Pomagam spełniać marzenia o własnym biznesie online poprzez tworzenie pięknych grafik, stron www oraz sesji produktowych.

Sprawdź moją ofertę

Zobacz w czym mogę Ci pomóc:

Zrób sobie stronę www z moją pomocą - miesięczny program

a nauczę Cię obsługi tego szablonu na żywo, dzięki temu będziesz mogła wykonać ją lub inną potrzebną Ci stronę np. landing page samodzielnie.

Jak wygląda współpraca:

  1. Podczas naszego spotkania na Zoom’ie porozmawiamy o tym czego potrzebujesz i co powinnaś przygotować byśmy mogły ruszyć z dalszą pracą nad Twoją stroną. Jeśli po tym spotkaniu zdecydujesz się na dalszą współpracę ze mną, opłacasz konsultacje oraz rezerwujesz termin spotkania drugiego.
  2. W czasie drugiego spotkania łączę się na Twój komputer poprzez aplikację TeamViewer i razem z Tobą przechodzę cały proces tworzenia strony głównej. Pokazuję Ci również na jakiej zasadzie działa DIVI. Całe spotkanie nagrywam, a link do nagrania wysyłam Ci później mailem do pobrania. Dzięki temu będziesz mogła do niego wrócić, gdy coś zapomnisz.
  3. W czasie konsultacji mogę również pomóc Ci ogarnąć konfigurację wtyczek WordPress, objaśnianie tajników Divi, konfigurację sklepu WooCommerce, czy newslettera. Zakres pomocy ustalamy w czasie pierwszego spotkania.

 

Warsztaty online z akwareli

 

Warsztaty odbywają się co sobotę poprzez darmową aplikację jitsi.meets. Do wyboru są trzy grupy: jedna dla dzieci oraz dwie dla dorosłch. Bardzo zależało mi, by odtworzyć nastrój sali warsztatowej. Chciałam, byście mogły razem ze mną malować, na żywo pytać i chwalić się efektami. A nie tylko oglądać i komentować na czacie.

Dlatego  grupy są ograniczone do 10 osób. Ale, tematy będą się rotacyjnie pojawiać.

W każdym tygodniu grupa 1 to grupa typowa dla dzieci. Tematy będą odrobinę łatwiejsze, tempo wolniejsze. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie byście malowali razem ze swoim dzieckiem.

Grupa 2 to grupa, w której będzie pojawiał się nowy temat. Zaś grupa 3 to temat powtórzony z poprzedniego tygodnia (dla tych co chcieli skorzystać, ale nie udało im się załapać).

  • Warsztaty akwarelowe ONLINE dla początkujących – 27.03.2021 (sobota)

    35,00 
  • Warsztaty z akwareli na Google Meets

    0,00 

Opinie klientek:

Ania spadła mi dosłownie z nieba. Skorzystałam z jej pomocy w sytuacji, gdy osoba, z którą byłam umówiona na zrobienie strony, wystawiła mnie do wiatru. Musiałam bardzo szybko zapoznać się z wordpressowym Divi, żeby samodzielnie zrobić podstawową wersję swojej strony. Skorzystałam z usługi, którą oferuje Ania „Wyklikaj stronę w dwa dni”. Ania, krok po kroku tłumaczyła mi Divi w podglądzie na żywo. Ja byłam w swoim domu, przy swoim komputerze, Ania u siebie. Mogłam zadawać jej wszystkie pytania, jakie przychodziły mi do głowy, a ona cierpliwie odpowiadała. Dodatkowo, cała nasza praca została nagrana, więc mogłam wracać do poszczególnych fragmentów, gdy już pracowałam samodzielnie. Ania ma absolutny dar przekazywania informacji. 

Dodatkowo robi to bardzo spokojnie i cierpliwie. Podczas naszej pracy czułam, że mamy czas i, że nie ma głupich pytań. To, dla laika komputerowego było naprawdę bardzo kojące i zachęcające do dalszych działań. Jeśli potrzebujecie ogarnąć swoją stronę internetową na WP to Divi jest do tego przeznaczony, a nauczycielem, który poprowadzi was przez jego świat powinna być Ania.

Korzystajcie, bo takim specjalistom szybko zapełniają się kalendarze

Emilia Dąbrowska

Co uczestniczki warsztatów o nich mówią:

Serdecznie polecam warsztaty akwareli z Ania. Był to czas tylko dla siebie w atmosferze relaksu i skupienia. Z lekkością zostałam poprowadzona przez Anię, przez proces namalowania konkretnych obrazów z wieloma ciekawymi wskazówkami i trikami. Efektem był gotowy obraz, który mogłam wręczyć z radością mojej mamie w prezencie:)

Anna Trojnel

Byłam już na dwóch częściach warsztatów akwarelowyh u Ani i bardzo polecam. Dzięki tym kursom nie tylko zdobyłam nowe umiejętności, ale także spędziłam czas na relaksie w bardzo przyjemnej atmosferze. Wszystkie potrzebne rzeczy do rozpoczęcia przygody z malowaniem były zapewnione. do domu dodatkowo dostaliśmy bloczek i poradnik z tym co robiliśmy na zajęciach. To na pewno nie były moje ostatnie warsztaty! 😃

Natalia Korżyńska

Artykuły na blogu z dziedziny WordPress i DIVI:

Ucz się razem ze mną akwareli oraz kaligrafii:

Newsletter

Chcesz wyczarować piękną stronę, która będzie zgodna z aktualnymi trendami, przepisami RODO i będzie przyjazna dla SEO?

Nie wiesz od czego zacząć?

Pobierz schemat przykładowej makiety strony i zacznij działać już dziś.

.