Instrukcja obsługi systemu ratalnego

Aby rozłożyć płatność na raty potrzebujesz złożyć wniosek o „raty konsumenckie”. Możesz to zrobić wybierając jako płatność opcję Tpay, a następnie Tpay Raty. Możesz zdecydować na ile rat chcesz rozłożyć płatność (od 2 do kilkunastu). Na stronie platformy możesz skorzystać z kalkulatora rat i wypełnić wniosek. Pożyczki udziela Alior Bank. Z reguły decyzja o pożyczce przyznawana jest w ciągu kilku minut.

Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku.

1. Jeśli chcesz opłacić zamówione produkty poprzez raty konsumenckie wybierz bramkę Tpay  oraz Tpay Raty podczas składania zamówienia.

2. Zostaniesz przekierowana na platformę ratalną do kalkulatora, gdzie możesz sprawdzić jaka będzie kwota pojedynczej raty w zależności od ich liczby.

3. Jeżeli będziesz zdecydowna na zakup kursu w systemie ratalnym, to kliknij na zielony przycisk: „Przejdź do banku”. Zostaniesz przekierowana do formularza „Zakupy na raty” potrzebujesz uzupełnić informacje zgodnie ze schematem pokazanym na zdjęciu. Pełna instrukcja jest również dostępna na stronie bramki Tpay.

Wypełnij wniosek i po kilkunastu godzinach powinnaś dostać informację zwrotną od banku
(W niektórych przypadkach może to potrwać parę dni).

Jeżeli masz do mnie pytania związane z ratami lub to rozwiązanie ratalne się u Ciebie nie sprawdza – napisz na: kontakt@annakrupa.com