Nowoczesna forma dekoracji wnętrz – kreatywne obrazy z własnych zdjęć

artykuł sponsorowany

Nowoczesna forma dekoracji wnętrz - kreatywne obrazy z własnych zdjęć
Poszukujesz ciekawego i oryginalnego prezentu dla najbliższych? A może zastanawiasz się nad jakimiś nowymi dodatkami do swojego wnętrza? Jeśli tak to świetnym rozwiązaniem mogą być obrazy wykonane na płótnie z własnych fotografii.

Pamiątka na długie lata

Mała zmiana wystroju wnętrza nie musi oznaczać konieczności kupowania nowych mebli, gdyż znacznie mniejszym nakładem finansowym możemy nadać naszej sypialni, czy też salonowi zupełnie innego charakteru. Ciekawym pomysłem mogą być w tym przypadku zdjęcia na płótnie – GaleriaDruku, które zawieszone na ścianie z pewnością wpłyną na zmianę wyglądu danego wnętrza. Jakie jednak zdjęcia możemy wykorzystać? Zarówno te pochodzące z profesjonalnych sesji zdjęciowych (w szczególności zdjęcia ślubne lub zdjęcia małych dzieci), jak i takie, które zostały przez nas zrobione zwykłym telefonem. Zdjęcia na płótnie mogą mieć różne rozmiary, dzięki czemu z pewnością uda nam się wybrać coś, co będzie pasowało na ścianę naszego pokoju.

Oryginalny prezent dla najbliższych

Jeśli szukasz ciekawego i nietuzinkowego prezentu dla rodziny, znajomych lub przyjaciół, to zdjęcia na płótnie z możliwością powieszenia na ścianie z pewnością okażą się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Tego rodzaju spersonalizowana pamiątka to świetny pomysł na prezent z okazji urodzin, rocznicy ślubu, a nawet narodzin dziecka. Dlaczego jednak warto zdecydować się na taki właśnie prezent? Z pewnością z uwagi na fakt, iż obrazy wykonywane na płótnie mają druk odporny na blaknięcie, dzięki czemu fotografie będą stanowiły świetną dekorację ścienną na wiele bardzo długich lat. Aby zamówić taki obraz, wystarczy przesłać wybrane zdjęcie (lub zdjęcia), podając format, w jakim ma zostać wydrukowane płótno. Po opłaceniu zamówienia w ciągu kilku dni powinno zostać one dostarczone do domu. Oczywiście paczkę możemy nadać prosto do obdarowywanej osoby, a za dodatkową opłatą możemy zdecydować się na usługę pakowania na prezent. Znacznie lepiej jest jednak wręczyć taki prezent osobiście, ponieważ jedynie wtedy możemy zobaczyć reakcję danej osoby na otrzymany prezent.

Konsultacje indywidualne

Jeśli chcesz sprzedawać i budować swoją firmę online i wiesz, co chcesz osiągnąć, ale nie wiesz jak to zrobić, porozmawiajmy. Pomogę Ci zaplanować strategiczne działania krok po kroku, a następnie wybrać dopasowane do Twojego typu biznesu rozwiązania i narzędzia, technicznie dopasować funkcjonalności i przygotować Cię do startu lub kolejnego kroku w świecie online.

200,00 320,00 

Skillshare wspominam bardzo często. Jest to platforma, działająca na zasadzie abonamentowej, gdzie ludzie z całego świata dzielą się swoimi talentami,  udostępniając swoje filmy czy webinary. Płacisz co miesiąc niewielką kwotę i korzystasz ze wszystkich kursów, które ma w swojej bazie. Uwielbiam go za różnorodność. A dziś ode mnie dostajesz 2 miesiące tej cudownej skarbnicy wiedzy gratis.