Girlanda urodzinowa [do pobrania]

Dziś taki trochę nietypowy post, biorąc pod uwagę to czym raczyłam Was do tej pory.

Pewnie nie wiesz, że większość swojej pracy zawodowej przepracowałam w korpo, największej drukarni na Podlasiu, która należała do części międzynarodowego koncernu, jako grafik.

Po urodzeniu dzieci, nie chciałam już tam wracać. Nie podobała mi się ani atmosfera pracy, ani sposób w jaki kierownictwo nas traktowało. Zaczęłam więc budować swoje miejsce w sieci opierając się na tym co lubię i umiem robić.

A wracając do tego czym chcę Was dziś uraczyć.

Niedawno moja Najmłodsza miała urodziny, blog też tak na dobrą sprawę z pełną regularnością wystartował rok temu. Z tej oto okazji, a w zasadzie dwóch stworzyłam banner urodzinowy, który oczywiście możecie pobrać z mojej strony kompletnie za darmo.

Pliki do pobrania

Klikając w poniższy przycisk pobierzesz darmowy szablon girlandy urodzinowej w formacie pdf do samodzielnego druku. Taka girlanda to świetny pomysł na urozmaicenie przyjęcia urodzinowego dla małej fanki jednorożców. Grafiki są do wykorzystania tylko dla celów prywatnych. Zabraniam odsprzedaży plików.

Informacje na temat plików i wskazówki dotyczące wydruku:

  • Pliki są przygotowane w formacie .pdf, na jednym arkuszu A4 mieszczą się cztery literki
  • Jeżeli potrzebujesz mniejszego napisu, możesz w opcjach wydruku ustawić drukowanie 2 stron na jednym arkuszu A4
  • Cały napis mieści się na 4 arkuszach A4
  • Grafiki możesz wydrukować w drukarni, albo na domowej drukarce. Jeżeli zdecydujesz się na drugą opcję, ustaw opcję wydruku na najlepszą jakość (ja ustawiam opcję wydruku jak na papierze fotograficznym). Kolory wyjdą wtedy bardziej nasycone
  • Do wydrukowania polecam grubszy papier, może być wizytówkowy np. o gramaturze 200-300. Kupuję go na sztuki w sklepie dla plastyków (koszt ok. 0,8-1zł za sztukę). Świetnie sprawdzi się również grubszy blok techniczny.

Mam nadzieję, że girlanda Wam się przyda. Jeśli tak, koniecznie napiszcie – to będzie miód na moje serce.

Jednocześnie chcę dodać, że jeśli potrzebujesz graficznego wsparcia Kobieto w swoim biznesie, wiedz, że możesz skorzystać z jednego z pakietów wsparcia jako Wirtualna Asystentka.

Przeczytaj także: