Cześć dziewczyno, witam Cię w moim pierwszym tutorialu. Od razu uprzedzam, że może nie jest idealnie, bo jeszcze nie do końca panuję nad technikaljami. Samo znalezienie darmowej aplikacji do konwersji pliku z aparatu, który jest gigantyczny do zjadliwej wielkości zajęło mi chyba wieki. 

Ale już jest.

Naprawdę z dużym dreszczykiem emocji chcę Ci dziś pokazać tutorial jak namalować akwarelowego chabra. Jest to jeden z moich ulubionych ostatnio kwiatów. Widuję go na kwietnej łące, która całkiem niedawno pojawiła się w moim mieście. No cóż, może nie tak niedawno, ale ja dopiero teraz ją zauważyłam jadąc rowerem.

Mam nadzieję, że tak jak ja przekonuję się do sprzętu i kręcenia wideo, ty przekonasz się do akwareli. Na nowo odkryjesz radość tworzenia, oraz znajdziesz czas tylko dla siebie.

 

Materiały wymienione w tutorialu „akwarelowy chaber”

 

Podziel się z innymi

Jeśli podobał Ci się tutorial będzie mi bardzo miło jeśli się nim podzielisz w social mediach. Namalowałaś razem ze mną chabry? Oznacz mnie: @annadreamcatcher na Instagramie lub @dreamcatcher.grafiki na Facebooku. Chętnie pochwalę się waszymi pracami.

Daj mi również znać w komenatrzu czy Ci się podobało. Uważasz, że tutorial był łatwy, a może wręcz przeciwnie trudny. Napisz też jakie tematy Cię z akwareli, bullet journal, albumów project life i kaligrafii interesują.

Jednocześnie chciałabym zaprosić Cię na warsztaty stacjonarne (Białystok, Warszawa). Wszystkie terminy warsztatów oraz tematy możesz sprawdzić tutaj.

 

Przeczytaj także:

2 miesiące SKILLSHARE PREMIUM za darmo

Szablon DIVI – prosty sposób na postawienie STRONY INTERNETOWEJ

Divi WordPress Theme

Moje POSTY możesz przeczytać także NA

zBLOGowani.pl