Podlasie Nieodkryte

projekt strony www dla przewodnika wycieczek po Podlasiu

Podlasie Nieodkryte

Dziś chcę Ci pokazać kolejny projekt, który zrealizowałam dla jednej z moich klientek. Tym razem jest to prosta strona, która z czasem ma zostać rozbudowana o sklep i newsletter. Ewa jest przewodnikiem wycieczek.

Kiedyś, dawno, dawno temu pracowałyśmy razem w drukarni. Ja byłam głównym grafikiem w dziale IML. Ewa pracowała w dziale obsługi klienta.

Teraz obie realizujemy swoje własne marzenia.

Ewa jest przewodnikiem wycieczek. Oprowadza głównie po Podlasiu, ale zdarza jej się też jeździć z wycieczkami po całej Polsce Na Podlasiu opracowała swoje własne autorskie wycieczki. Oprowadza zarówno grupy dorosłych, jak i grupy z dziećmi.

Pracę tradycyjnie zaczęłyśmy od rozmowy o potrzebach. Później na bazie przysłanych mi materiałów i wykonanych ćwiczeń (o które zawsze proszę na początku współpracy) powstał projekt strony w Figma.

Na jego podstawie doszlifowałyśmy wspólnie stronę. Spotykałyśmy się kilkakrotnie na Zoom, by omówić, dlaczego dany element jest właśnie w tym miejscu, oraz co warto jeszcze dodać lub zmienić w komunikacji na stronie. Dzięki temu powstał nam całkiem zgrabny projekt, który możesz obejrzeć pod adresem: