Pod koniec 2017 roku Instagram umożliwił swoim użytkownikom wyróżnianie części wcześniej publikowanych Insta Stories. Od tej pory te małe kawałki informacji w postaci krótkich video i zdjęć można było wyróżniać na swoim profilu, tak by jeszcze bardziej dać się poznać społeczności.

Każda nowa osoba, która trafia na Twoje konto Kobieto, najpierw widzi twoje Bio. Jest ono dość krótkie i czasem ciężko, w tych kilku słowach, zawrzeć czym dokładnie się zajmujesz. Nie wiem jak Ty, ale ja mam z tym problem. 

Do tego jeden link. Jak wybrać spośród tych wszystkich rzeczy tę najważniejszą, którą chcę Wam pokazać?

Któregoś dnia pokażę Wam jak stworzyć oddzielną stronę na wordpressie pod Instagram. Dziś chcę się skupić na Instagram Highlights. Jest to takie dodatkowe miejsce, w którym możemy dokładniej pokazać co nam w duszy gra, czym się zajmujemy, czy zachęcić do przejścia na naszą stronę bądź udziału w warsztatach.

Dziewczyno,

chcesz pokazać się większej ilości osób na Instagramie?

Zrób to przez Insta Stories.

W czasie dwu godzinnego kursu dowiesz się jak:

  • tworzyć ciekawe Instagram Stories w oparciu o standardowe elementy dostępne w aplikacji
  • używać zaawansowanych funkcji i strategii Instagrama, takich jak analityka Insta Stories. Odkryjesz kto je ogląda i jakie akcje podejmuje.
  • stworzysz Instagram Highlight oraz pokażę Ci trzy sposoby na stworzenie spójnej do niego okładki przy użyciu: Canvy, Adobe Spark Post oraz Illustratora
  • stworzysz zachwycające Insta Story przy użyciu trzech darmowych aplikacji: Unfold, Adobe Spark Post i Canvy
  • jako bonus dostaniesz dostęp do mini kursu o tym jak zaplanować tydzień postów na Instagram przy użyciu aplikacji Later

Krok po kroku jak stworzyć cover w Adobe Spark Post

By całość była bardziej spójna, dla każdego Instagram Highlights można stworzyć okładkę (cover). I dziś pokażę Wam jak to zrobić przy użyciu genialnej i darmowej aplikacji Spark.

Jednocześnie tutorial ten jest częścią mini kursu, który właśnie skończyłam nagrywać (pozostało mi jeszcze wgranie go na platformę) o tym jak tworzyć ciekawe wizualnie Instagram Stories i Instagram Highlights.

Przeczytaj także:

2 miesiące SKILLSHARE PREMIUM za darmo

Szablon DIVI – prosty sposób na postawienie STRONY INTERNETOWEJ

Divi WordPress Theme

Moje POSTY możesz przeczytać także NA

zBLOGowani.pl