Goldmax – projekt i wdrożenie strony dla marki biżuteryjnej

Case Study

Dziś chcę Ci pokazać kolejną piękną markę, nad którą miałam okazję pracować pod koniec 2022 roku. Zgłosiła się do mnie Weronika z firmy Goldmax.

Właścicielem firmy jest starszy człowiek. Pewnego dnia zadzwoniła do mnie jego córka – Weronika – która postanowiła wykorzystać zasięg mediów społecznościowych oraz Internetu, by szerzej pokazać pracę taty. Weronika była, jak to sama określiła, całkiem zielona. I nic w tym złego nie ma, bo przecież każda z nas kiedyś zaczynała. Potrzebowała prowadzenia za rękę.

Firma Goldmax skupia się na rynku lokalnym i nie prowadzi sprzedaży przez Internet. Nie ma też tego w planach. Chodziło nam zatem o to, aby zaprezentować biżuterię w najlepszy możliwy sposób. Zamieściłyśmy piękne, klimatyczne zdjęcia produktów i zaprosiłyśmy do kontaktu.

Zanim powstał projekt w Figma przegadałyśmy kilka rzeczy związanych z celem strony i jej wyglądem. W związku z tym, że biżuteria jest w zasadzie robiona na zamówienie, dopasowywana do klienta, a pierścionki są w pojedynczych egzemplarzach, nie było sensu stawiać sklepu internetowego. Tu głównym celem strony jest zachęta do nawiązania kontaktu.

Projekt w Figma

Zobacz jak strona Weroniki wygląda teraz:

Co Weronika powiedziała o naszej współpracy:

Jestem bardzo zadowolona z efektów pracy nad stroną. Ania uwzględniła wszelkie szczegóły o które prosiłam. Kolorystyka oraz klimat strony jest taki, jaki oczekiwałam. Dzięki pomocy Ani, moja strona to nie tylko zdjęcia, ale też nastrój i urokliwość. Tak jak chciałam. Strona ma swoją duszę, a na tym bardzo mi zależało. Polecam z całego serca!

Zarezerwuj spotkanie

Potrzebujesz strony internetowej lub sklepu?

Napisz do mnie na adres kontakt@annakrupa.com, umów się na niezobowiązująca rozmowę i zobacz, jak mogę Ci pomóc.