeń brandingowych

Pobierz fragment ćwiczeń brandingowych

Są to ćwiczenia, które wysyłam klientom do wypełnienia przed startem współpracy, gdy nie jest jeszcze określony branding marki. Ćwiczenia te pomagają mi wczuć się w Twój biznes, a z tego co wiem od klientów również pisać teksty na stronę i zdefiniować do kogo konkretnie chcemy mówić.

.

Projekt w Figma

U Uli sklep już działa, a wręcz hula! Cieszę się bardzo, bo była to naprawdę niezwykle satysfakcjonująca współpraca. Oby wszystkie były takie – dla Ciebie i dla mnie! 🙂

Zobacz jak strona Uli „Instytut Witalnej Energii” wygląda teraz:

Zarezerwuj spotkanie

Potrzebujesz strony internetowej lub sklepu?

Napisz do mnie na adres kontakt@annakrupa.com, umów się na niezobowiązująca rozmowę i zobacz, jak mogę Ci pomóc.