8 ważnych powodów dla których warto dojeżdżać do pracy rowerem

artykuł sponsorowany

co to jest hosting

Każdy nas jest innym typem człowieka. Są ludzie, którzy póki nie wypiją porannej kawy są jak zombie. Są także tacy, którzy każdy swój poranek zaczynają od joggingu, prysznica a później praca. Są też tacy ludzie, którzy nie wyobrażają sobie rozpoczęcia dnia od rozbudzenia się w trakcie jazdy rowerem do pracy.

Jesteśmy narodem, który uwielbia jeździć na rowerze, hulajnodze czy na innych środkach transportu, aby móc zażyć trochę ruchu na świeżym powietrzu. Aż 25% ludzi w Polsce preferuje jazdę do pracy rowerem. Jest to najczęściej wybierany przez nas środek przemieszczania się po mieście – coraz częściej lubimy dojeżdżać do pracy jednośladem.

Jazda rowerem do pracy – 8 powodów dla których warto

Co warto wziąć pod uwagę (poza ceną, choć uważam, że to kwestia drugorzędna) wybierając hosting dla siebie?

Sprawdź:

  • czy dany hosting udostępnia Ci darmową wersję certyfikatu SSL (najczęściej jest to simple encrypt, który automatycznie odnawia się co 3 miesiące),
  • ile domen możesz podpiąć,
  • jaki jest transfer danych w ramach pakietu,
  • czy hosting zapewnia Ci wsparcie, jeśli tak, to w jakim zakresie,
  • liczbę baz danych (co jest ważne: jeśli będziesz chciała dostawić sklep internetowy na woocommerce do strony, to będziesz musiała mieć oddzielną bazę danych do niego. Dodatkowo jeśli zakładasz subdomenę dla kursów, potrzebujesz do tego kolejnej bazy.),
  • czy robiony jest backup plików z serwera (choć backup warto również robić samodzielnie i zapisywać w conajmniej dwóch różnych miejscach),
  • jaka jest wielkość dysku na pliki.

Ebook „Strona sprzedażowa” + wsparcie

Robisz stronę sprzedażowąi chcesz być pewna, że na bank zadziała?

Sięgnij po mój e-book w pakiecie ze wsparciem (oraz filmami instruktarzowymi), w którym krok po kroku przeprowadzę Cię przez proces tworzenia strony sprzedażowej. Od nagłówka po ostatnią kropkę.

250,00 

Skillshare wspominam bardzo często. Jest to platforma, działająca na zasadzie abonamentowej, gdzie ludzie z całego świata dzielą się swoimi talentami,  udostępniając swoje filmy czy webinary. Płacisz co miesiąc niewielką kwotę i korzystasz ze wszystkich kursów, które ma w swojej bazie. Uwielbiam go za różnorodność. A dziś ode mnie dostajesz 2 miesiące tej cudownej skarbnicy wiedzy gratis. 

Szablon DIVI

prosty sposób na postawienie STRONY INTERNETOWEJ

Do pracy rowerem – przygotowanie

Jak się do tego przygotować? Podstawa to bezpieczeństwo czyli oczywiście sprawny rower oraz kask. W przypadku jazdy na rowerze, rowerzysta powinien zacząć od stroju. Najważniejsze jest dobór odpowiedniej odzieży do pogody. Strój rowerzysty to przede wszystkim spodenki i bluzka rowerowa, które mają służyć tylko w drodze do pracy i z pracy do domu. Strój do firmy można bez problemu wsadzić do sakwy bądź też w plecak i przy dojeździe do firmy jednośladem, możesz się ubrać w odzież odpowiednią do pracy.

Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, przed wyborem dojazdów do pracy rowerem, jest przeanalizowanie i zaplanowanie drogi dojazdu i przetestowanie jej w dni wolne, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek i stresu.

Na dojazdy do pracy doskonale sprawdzają się rowery elektryczne Muvike.

Jazda na rowerze to zdrowie

Co możesz zyskać wybierając rower? Przede wszystkim zdrowie, a co za tym idzie lepszą kondycję. Zdrowszy układ krążenia. Dzięki dojazdom do pracy czy szkoły rowerem jesteśmy w stanie zmniejszyć ryzyko zgonu aż o 46%. W wyniku choroby serca, o 45% z powodu choroby nowotworowej oraz o 41% z powodu innych przyczyn. Nasze stawy i mięśnie są w lepszej formie oraz dbamy o naszą sylwetkę.

Zbliża się lato, a w taką pogodę rowery to najlepszy wybór, więc jak tylko mogę wskakuję na rower i cieszę się jazdą. Wskocz także na rower i do zobaczenia na trasie!