Wakacje coraz bliżej. Wiele z nas wyjedzie w bliższe lub dalsze podróże.

My w swoją ruszamy już całkiem niedługo. W najbliższy weekend jestem jako fotograf na warsztatach z wicia wianków, gdzie będę robić portrety uczestniczkom. Zaraz potem też prowadzę swoje własne warsztaty akwarelowe. Po powrocie Ola zdaje egzaminy kończące pierwszą klasę i wyjeżdżamy w naszą najbardziej wyczekiwaną podróż tego roku. Tak jak poprzednio chcemy zrobić sobie „objazdówkę” , tylko tym razem wyskoczyć trochę dalej poza Polskę. W tamtym roku była to Praga, w tym roku po nocach śni nam się Bukareszt i Belaton. Zobaczymy.

Nie wiem jak Ty, ale ja zawsze wracam z zapchaną kartą w aparacie. Robię całą masę zdjęć. Część też telefonem, jak nie mam aparatu pod ręką. Potem zrzucam partiami zdjęcia na dysk, obrabiam i w miarę na bieżąco (próbuję) prowadzić mój album Project Life, który z miesiąca na miesiąc staje się coraz grubszy.

Zauważyłam, że karty i napisy czy naklejki, które mi się w nim najczęściej przydają to właśnie te z nazwami miesięcy. Po to by było łatwiej zapamiętać kiedy dana sytuacja się dokładnie zdarzyła. Pomyślałam, że przygotuję je sobie na ten rok. Można na nich markerem zaznaczać najfajniejsze dni z których są zdjęcia lub oznaczyć cały wyjazd.

Jeśli też takich potrzebujesz, śmiało możesz je sobie pobrać poniżej.

 

Kilka wskazówek i informacji:

  •  upewnij się, że drukując kartkę masz zaznaczone „dopasuj do strony” („fit to page”).
  • do druku najlepiej jest wybrać papier fotograficzny i jakość druku najlepszą. Najczęściej trzeba też w ustawieniach drukarki wybrać również rodzaj papieru na jakim się drukuje.
  • całość przygotowana jest na arkusz papieru a4. Po wycięciu karty pasują do kieszonek o wymiarze 10x15cm.
  • napisy można również powycinać i poprzyklejać do zdjęć. Najlepiej do tego celu sprawdza się klej w taśmie (nie brudzi, nie wycieka, a napisy nie odklejają się).

Zasady korzystania z korzystania z kart Project Life:

Karty Project Life są przeznaczone tylko do użytku prywatnego. Proszę o nie dystrybuowanie ich dalej.  Jeśli chcesz się nim podzielić z kimś podeślij mu linka do tego posta. Dziękuję za przestrzeganie moich praw autorskich. 

 

Przeczytaj także:

2 miesiące SKILLSHARE PREMIUM za darmo

Szablon DIVI – prosty sposób na postawienie STRONY INTERNETOWEJ

Divi WordPress Theme