Wprowadzenie

Warsztaty akwarelowe

Dla początkujących

Dziewczyno, czy cały Twój dzień wypełnia praca?

A może wręcz przeciwnie, cały dzień spędzasz w domu z dziećmi i nawet nie masz czasu odsapnąć.

Znam to z autopsji.

W domu mam Szaloną Trójkę, którą kocham bardzo, ale która czasem doprowadza mnie na skraj wyczerpania nerwowego. Po całym dniu w hałasie, szczególnie gdy cała trójka stara się mówić do mnie na raz, to właśnie akwarele pozwalają mi się wyciszyć i usłyszeć swoje myśli.

Jeśli masz podobnie to zadbaj o siebie. Spraw sobie przyjemność i zapisz się na warsztaty akwarelowe. W miłym towarzystwie, przy kubku herbaty i ciastku będziesz mogła wyrzucić z siebie cały ten stres i negatywne emocje, nauczyć się malować i dodatkowo poznać kilka cudownych kobiet.

 

Kawia i ciastko również

Wszystkie materiały w cenie

Co miesiąc

nowy temat

Autorski workbook

do każdych warsztatów

FAQ, czyli pytania, które najczęściej mi zadajecie:

Czy to dla początkujących czy dla zaawansowanych? Czy taka zielona istota jak ja też może przyjść?

Dużo osób zadaje mi pytanie, szczególnie po relacjach z warsztatów na Instagramie, czy warsztaty akwarelowe są tylko dla osób, które już malują i są zaawansowane?⁠

Odpowiadam, że nie. Wręcz przeciwnie. Wszystkie osoby, które były do tej pory u mnie na warsztatach nie malowały wcześniej farbami. Zobacz w galerii poniżej jakie prace tworzyły (jestem z nich bardzo dumna).

Mało tego, tylko jedna z tych osób posiada własne farby w domu (bo akurat dostała je na urodziny). Większość pierwszy kontakt z farbami miała właśnie na warsztatach.

„Akwarele to trudne medium” – też tak wcześniej o nich myślałam, ale… jak je poznałam lepiej okazało się, że to również bardzo wybaczające medium. I również bardzo zaskakujące. Nigdy nie wiesz do końca jak farba się rozleje, jak kolory się ze sobą przemieszają. ⁠

I to jest w nich właśnie bardzo piękne. Ta nieprzewidywalność w świecie, w którym próbójemy wszystko kontrolować.⁠

Co muszę ze sobą przynieść? Czy będzie na miejscu sprzęt?
Jedyne co musisz zabrać ze sobą z domu to dobry nastrój. Wszystkie pozostałe materiały takie jak bloczki do akwareli, farby i pędzle będą dostępne na miejscu. Dodatkowo do każdych zajęć przygotowuję wordbooka, którego wydrukowanego dostaniesz ode mnie do zabrania do domu. Ma on za zadanie ułatwić Ci samodzielne powtórzenie całości procesu malowania w domu.
Czy będę mogła wziąć do domu to, co namaluję?
Ależ oczywiście, że tak. Do domu zabierasz wszystkie swoje prace namalowane w trakcie zajęć jak również bloczek akwarelowy z którego korzystałaś.

Jeśli również wybierzesz droższy pakiet cenowy przy opłacie za warsztaty dostaniesz ode mnie zestaw dwóch wysokiej jakości akwarelowych kostek i brushpenna lub odpowiednio dobranego pędzla. Kolory farb są tak dobrane, by jeszcze bardziej ułatwić Ci powtórzenie procesu w domu. Byś mogła od razu po powrocie do domu zacząć samodzielnie malować.

Mam 40 lat czy już nie za późno na naukę?
Ależ oczywiście że nie. Wszystko zależy od Twojego nastawienia i każdy wiek jest tak samo dobry jak inny by nauczyć się nowych rzeczy.

Sprawdź dostępne terminy

Warsztaty

Relacje z warsztatów

Zobacz prace dziewczyn, które zanim nie zaczeły przychodzić na warsztaty nie malowały akwarelami wcześniej .

My Design Blog

Obejrzyj tutoriale akwarelowe na blogu:

Gwiazda betlejemska – krok o kroku

Gwiazda betlejemska – krok o kroku

Ja w tym roku postanowiłam wysłać swoim znajomym własnoręcznie namalowane kartki. Nie będą one może takie wypasione jak te ze sklepu, z brokatem i złoceniami. Ale ostatnio rozmawiałam o tym ze swoją Najstarszą, rzeczy własnoręcznie zrobione mają zupełnie inną wartość....

Jesienny akwarelowy liść – tutorial

Jesienny akwarelowy liść – tutorial

Cześć dziewczyno, witam Cię w moim kolejnym tutorialu. Tym razem będzie bez filmu, ale mam nadzieję, że same zdjęcia wystarczą i poradzisz sobie znakomicie. Będziemy razem malować akwarelowego jesiennego liścia. Jest to tutorial, który przygotowałam na zajęcia z...

Pędzle do akwareli + zestawienie do pobrania

Pędzle do akwareli + zestawienie do pobrania

Na początku swojej przygody z akwarelą wybór odpowiedniego pędzla do akwareli może się wydawać trudny. Nie wiesz, czym masz się kierować? Jakie włosie czy końcówkę pędzla wybrać? A sklepy plastyczne wcale nie ułatwiają nam wyboru. Wchodząć tam można dostać oczopląsu....

opinie uczestniczek

Co uczestniczki warsztatów o nich mówią:

Byłam już na dwóch częściach warsztatów akwarelowyh u Ani i bardzo polecam. Dzięki tym kursom nie tylko zdobyłam nowe umiejętności, ale także spędziłam czas na relaksie w bardzo przyjemnej atmosferze. Wszystkie potrzebne rzeczy do rozpoczęcia przygody z malowaniem były zapewnione. do domu dodatkowo dostaliśmy bloczek i poradnik z tym co robiliśmy na zajęciach. To na pewno nie były moje ostatnie warsztaty! 😃

Natalia Korżyńska

Serdecznie polecam warsztaty akwareli z Ania. Był to czas tylko dla siebie w atmosferze relaksu i skupienia. Z lekkością zostałam poprowadzona przez Anię, przez proces namalowania konkretnych obrazów z wieloma ciekawymi wskazówkami i trikami. Efektem był gotowy obraz, który mogłam wręczyć z radością mojej mamie w prezencie:)

Anna Trojnel

Bądźmy w kontakcie

Masz jeszcze jakieś pytania?

Chętnie na nie odpowiem.

Email

kontakt@annakrupa.com

Telefon

(48) 694 – 390 – 734