Landing page oraz moduł sklepu dla Joli

Case Study

Jolanta Kopeć Landing page

Jola niedawno wydała swoją pierwszą książkę – “W dwa wieczory do siebie”, która już okazała się bestsellerem. Pragnęła dzielić się swoim przesłaniem ze światem, więc potrzebowała strony sprzedażowej, a dokładniej – sklepu. Zgłosiła się do mnie i tak zaczęła się nasza wspólna podróż ekspresem.

Początkowo planowałyśmy otworzyć sklep 8 marca – na Dzień Kobiet. Jednak w związku z tym, że po drodze wybuchła wojna na Ukrainie, uznałyśmy, że dobrze będzie nieco przesunąć ten termin. Większość z nas wówczas myślała o tym, jak pomóc uchodźcom, a nie jaką książkę kupić w Internecie. Dodatkowo czekałyśmy na druk z drukarni.

Moim zadaniem było zrobienie porządku na stronie Joli – a był tam niesamowity bałagan! Ostatecznie postawiłam stronę ze sklepem na nowo. Podpięłyśmy też bramkę płatności, bazę mailingową (można pobrać darmowy fragment książki), stworzyłyśmy nowe konto do zamówień. Współpraca poszła nam w ekspresowym tempie.

Ominęłyśmy etap projektowania wyglądów. Jola zdała się całkowicie na mnie. Przysłała mi tylko mockupy swojej książki oraz treść, którą chciała umieścić na landing page. Efekt możesz podziwiać tu, a może nawet i skusić się na książkę Joli?

A oto co sama Jola pisze o naszej współpracy:

Polecam Anię, bo dała mi poczucie bezpieczeństwa i pewność, że nie zginę w sprawach technicznych. Dzięki temu mogłam z lekkością i bez stresu promować swoją książkę, a ona zajęłą się tym, czego nie umiem i nie lubię. Jest specjalistką od usystematyzowanych celowych działań krok po kroku. Łatwa komunikacja, bezproblemowość, konkret, profesjonalizm, wyróżniaja ją wśród innych WA. No i świetny kontakt z pokoleniem 50+

Jak dodać niestandardowy font do strony

W tym mini kursie nauczysz się:

  • co zrobić, by podpiąć font zakupiony na stronie typu CreativeMarket, Font Squirell, lub DaFont do strony utworzonej w WordPressie, przy wykorzystaniu Divi
  • dowiesz się jak ominąć najczęściej pojawiający się problem przy wgrywaniu fontu na serwer

30,00 

Jak podpiąć prezent za zapis

W tym mini kursie nauczysz się:

  • tworzyć formularz zapisu w systemie mailerlite,
  • podpiąć prezent do pobrania pod konkretny formularz zapisu oraz
  • umieścić formularz zapisu na konkretnej stronie w WordPress ( w Divi).

25,00 

Zarezerwuj spotkanie

Potrzebujesz strony internetowej lub sklepu?

Napisz do mnie na adres kontakt@annakrupa.com, umów się na niezobowiązująca rozmowę i zobacz, jak mogę Ci pomóc.