Wdrożenie sklepu Olejki Eterium na podstawie projektu klientki

Case Study

Julia biznesowo działała w dwóch obszarach – zajmowała się grafiką oraz sprzedażą olejków eterycznych. Poznałam ją w momencie, kiedy olejki tak mocno się rozwinęły, że zabierały już większość dostępnego czasu. Wtedy to Julia szukała kogoś, kto przejąłby jej klientów z obszaru grafiki. Pamiętam, że ktoś mnie wtedy polecił. Umówiłyśmy się na leśną sesję zdjęciową jej olejków i herbat oraz weekendowe spotkanie (by się lepiej poznać). Zdjęcia z tej sesji, a była już wtedy późna jesień, możesz obejrzeć tutaj.

W tym roku Julia rusza ze sklepem. Na konkretny termin współpracy umówiłyśmy się wiosną. Julia, jako że sama jest grafikiem, zaprojektowała wizualnie swój sklep i napisała do niego treści. (Póki co jeszcze nie wszystkie, dlatego możesz zauważyć, że część się powtarza. Uzupełni je z czasem.)

Długo dyskutowałyśmy nad funkcjonalnością sklepu. Wdrożyłyśmy i przetestowałyśmy kilka nowych rozwiązań, m.in. program lojalnościowy dla klientów w postaci punktów za zakupy, megamenu oraz wystawione opinie. Może któregoś dnia napiszę więcej o tym rozwiązaniu. Daj znać (napisz do mnie na kontakt@annakrupa.com), jeśli Cię to interesuje.

Czasem dostaję pytania, czym moja oferta stworzenia strony różni się od innych?

Moja oferta to nie jest tylko i wyłącznie stworzenie i wdrożenie strony internetowej dla Ciebie. W trakcie całego procesu – również podczas projektowania witryny, podpowiadam Ci liczne rozwiązania, doradzam, co byłoby najlepsze i co najlepiej funkcjonuje w kontakcie z klientem. Jestem stałym wsparciem – podczas współpracy, ale także później, jeśli tego potrzebujesz.

Podobnie jest w moim warsztacie “Wyklikaj samodzielnie sklep”. Nie zostawiam Cię samej z Twoimi wątpliwościami. Widzimy się co tydzień na Zoom, gdzie omawiamy wszystkie problemy. Możesz też do mnie pisać na grupie lub na priv. Na wszystkie wiadomości odpowiadam.

Przy projekcie Julii było podobnie. Julia miała dużo pytań. Była grafikiem, ale specjalizowała się w projektach do druku. Po przegadaniu kilku spraw, czasem też telefonicznie (tak jest szybciej), wprowadziła poprawki do projektu, a ja zajęłam się wdrożeniem. Efekt zaś możesz oglądać pod adresem:

Jak dodać niestandardowy font do strony

W tym mini kursie nauczysz się:

  • co zrobić, by podpiąć font zakupiony na stronie typu CreativeMarket, Font Squirell, lub DaFont do strony utworzonej w WordPressie, przy wykorzystaniu Divi
  • dowiesz się jak ominąć najczęściej pojawiający się problem przy wgrywaniu fontu na serwer

30,00 

Jak podpiąć prezent za zapis

W tym mini kursie nauczysz się:

  • tworzyć formularz zapisu w systemie mailerlite,
  • podpiąć prezent do pobrania pod konkretny formularz zapisu oraz
  • umieścić formularz zapisu na konkretnej stronie w WordPress ( w Divi).

25,00 

Zarezerwuj spotkanie

Potrzebujesz strony internetowej lub sklepu?

Napisz do mnie na adres kontakt@annakrupa.com, umów się na niezobowiązująca rozmowę i zobacz, jak mogę Ci pomóc.