Tadam, tadam.

Mój zapowiadany kurs o Insta Stories jest już dostępny. Jego okrojoną wersję możecie również zobaczyć po angielsku na Skillshare . Zresztą ten portal był dla mnie głównym motywatorem nakręcenia kursu. W planach mam jeszcze trzy (w przeciwieństwie do nierealnych 8 z poprzedniego roku), które chciałabym nakręcić. Po jednym na kwartał. Ma mi to zapewnić wychodzenie na zero z opłatami za serwis.

Jeśli chodzi o tematykę następnych mini kursów to myślę, że będę kręcić się w okolicach WordPressa, i w szczególności DIVI, w którego możliwościach się zakochałam. Oraz fotografii, gdyż ostatnio sporo kursów stacjonarnych w Białymstoku prowadzę. Dodatkowo się doszkalam na Creative Live , jest to świetna baza różnej maści kursów, szczególnie fotograficznych. Warto ich śledzić, gdyż w każdym tygodniu wybrane kursy można oglądać bez opłat, a co tydzień kilka kursów ma solidne zniżki.

 

Jeśli nie wiesz jak tworzyć interesujące Instagram Stories to ten kurs jest dla Ciebie.

  • tworzyć ciekawe Instagram Stories w oparciu o standardowe elementy dostępne w aplikacji
  • używać zaawansowanych funkcji i strategii Instagrama, takich jak analityka Insta Stories. Odkryjesz kto je ogląda i jakie akcje podejmuje.
  • stworzysz Instagram Highlight oraz pokażę Ci trzy sposoby na stworzenie spójnej do niego okładki przy użyciu: Canvy, Adobe Spark Post oraz Illustratora
  • stworzysz zachwycające Insta Story przy użyciu trzech darmowych aplikacji: Unfold, Adobe Spark Post i Canvy
  • jako bonus dostaniesz dostęp do mini kursu o tym jak zaplanować tydzień postów na Instagram przy użyciu aplikacji Later

Przeczytaj także: