Twój pdf na ciebie już czeka

Dziękuję za zapis na
Akwarelowy Newsletter!

Poniżej możesz pobrać swoją listę materiałów do akwareli. Znajdziesz w niej przykłady papierów, przetestowanych przeze mnie w czasie warsztatów stacjonarnych. Do tego listę konkretnych kolorów farb i narzędzi, które wystarczą Ci, by przekonać się, czy akwarele są rzeczywiście dla Ciebie.

I oczywiście moja ulubiona baza sklepów online, w których znajdziesz je za rozsądną cenę.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Sprawdź akwarelowe boxy

Pudełko to sama dobroć. Specjalnie dla Ciebie schowałam tam szkic, farby i papier. Ponadto przygotowałam do każdego boxa film-instruktaż, jak wykorzystać te produkty i jak namalować nimi określony temat. Nie musisz o nic się troszczyć. Kupujesz i masz wszystko: materiały, temat i instrukcję wykonania. Jedyne co pozostaje to zasiąść z dala od innych i wejść w krainę barw, relaksu i spokoju.

Zestaw możesz zakupić w wersji z lub bez pędzli.

Może masz własne farby i pędzle i nie chcesz lub nie możesz już więcej inwestować? Jak najbardziej rozumiem i właśnie dlatego przygotowałam dla Ciebie bibliotekę szkiców, których używam w tutorialach na Youtubie. Korzystaj, są dla Ciebie. W związku z tym, że jesteś zapisana na newsletter, możesz pobrać je od ręki.

Mam tylko jedną, małą prośbę: gdy namalujesz swoje dzieło, korzystając ze szkicu ode mnie, publikując je na Instagramie, oznacz mnie, proszę: @graficzne.wsparcie.biznesu. Będzie mi bardzo miło podziwiać Twoją pracę!

Biblioteka szkiców

Hasło do biblioteki outline to: 0utl&neL&br@ry