O mnie

Cześć! Jestem Anna!

 
Niepoprawna optymistka, mama Szalonej Trójki, sama również uzależniona od nowych wyzwań, wrażeń, książek i wszelkiej maści kolorowych pisaków. Czyta, gotuje, buja Najmłodszą, obmyśla plan podboju świata i to wszystko w tym samym czasie. Zawsze z książką lub pędzlem w torbie.
 

Słów kilka

Z wykształcenia jestem informatykiem (a w zasadzie programistką), choć idąc na te studia marzyłam o tym by być grafikiem. Na koniec studiów uwierzyłam, że będę idealnym programistą, ale moje losy potoczyły się inaczej.

Od ponad 12 lat pracuję jako grafik komputerowy. Najpierw na etacie w drukarni, teraz na własny rachunek. W między czasie szkoląc ludzi na różnych kursach stacjonarnych (m.in. w Tmatic’u) .

W momencie gdy urodziło się moje trzecie dziecko odkryłam brushpeny i handlettering i nowe hobby wessało mnie jak bagno stary kapelusz. Od tej pory nie rozstaję się ze szkicownikiem i ołówkiem, a co niedzielę po kościele wymykam się do cukierni na ciasto, gdzie nieskrępowanie mogę oddawać się swojej pasji. Być może spotkacie mnie kiedyś tam pochyloną nad kartką.

Na blogu chciałabym się dzielić swoją wiedzą z moich różnych kreatywnych dziedzin życia. Zapraszam Cię zatem do wniknięcia w mój świat.


Masz dla mnie propozycję, a może po prostu masz ochotę pogadać lub o coś zapytać?

Napisz do mnie!

 

Pamiętaj tylko, że każde skierowane do mnie „Pani” przyprawia mnie o ból głowy i drżenie rąk (co skutkuje dłuższym czasem odpowiedzi).

Mam na imię Anka i jeśli też chcesz się przywitać napisz do mnie tutaj: kontakt@annakrupa.com