Girlanda urodzinowa [do pobrania]

Dziś taki trochę nietypowy post, biorąc pod uwagę to czym raczyłam Was do tej pory.

Pewnie nie wiesz, że większość swojej pracy zawodowej przepracowałam w korpo, największej drukarni na Podlasiu, która należała do części międzynarodowego koncernu, jako grafik.

Po urodzeniu dzieci, nie chciałam już tam wracać. Nie podobała mi się ani atmosfera pracy, ani sposób w jaki kierownictwo nas traktowało. Zaczęłam więc budować swoje miejsce w sieci opierając się na tym co lubię i umiem robić.

A wracając do tego czym chcę Was dziś uraczyć.

Niedawno moja Najmłodsza miała urodziny, blog też tak na dobrą sprawę z pełną regularnością wystartował rok temu. Z tej oto okazji, a w zasadzie dwóch stworzyłam banner urodzinowy, który oczywiście możecie pobrać z mojej strony kompletnie za darmo.

Pliki do pobrania

Klikając w poniższy przycisk pobierzecie girlandę urodzinową w formacie pdf. Grafiki są do wykorzystania dla celów prywatnych.

Informacje na temat plików i wskazówki dotyczące wydruku:

  • Pliki są przygotowane w formacie .pdf, na jednym arkuszu A4 mieszczą się cztery literki
  • Jeżeli potrzebujesz mniejszego napisu, możesz w opcjach wydruku ustawić drukowanie 2 stron na jednym arkuszu A4
  • Cały napis mieści się na 4 arkuszach A4
  • Grafiki możesz wydrukować w drukarni, albo na domowej drukarce. Jeżeli zdecydujesz się na drugą opcję, ustaw opcję wydruku na najlepszą jakość (ja ustawiam opcję wydruku jak na papierze fotograficznym). Kolory wyjdą wtedy bardziej nasycone
  • Do wydrukowania polecam grubszy papier, może być wizytówkowy np. o gramaturze 200-300. Kupuję go na sztuki w sklepie dla plastyków (koszt ok. 0,8-1zł za sztukę). Świetnie sprawdzi się również grubszy blok techniczny.

Mam nadzieję, że girlanda Wam się przyda. Jeśli tak, koniecznie napiszcie – to będzie miód na moje serce.

Jednocześnie chcę dodać, że jeśli potrzebujesz graficznego wsparcia Kobieto w swoim biznesie, wiedz, że możesz do mnie napisać.

Przeczytaj także: