Chcesz dowiedzieć się jak stworzyć produkt online, pozyskać klientów i żyć na własnych warunkach? W takim razie lektura „Jednej kampanii do wolności” jest zdecydowanie dla Ciebie.

Magdalena Pawłowska w swojej książce zawarła całą wiedzę, potrzebną do przeprowadzenia kampanii sprzedażowych produktów online. Znajdziesz tu konkretne przykłady, łącznie z gotowymi treściami na maile i ścieżki klienta.

Całość napisana prostym językiem, którą czyta się niemal jak powieść. Z zapartym tchem czekasz co będzie dalej. Każdy kolejny przykład z prowadzonych kampanii sprawia, że nabierasz zaufania do Magdy.  Co mnie również uderzyło?

Ja swoją książkę przeczytałam w czasie podróży po Polsce z dzieciakami. Tylko w samochodzie miałam czas na czytanie książki w formie papierowej (dużo książek czytam na czytniku, bo nie przeszkadza mi przy tym zgaszone światło w nocy).  W każdym bądź razie doszłam do wniosku, że nie będę odsprzedawać tego egzemplarza (bo jest za ciekawy i na pewno do niego jeszcze wrócę), więc dużo fragmentów pozaznaczałam sobie długopisem. Zdecydowanie wrócę do nich jak będę promować swoje produkty online.

„Jedna kampania do wolności” – pobierz spis treści
[download id=”951″]

W ogóle jeśli interesują was tematy związane z biznesem online i szeroko pojętym marketingiem wyszukajcie sobie Magdę w Internecie.

W pierwszej kolejności zajrzyjcie na jej stronę internetową. Po zapisie na newsletter kilka razy w tygodniu przylatuje na skrzynkę mail ze wskazówkami biznesowymi do wykorzystania od zaraz. Przyznam się, że przy tej ilości  często nie jestem w stanie tego nawet przeczytać (i przetrawić).

Magda prowadzi również podcast w którym zaprasza ciekawych ludzi do dzielenia się swoją wiedzą.

Jest to pozycja, która zdecydowanie nie będzie porastać kurzem na mojej półce. Mam specjalne miejsce przy biurku gdzie trzymam najciekawsze pozycje, książki, do których lubię często zaglądać, książki, które są dla mnie inspiracją. Tak było z „Jak pisać, żeby chcieli czytać ”Artura Jabłońskiego o której pisałam tutaj. Tak będzie też z „Jedną kampanią do wolności” Magdaleny Pawłowskiej.

Książkę możesz kupić m. in. tutaj.


Przeczytaj także: