Świąteczne etykiety

Wigilia już lada moment, więc pewnie wiele z Was etap pakowania prezentów ma jeszcze przed sobą.  Pomyślałam więc, czy by w tym roku nie stworzyć własnych zawieszek, które sprawią, że każdy pakunek, zapakowany nawet w najzwyklejszy papier będzie wyglądał wyjątkowo. Wystarczy tylko szyszka lub kawałek świerkowej gałązki i mamy klimat gotowy.

Są to 4 wzory na świąteczne etykiety. Znajdzie się tu coś i dla fanek minimalizmu i bardziej wypasiona wersja. Można wykorzystać je również jako elementy w albumach Project Life. Ja swój album niedawno uzupełniłam. Choć żałuję, że nie mogę poświęcić mu tyle czasu ile bym chciała. To z każdą nową dołożoną kopertą nabiera kolorów, a historia roku 2018 się domyka. Pozgrywam jeszcze zdjęcia z telefonu by historia stworzyła całość.

 

Jeśli nie wiecie co to jest Project Life, to odsyłam Was do tego artykułu: Project Life – co to takiego i jak zacząć.

Chcesz przetestować zestaw startowy od Family Portraits kompletnie za darmo?  Napiszcie do mnie maila: kontakt@annakrupa.com.

Mam 10 bonów do rozdania.

Świąteczne etykiety - całość

Świąteczne etykiety i karty PL – pliki do druku

Ale do rzeczy! Klikając w przycisk poniżej pobierzecie zestaw świątecznych etykiet. Pliki są są do pobrania za darmo i są przeznaczone do użytku niekomercyjnego.

Kilka wskazówek i informacji

  • Do wydruku etykiet użyj najlepiej grubszego papieru, świetnie sprawdzi się np. blok techniczny lub papier wizytówkowy
  • Pliki są przygotowane w wysokiej jakości – 300 dpi
  • Jeżeli drukujesz w domowych warunkach polecam ustawić parametry wydruku na najlepszą jakość – dzięki temu kolory będą lepiej nasycone i unikniesz charakterystycznych „prążków”

Potrzebujesz świątecznych kart do Albumu do wydrukowania? Zajrzyj też tutaj, a znajdziesz 3 wzory z poprzedniego roku,  również do pobrania całkiem za darmo.

Przeczytaj także:

2 miesiące SKILLSHARE PREMIUM za darmo

Świetne kursy Alex Toby z Instagrama

 

Szablon DIVI – prosty sposób na postawienie STRONY INTERNETOWEJ

Divi WordPress Theme

Moje POSTY możesz przeczytać także NA

zBLOGowani.pl