Stwórz samodzielnie własną stronę w DIVI

W ciągu dwóch spotkań stworzymy razem działającą stronę bazując na szablonie DIVI WordPressa, zawierającą wszystkie potrzebne Ci moduły. Będziesz mogła na jej bazie stworzyć pozostałe podstrony w czasie samodzielnej pracy.

Oszczędność

Niski koszt konsultacji w porównaniu ze zleceniem stworzenia strony profesjonaliście. Jedynie co musisz poświęcić to Twój czas.

Jest to dobra alternatywa dla osób, które dysponują dużą ilością wolnego czasu, i które ogranicza budżet.

Skrojone na miarę Twoich potrzeb

Stworzysz ze mną krok po kroku dokładnie taką stronę w DIVI jaką potrzebujesz.

Jak często zdarzało Ci się, że pomysł, który miałaś w głowie i to co dostałaś od grafika/designera to były dwie zupełnie różne rzeczy?

Inwestycja

Potrzebujesz wiedzy na już, by ruszyć ze swoją stroną?

Dzięki spotkaniu ze mną 1:1 zdobędziesz wiedzę, która umożliwi Ci samodzielne postawienie dowolnej strony w oparciu o motyw DIVI.

Nie jest to kurs, który oglądasz samodzielnie bez żadnego wsparcia. W trakcie szkolenia możesz zadać mi każde pytanie, które przyjdzie Ci do głowy.

WORDPRESS

Jak wygląda współpraca

Spotkanie nr 1

Zoom lub Skype

Spotkanie numer 1, czyli wstępna konsultacja na Zoom lub Skype (jak Ci wygodniej) trwa ok. 20-30 minut. Jest ona po to by poznać Twoje potrzeby oraz by określić co powinnaś przygotować na kolejne spotkanie.

Po tym spotkaniu, po opłaceniu usługi wyślę Ci linka do rezerwacji terminu spotkania nr. 2. Jeśli nie masz DIVI, wysyłam Ci również DIVI do pobrania oraz generuję roczną licencję.

Etap. 2. Tworzymy razem stronę w DIVI

 

TeamViewer

Podczas drugiego spotkania łączę się na twój komputer poprzez aplikację TeamViewer i razem z Tobą przechodzę krok po kroku cały proces tworzenia strony w DIVI. Dokładnie widzisz co i gdzie ustawiam. Cały czas możesz na bieżąco zadawać mi pytania (aplikacja ma podobną funkcjonalność jak skype).
 
 
Całość spotkania nagrywam. Po skonwertowaniu do pliku mp4 wgrywam plik na dysk i wysyłam Ci link do pobrania. Będziesz mogła do niego wracać za każdym razem, podczas samodzielnej pracy.
 

Etap. 3. Samodzielna praca + spotkania na żywo

TeamViewer

Teraz pora na samodzielną pracę. Przez kolejne 3 tygodnie spotykamy się co tydzień, umówionego dnia, na krótkie 20-30 minutowe spotkanie. W czasie tego spotkania odpowiadam na wszystkie nurtujące Cię pytania, pomagam rozwiązać trudności oraz problemy, na które napotkałaś w czasie samodzielnej pracy nad stroną.
Wszystkie spotkania nagrywam. Po skonwertowaniu do pliku mp4 wgrywam plik na dysk i wysyłam Ci link do pobrania. Będziesz mogła do niego wracać za każdym razem, podczas samodzielnej pracy.

Zarezerwuj termin

Umów się na darmowe 30 minutowe spotkanie. Dzięki niemu poznamy się lepiej i ustalimy zakres współpracy.

About ME

Kim jestem?

Cześć, nazywam się Ania i pomagam spełniać marzenia o własnym biznesie online poprzez tworzenie i szkolenie z wordpressa i DIVI.

Zanim zaczęłam przygodę z własną działalnością, przez 15 lat pracowałam jako grafik w drukarni i freelancer projektujący strony www (wtedy jeszcze kodowanie zlecałam programiście).

Ale od kiedy pojawił się WordPress, a później jeszcze DIVI kodowanie stron nigdy jeszcze nie było tak proste.

Wiem, że w pierwsze zetknięcie z DIVI bywa przerażające. Nie wiadomo od czego zacząć, co kliknąć, co jak ustawić, by działało.

Ja ten krok mam już za sobą i przeprowadzam kobiety takie jak Ty, krok po kroku przez proces tworzenia wymarzonej strony na WordPressie. Niskokosztowo, gdyż koszt konsultacji jest zdecydowanie mniejszy niż koszt stworzenia strony przez profesjonalistę.

TESTIMONIALS

Opinie moich klientek

Dziś spotkałam się z Anią, by „wyklikać z nią stronę na Divi” i wygląda na to, że zaraz będę mieć stronę! zbierałam się do niej długo a okazało się, że z Anią to bardzo proste! Ania pojawiła się na moim laptopie i w półtorej godziny wszystko mi pokazała: jak załadować motyw, jak modyfikować stronę główną, dodawać zdjęcia, sekcje, podstrony, jak ustawić czcionki i kolory.

Dziękuję! Było bardzo profesjonalnie i na luziePolecam!

Natalia Miłuńska

Polecam Anię i jej usługę ” Wyklikaj stronę w dwa dni” w 100 %!!! 
Należę do osób, które najszybciej uczą się w praktyce, więc usługa oferowana przez nią wydała mi się strzałem w dziesiątkę. I taka była. 
Ania w prosty i jasny sposób pokazała mi co robić. Dzięki czemu wordpress i Divi nie jest już dla mnie czarną magią!
Dziękuję Aniu jeszcze raz!

 

 

Magda Konieczna

Ania znajduje rozwiązanie nawet w sytuacji, która wydaje się być beznadziejna! Konsultacja z nią przebiegała wzorcowo i była bardzo merytoryczna. Krok po kroku, cudowny instruktaż, empatia i zrozumienie, dyskretne sugestie – czyli wszystko to, co potrzeba by już pózniej podjąć dalsze samodzielne działania. Tak było w moim przypadku – duża pomoc przy WP i DIVI.

Szczerze polecam!!!!

Aneta J Olejniczak

Ania spadła mi dosłownie z nieba. Skorzystałam z jej pomocy w sytuacji, gdy osoba, z którą byłam umówiona na zrobienie strony, wystawiła mnie do wiatru. Musiałam bardzo szybko zapoznać się z wordpressowym Divi, żeby samodzielnie zrobić podstawową wersję swojej strony. Skorzystałam z usługi, którą oferuje Ania „Wyklikaj stronę w dwa dni”. Ania, krok po kroku tłumaczyła mi Divi w podglądzie na żywo. Ja byłam w swoim domu, przy swoim komputerze, Ania u siebie. Mogłam zadawać jej wszystkie pytania, jakie przychodziły mi do głowy, a ona cierpliwie odpowiadała. Dodatkowo, cała nasza praca została nagrana, więc mogłam wracać do poszczególnych fragmentów, gdy już pracowałam samodzielnie. Ania ma absolutny dar przekazywania informacji. 

Dodatkowo robi to bardzo spokojnie i cierpliwie. Podczas naszej pracy czułam, że mamy czas i, że nie ma głupich pytań. To, dla laika komputerowego było naprawdę bardzo kojące i zachęcające do dalszych działań. Jeśli potrzebujecie ogarnąć swoją stronę internetową na WP to Divi jest do tego przeznaczony, a nauczycielem, który poprowadzi was przez jego świat powinna być Ania.

Korzystajcie, bo takim specjalistom szybko zapełniają się kalendarze

Emilia Dąbrowska

FAQ

Frequently Asked Questions

Co to jest DIVI?

Divi to swego rodzaju system zarządzania treścią, który pomaga osobom, nie potrafiącym kodować w wizualny, prosty sposób tworzyć swoje strony internetowe.  Można robić to dwójnasób, albo poprzez  system bloczków, w które wchodzisz i dowolnie przesuwasz. Wtedy masz wygląd „pudełkowy” strony. Albo bezpośrednio na warstwie graficznej, czyli dokładnie tak jak widzi to użytkownik, przeciągając elementy w odpowiednie miejsca.

Więcej o tym piszę oraz pokazuję krok po kroku jak zainstalować DIVI na swojej stronie w tym poście na blogu.

Skąd je wziąć? Ile to kosztuje? A może jest w cenie konsultacji?

Divi można kupić na stronie Elegant Themes. Roczna licencja na DIVI kosztuje w przeliczeniu na złotówki około 300zł. Można również wykupić> licencję developerską (dożywotnią), wtedy koszt takiej licencji wynosi około 1000zł (w zależności od kursu dolara). Z doświadczenia jednak wiem, że z zakupem wersji developerskiej warto poczekać do tzw. Black Friday (czarnego piątku).

Różne kursy, np. Latająca Szkoła, czy Hakerki Sukcesu oferują roczną licencję DIVI jako bonus. Być może dostałaś ją właśnie w ten sposób i nie masz pojęcia co z nią dalej zrobić. Wtedy ta konsultacja jest zdecydowanie dla Ciebie. Krok po kroku przeprowadzę Cię przez etapy tworzenia Twojej wymarzonej strony.

Jeśli jednak nie masz DIVI, a bardzo chciałabyś w oparciu o ten system stworzyć swoją pierwszą stronę na WordPressie to dostajesz roczną licencję ode mnie w cenie konsultacji. Po tym czasie strona oczywiście nadal będzie działać, bez żadnych problemów, nie będą Ci się jedynie pobierały update’y (poza krytycznymi, dotyczącymi bezpieczeństwa, które zgodnie z polityką elegant themes są dostępne dla wszystkich użytkowników bez wyjątku).

Po tym czasie istnieje oczywiście możliwość przedłużenia u mnie licencji na DIVI na kolejny rok w promocyjnej cenie.

Co muszę mieć/umieć zanim zaczniemy pracę?

Idealnie byłoby mieć stworzony tzw. moodboard marki, czyli wybrane 3-4 rodzaje krojów pisma oraz 3-5 kolorów marki. Pokażę Ci gdzie je w jedym konkretnym miejscu je ustawić na WordPressie, by każdorazowo przy tworzeniu nowej strony ładowały się automatycznie. Dzięki temu unikniesz miszmaszu przy tworzeniu podstron i nie będziesz musiała wprowadzać tych danych na każdej stronie z osobna.

Dodatkowo przydałaby się również rozrysowana koncepcja strony, którą będziemy razem tworzyć (strona główna, landing page, strona wizytówka). Bardzo ułatwi nam to pracę nad stroną.

Ale nie przejmuj się gdy nie będziesz tego mieć przed naszym pierwszym spotkaniem. Ono właśnie po to jest, by określić co i jak musimy przyszykować przed spotkaniem numer 2. Zdradzę Ci również kilka trików, dzięki którym niektóre wybory staną się prostsze.

Jeśli jednak nie masz siły ani ochoty wybierać tworzyć moodboardu, mogę to zrobić za Ciebie.

Jaką stronę stworzę z Tobą – landing, wizytówkę, bloga?

To zależy w głównej mierze od Ciebie i tego co potrzebujesz stworzyć. Może być to równie dobrze landing page, taki jak ten, strona wizytówka czy blog. Po to jest właśnie pierwsze spotkanie, by ustalić na czym się będziemy skupiać, co potrzebujesz i co w związku z tym powinnaś przygotować (logo, grafiki, dobrane fonty), by ruszyć z pracą na kolejne spotkanie.

Na każdym z tych etapów możesz liczyć na moje wsparcie.

Ile czasu nam to zajmie?

Spotkanie numer 1, czyli wstępna konsultacja na Zoom lub Skype (jak Ci wygodniej) trwa ok. 20-30 minut. Jest ona po to by poznać Twoje potrzeby oraz by określić co powinnaś przygotować na kolejne spotkanie.

Na spotkanie numer 2, to ten moment, gdy tworzymy razem stronę (przy pomocy aplikacji TeamViewer), dobrze jest wygospodarować sobie ok. 1,5-2h. Wcześniej mailem wysyłasz mi tylko skan rozrysowanej strony (spokojnie, przypomnę się). Loguję się wtedy na Twój komputer i razem z Tobą, krok po kroku Tworzymy ja od podstaw, przy okazji ucząc się poruszania po DIVI.

Czy na konsultacjach nauczę się robić stronę sama?

Żywię taką nadzieję, że zarażę Cię bakcylem DIVI. Mam nadzieję, że dzięki mnie nie będziesz się już bała próbować i testować nowe rzeczy na swoim WordPressie. I stworzysz nie jedną stronę dla swojego biznesu (a dokładnie tyle ile Ci na dany moment potrzeba).

Czy mogę łatwo dodawać kolejne podstrony samodzielnie?

Ależ oczywiście. Pokażę Ci jak, mając gotową stronę główną robić to szybko i bezboleśnie

Czy mogę korzystać tylko z jednego czy więcej szablonów? Czy mogę stworzyć jakiś własny unikalny?

DIVI udostępnia ogromną bibliotekę gotowych szablonów (i co tydzień dorzuca nowy, który jest dostępny bezpośrednio z poziomu naszego WordPressa)  z których możesz korzystać, lub na bazie których możesz tworzyć strony.

Nic również nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć własny autorski szablon (ja tak robię projektując strony dla klientów) na pustej ramie szablonu DIVI.

Czy DIVI dla o zabezpieczenia i aktualizacje? Jak często się go uaktualnia i jak się to robi?

Tak, elegant themes bardzo dba o zabezpieczenia i aktualizacje. Nawet jeśli twoja licencja na ten szablon wygasła wszystkie krytyczne aktualizacje DIVI, dotyczące bezpieczeństwa są dostępne do pobrania dla każdego. Nawet dla osób, z nieaktywna licencją;

Jedynie aktualizacje dodające nową funkcjonalność do samego Buildera DIVI przeznaczone są wyłącznie dla użytkowników posiadających aktywne licencje. Jeśli chodzi o częstotliwość to pojawiają się one praktycznie co tydzień.

Divi działa na zasadzie wtyczki i szablonu, więc uaktualnia się dokładnie w identyczny sposób jak wszystkie inne szablony i wtyczki wordpressa. Jeśli nowa aktualizacja jest gotowa do pobrania w panelu WordPressa automatycznie zostaniemy o tym powiadomieni.

Czy trudno jest później zarządzać stroną i wprowadzać zmiany?

Jak już poznasz zasadę działania DIVI to jest to bardzo proste. Dodatkowo pokażę Ci jeszcze kilka swoich sztuczek, które stosuję, by jeszcze bardziej ułatwić sobie cały proces.

Zarezerwuj termin

Umów się na darmowe 30 minutowe spotkanie. Dzięki niemu poznamy się lepiej i ustalimy zakres współpracy.

Zarezerwuj termin