W drugim tygodniu kalendarza adwentowego zgarnij „Stronę sprzedażową” za 78zł zamiast 120zł.

„Strona sprzedażowa w praktyce”

Ebook + dwa szablony stron sprzedażowych (przygotowanych w Divi) z których możesz korzystać tworząc strony sprzedażowe sobie jak i swoim klientów.

Strona sprzedażowa w praktyce

Nie jest to TYLKO ebook.

Otrzymasz 3 szablony stron sprzedażowych gotowych do szybkiego wdrożenia na stronie Twojej lub Twojego klienta. Po prostu pobierasz, instalujesz i uzupełniasz swoimi treściami.

Otrzymasz instruktaż na platformie ” jak wgrać i ustawić stronę” pod własnym wordpressem – dostęp na 365 dni

Jako bonus otrzymasz nagranie webinaru, który przeprowadziłam dla klientek Justyny Stańskiej Italiany „Jak przeprowadzić badanie rynku w Internecie metodą na detektywa”, czyli skąd brać teksty na stronę sprzedażową

Co znajdziesz w środku ?

2 szablony stron sprzedażowych przygotowanych w Divi, gotowych do użycia (po prostu importujesz do swojej strony i uzupełniasz treścią)

instruktarz w formie nagrań jak wdrożyć i edytować szablony stron sprzedażowych

checklista strony sprzedażowej

ebook „Strony sprzedażowe w praktyce”, w którym po kolei i na przykładach omówione są wszystkie sekcje konwertującej strony sprzedażowej

plik do echo marketingu, ułatwiający analizę potrzeb klienta i tym samym pisanie konwertujących treści na stronę sprzedażową

Opinie zadowolonych klientów

Ja polecam Anna Grabowska-Krupa bo to jest konkretnie właśnie obsługa DIVI więc idealnie 🙂 długo czaiłam się na inne kursy bo w ich treści nie było właśnie obsługi DIVI , a to było dla mnie kluczowe. W końcu przekopałam się sama przez angielskie tutoriale i wlasne błędy, eksperymentowanie, ale jak widzę że ktoś chce właśnie szybko nauczyć się budować właśnie na Divi to polecam Anię, bo na kursy i tak trzeba poświęcić masę czasu na ich przerobienie a później i tak nie dostaję się odpowiedzi właśnie na pytanie jak budować na tym konkretnym motywie 🙂

Agata Dąbek

Poznałam Anię kilka lat temu, podczas MasterMindu u Kaśki Żbikowskiej i bardzo spodobało mi się jej podejście do tworzenia stron internetowych. Kilka razy podpowiedziała mi sprytne rozwiązania i pomogła w procesie tworzenia sklepu online dla moich produktów edukacyjnych. Strony które tworzy dla swoich klientek wyróżniają się spójnością i autentycznością przekazu. Dlatego bardzo cieszę, że przyjęła moje zaproszenie na konferencję Biznes z Duszą i podzieli się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem w tej dziedzinie.

Joanna Tor-Gazda

Konsultacja marki

Jeśli chcesz sprzedawać i budować swoją firmę online i wiesz, co chcesz osiągnąć, ale nie wiesz jak to zrobić, porozmawiajmy. Pomogę Ci zaplanować strategiczne działania krok po kroku, a następnie wybrać dopasowane do Twojego typu biznesu rozwiązania i narzędzia, technicznie dopasować funkcjonalności i przygotować Cię do startu lub kolejnego kroku w świecie online.

Wywiad i analiza

Przygotuję dla Ciebie zestaw konkretnych pytań ze wskazanych wcześniej przez Ciebie obszarów. Na tej podstawie zbudujemy plan tego, co i kiedy chcesz osiągnąć. Możesz ewentualnie przygotować mi swoją własną listę “problemów / zagadnień”, z którymi się borykasz, np. chcę sprzedać e-book, potrzebuję rozwiązań/pomysłów jak mam to zrobić technicznie lub moja strona nie działa, co mogę poprawić, by przynosiła mi klientów.

Porady i rekomendacje

Następnym krokiem jest omówienie najlepszego scenariusza działań dopasowanego do Twoich potrzeb.

Zaproponuję Ci precyzyjne i praktyczne rozwiązania, które będziesz mogła wdrożyć od razu.

Pytania i odpowiedzi

Podczas konsultacji omówimy wspólnie każde z rozwiązań, wybierając to najbardziej dopasowane do Ciebie pod względem Twojej osobowości oraz finansów.