Marta Kowerko – Pani Poczytalna

Marta zgłosiła się do mnie, ponieważ utknęła w pracy nad swoją stroną. Zaczęła ją tworzyć, wgrała nawet wybrany szablon Divi, ale nie wiedziała co dalej. Strona została rozgrzebana i ukryta pod underconstruction, by świat jej nie oglądał.

Problem pojawił się już na etapie wyboru kolorystyki, więc pracę zaczęłyśmy od stworzenia nowego moodboardu, dobrania kolorów i czcionek.

Widząc zdjęcia Marty z sesji wizerunkowej, od razu poczułam, jaka kolorystyka będzie do niej najbardziej pasowała. Są to kolory, które pojawiają się na wszystkich jej zdjęciach: zarówno na prywatnych, jak i na zawodowych.

Całość wyszła czysta, spójna i zgodna z archetypem Marty – Otulającą. Aż chce się oddać pod te troskliwe skrzydła!

Strona Marty jest w pełni responsywna: prezentuje się świetnie zarówno na smartfonach jak i tabletach. Marta nie musi się martwić, że informacje będą nieczytelne dla użytkowników urządzeń mobilnych.

przed metamorfozą

po metamorfozie

Ania stworzyła dla mnie stronę internetową, ze stoickim spokojem mierząc się z moim perfekcjonizmem.

Bardzo cenię sobie jej cierpliwość i profesjonalizm, wysłuchiwała dziesiątki moich pomysłów i przyjmowała zmieniające się koncepcje, a jednocześnie potrafiła doradzić i rozsądnie pokierować całym procesem, angażując się w poszukiwanie rozwiązań. Jak dla mnie idealne połączenie kreatywności, podążania za potrzebami klienta, estetycznego wyczucia, a wszystko to w przyjaznej, pełnej zaufania atmosferze. W ten sposób powstała funkcjonalna, czytelna, piękna strona, z której jestem bardzo zadowolona.

Marta Kowerko Pani Poczytalna

www.martakowerko.pl

by stworzyć unikalny wizerunek?