Już prawie zapisałaś się na warsztaty.

Teraz przed Tobą ostatni krok – przejdź do swojej skrzynki mailowej i potwierdź zapis. Bez potwierdzenia nie mogę wysłać Ci informacji o warsztatach, w tym linku do warsztatów.

Poszukaj maila o tytule – “Proszę potwierdź subskrypcję”, otwórz go i naciśnij przycisk potwierdzający subskrypcję.

Poszukaj też w zakładce spam, lub oferty i promocje, jeśli używasz Gmaila, tam czasem trafiają moje wiadomości. Jeśli nie chcesz przegapić żadnej wiadomości ode mnie – dodaj mój adres kontakt@annakrupa.com do kontaktów.

W poniedziałek, w tygodniu, w którym odbywają się warsztaty, otrzymasz ode mnie link do pokoju na Zoom oraz listę materiałów, a czasem także i szkic. Podobny mail z przypomnieniem przyleci do Ciebie również na godzinę przed warsztatem.

Ale poczekaj jeszcze momencik.

Ale poczekaj jeszcze chwilkę.
W podziękowaniu za Twój zapis mam coś niepowtarzalnego dla Ciebie!

Poniżej znajdziesz ofertę specjalną -70% ważną jedynie przez 15 minut. Potem już nigdy jej nie zobaczysz.

Oferta bezpowrotnie przepadnie za:

Naucz się tworzyć prace, które z dumą pokażesz rodzinie i znajomym!

(to aż 72% taniej!!!!)
Bez subskrypcji i ukrytych kosztów. Płatność jednorazowa.

Zdobądź kompletną wiedzę na temat podstaw malowania akwarelami, abyś z łatwością przelała na papier wizję, którą masz w swojej głowie i nie bała się przy tym eksperymentować i popełniać błędy!
Odkryj różnorodne techniki, które przekształcą i urozmaicą Twoje dzieła!
Zadbaj o regularną praktykę malowania. Nawet 15 minut dziennie sprawi, że zniknie lęk przed pustą kartką, a Twoje umiejętności poszybują w górę. Stosuj wskazówki i przykłady, bierz udział w wyzwaniach, a robiąc podsumowanie pod koniec roku dostrzeżesz, jak daleką kreatywną drogę przeszłaś.

Co znajdziesz w ArtClub

każdego miesiąca?

biblioteka szkiców

Biblioteka szkiców

Biblioteka to zdjęcia referencyjne oraz szkice, które możesz wykorzystać do przerobienia materiałów z platformy. Często do każdego z kursów dołączone są dwie wersje szkiców po to, byś mogła sobie dany temat utrwalić, niekoniecznie wykonując dwie identyczne prace.

podstawy akwareli

Podstawy akwareli

W tej części znajdziesz tutoriale dotyczące podstaw akwareli, takich jak np. mieszanie kolorów z limitowanej palety barw, czy technika negative painting.
zapisy warsztatów

Zapisy bezpłatnych warsztatów, które odbyły się na żywo z 2023 i 2024

Znajdziesz tu tematy takie jak: świąteczna pocztówka z kubkiem, jeżówki stylem wolnym, łubin, kompozycja z astrami, leśny pejzaż z jeleniem, zachód słońca z palmami, monastera, akwarelowy kogut i wiele innych.
przygody miesiaca

Przygody miesiąca

Co miesiąc na platformie pojawia się nowy temat rozbity na krótkie 10-15 minutowe lekcje. Dzięki temu możesz przysiąść do swojego kreatywnego hobby, nawet jeśli nie masz do wygospodarowania godziny w ciągu dnia. Lekcje te są dostępne wyłącznie w ArtClubie. Pod koniec każdego miesiąca na platformie pojawi się rozpiska: jaki temat zostanie rozbity na kawałeczki w następnym miesiącu oraz co i kiedy pojawi się na platformie. Przygody mają na celu pomóc Ci rozwinąć różnorodne umiejętności, które razem stworzą podstawę Twojego unikalnego stylu i zmienią Cię w szczęśliwą, niezależną artystkę.
krótkie tutoriale

Krótkie tutoriale

Idealne, gdy przerobisz już przygodę danego miesiąca, a wciąż masz ochotę poszerzyć swoje umiejętności malarskie. Tutoriale te obejmują różne style malowania, od tzw. loose po malarstwo bardziej naturalistyczne. Dzięki temu możesz sprawdzić, który styl “woła” Cię najbardziej i który sprawia Ci najwięcej przyjemności.
warsztat na zoom

Warsztat na Zoom

Raz na kwartał, tylko z osobami z ArtClubu widzimy się na dodatkowym warsztacie na żywo, gdzie wspólnie malujemy wybrany wcześniej temat.

Nie zwlekaj!
Ta oferta kończy się za 15 minut.

Tylko przez najbliższe 15 minut możesz dołączyć do ArtClubu w promocyjnej cenie, która nigdy później już nie będzie tak niska.

Za dostęp na 3 miesiące do ArtClubu zapłacisz tyle co za kawę z sernikiem w cukierni.

Oferta bezpowrotnie przepadnie za:

(to aż 72% taniej!!!!)
Bez subskrypcji i ukrytych kosztów. Płatność jednorazowa.

Co mówią uczestnicy moich warsztatów:

Aniu,

Dziękuję za świetne warsztaty. Bawiłam się świetnie z całą moją trójka dzieci.  Stworzyliśmy pracę z których jesteśmy dumni. Każdy inną i to jest piękne! Każdy z nas był bardzo zadowolony. Czekamy na następne warsztaty!!!

W załączeniu przesyłam zdjęcia prac- moja i syna Szymona-12 lat. W kolejnym mailu załączę pliki dwóch córek bo tu się już nie zmieściły załączniki.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za miły czas.

Asia

praca Asi
praca Doroty
To moje pierwsze warsztaty ale myślę, ze tempo było dobre, wszystko zdążyłam spróbować namalować bez pośpiechu, dużo informacji przydatnych dla początkujących,
a zaawansowani mogą miło spędzić czas w dobrym towarzystwie
Dorota

Oferta bezpowrotnie przepadnie za:

(to aż 72% taniej!!!!)
Bez subskrypcji i ukrytych kosztów. Płatność jednorazowa.

Hej, jestem Ania

Hej, jestem Ania.

Przed pandemią prowadziłam warsztaty stacjonarne, w czasie których zarażałam ludzi akwarelami. Trochę słabe porównanie ze względu na późniejszą pandemię, ale cóż… 😉 Tak właśnie dziewczyny mówiły. Po warsztatach wyciągały zakurzone farby z szafy, nabierały odwagi, by dalej malować. Zaczynały wierzyć, że potrafią. I co najważniejsze – sprawiało im to przyjemność.

Malowanie zawsze było częścią mnie.
Pozwala mi się odstresować, pozbyć nieprzyjemnych emocji, skupić się oraz być tu i teraz. Od grudnia 2022 (ponownie) zaczęłam prowadzić bezpłatne warsztaty online. Zastanawiałam się, czy będą chętne osoby na wspólne malowanie ze mną i czy projekt przetrwa. Początkowo grupa była mała, ale stała, i z miesiąca na miesiąc rosła. Minął ponad rok. Odbyło się 12 warsztatów. I nadal się odbywają. Wiele osób maluje ze mną regularnie, co bardzo mnie cieszy.

Po każdych warsztatach dostaję wiadomości, że uczestniczki nie mogą doczekać się kolejnego wspólnego malowania. To dopiero pandemia! 😉 Oby takich było jak najwięcej – wspólne, twórcze spędzanie czasu daje naprawdę wiele – każda z nas cieszy się rozwojem malarskich talentów (a ja w szczególności – gdy widzę postęp każdej uczestniczki!) oraz możliwością dzielenia tej wspólnej drogi. To naprawdę magiczny i wyjątkowy czas!

FAQ ArtClub

Czy cała zawartość jest dostępna od razu, czy jest dostarczana w określonym czasie?

Po zapisaniu się od razu otrzymujesz dostęp do treści dostępnych na platformie, w tym biblioteki szkiców, comiesięcznych przygód (w każdym miesiącu na platformę trafia nowa przygoda – nowy temat do namalowania), nagrań warsztatów na żywo oraz mini wyzwań z nagrodami, które organizowane są dla osób malujących razem z ArtClubem.

Czy po wygaśnięciu abonamentu mogę uzyskać dostęp do treści udostępnionych w jej trakcie?

Po zakończeniu abonamentu utracisz dostęp do ArtClubu i jej zawartości. Zawsze możesz ponownie wykupić dostęp w pakiecie miesięcznym, 3-miesięcznym lub rocznym.
Copyright 2020-2024 | Projekt Anna Grabowska-Krupa