Czy spędzasz dużo czasu nad znalezieniem odpowiedniej wtyczki do WordPress?

Znalezienie odpowiednich wtyczek WordPress może być uciążliwe. Czy spowolnią działanie Twojej strony? Jakie jest ich obciążenie dla serwera? Jak się sprawdzają w porównaniu do innych wtyczek?

To świetne narzędzie, które pozwala przesiewać ogromne repozytorium ponad 60 000 wtyczek WordPress, aby znaleźć potrzebne “klejnoty”. Chcesz zobaczyć, jak dana wtyczka wypada w porównaniu z inną? To prawie tak jakbyś porównywała modele telefonów, teraz możesz w podobny sposób porównywać wtyczki.

Od teraz będę korzystać z tego narzędzia, szczególnie przed instalacją nowych rozwiązań. Np. obecnie poszukuję wtyczki do afiliacji dla swojej klientki. Znalazłam kilka do wyboru i mogę tu sprawdzić, jak każda z nich może wpłynąć na wydajność mojej strony. Dzięki temu mogę podjąć bardziej świadomą decyzję przed ich instalacją. To jak Składnica Wtyczek WordPress, tylko o wiele, WIELE lepsza!

A może potrzebujesz wsparcia?

Opieka nad stroną

W formie płatności rocznej lub miesięcznej.

250,00 2 500,00 

Audyt graficzny strony

500,00 

Pobierz checklistę sklepu Woocommerce

Wiem, że wielu ekspertów wciąż radzi, by mieć to razem ze względu na SEO, ale zauważam, że ze względów wydajnościowych i bezpieczeństwa powoli odchodzi się od tej praktyki. Jeśli też jesteś przed etapem postawienia sklepu, przygotowałam Ci checklistę w Notion oraz pdf, z której możesz skorzystać. Notion to darmowe narzędzie, w tym roku planuję już tylko w nim.

.